Site icon Servis Numaraları

Arifiye Vaillant Servisi

Arifiye Vaillant Servisi Telefon numarası

Arifiye Vaillant Servisi Telefon numarası

Arifiye Vaillant Servisi

Sakarya şehrinin Arifiye ilçesinde bulunan Arifiye Vaillant Servisi Telefon numarası 0 264 674 71 71-0 506 020 30 48‘dir. Bu numaradan arayarak Vaillant kombi arıza bakım onarım gibi hizmetler alabilirsiniz. Servisimiz profesyonel ekiplerimizle sizlere hizmet vermektedir. Vaillant kombi arızalarında servisimizi iletişim numaramızdan arayarak servis talep ediniz. Servisimiz de ayrıca kombi bakımı işlemleri, petek temizliği işlemi ve diğer arızaların düzeltilmesi gibi bir çok hizmet yer almaktadır.

Arifiye Vaillant Servisi Çalışma Saatleri ve günleri

Vaillant Servisi hizmeti verirken Sakarya’nın güzel ilçesi Arifiye’de sabah 07 00 ile akşam 22 00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Hafta içi günler de verdiğimiz bu hizmete ek olarak pazar günü dahil olmak üzere hafta sonlarında 09 00 saatleri ile 20 00 saatleri arasında servisimiz açıktır. Ayrıca tatil günlerinde de nöbetçi ekiplerimizle servis hizmeti vermekteyiz. yılın 365 günü Arifiye Vaillant Servisi açıktır ve çalışmalarına devam etmektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Arifiye Vaillant Servisi Hizmetlerimiz

Vaillant kombi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz kombi arızalarını tamir ediyor. Kombi bakımı işlemleri gerçekleştiriyor. Radyatörlerde meydana gelen tortu ve pislikleri Petek temizliği işlemi ile gideriyor. Bu ve benzeri bir çok hizmet servisimiz tarafından karşılanmaktadır. Arifiye Vaillant Servisi olarak Vaillant kombininizin sıcak su sorunu yaşatması durumunda. Kombinin çalışmadığı durumlarda. Kombi göstergesinde Vaillant kombi Arıza kodları işaretlerinin görülmesi gibi hatalar da. Vaillant kombinizin üç yollu vanasında meydana gelen arızalarda, Peteklerin yeterli ısı vermemesi durumunda. Yani Vaillant marka kombinizin ısıtma sisteminizin gerekli verimi vermediği yada çalışmadığı durumlar da servisimizden iletişim bölümünü arayarak servis talep ediniz.

Sakarya Arifiye İlçesinde Hizmet Verilen Mahalleler

Sakarya ili Arifiye ilçemizin ;
ADLİYE
AHMEDİYE
ARİFBEY
AŞAĞI KİRAZCA
BOĞAZKÖY
CUMHURİYET
ÇAYBAŞI FUADİYE
ÇINARDİBİ
FATİH
HACIKÖY
HANLI MERKEZ
HANLI SAKARYA
HANLIKÖY
KARAAPTİLER
KARAÇOMAKLAR
KEMALİYE
KIŞLAÇAY
KİRAZCA
KUMBAŞI
MOLLAKÖY
NEVİYE
SEMERCİLER
TÜRKÇAYBAŞI
YUKARIKİRAZCA
Bu mahallelerin de oturan müşterilerimiz iletişim numaramız olan 0 506 020 30 48 numaralı telefonu arayarak bizlerden servis hizmeti alabilirler. Arifiye Vaillant Servisi olarak mutlu sağlıklı günler geçirmenizi dileriz. Servisimiz sizlerden gelecek olan istekler doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.Kombi arızanız da yada kombi bakımı gibi ihtiyaçlarınızda güvenle hizmet alabileceğiniz servisimiz müşterilerimizin emrindedir.

Exit mobile version