Site icon Servis Numaraları

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Ataşehir ilçesi Ataşehir kombi servisi olarak tüm mahalle ve bölgemizin tamamında sizlere hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin gelen arıza taleplerine karşılık vermekteyiz. Servisimiz kombi arıza tamiri, petek temizliği işlemi, kombi bakımı gibi ve genel arıza durumlarında sizlere hizmet sunmaktadır. İletişim telefon numaramız 0 506 0 20 30 48‘dir. İletişim numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimize ulaşın. Müşteri temsilcimiz servis talebinizin not ederek teknik ekip arkadaşlarımızı aktaracaktır. Teknik ekibimiz evinize gelmeden yarım saat 45 dakika gibi bir süre öncesinde sizi arayarak müsaitlik durumunuzu kontrol eder.

Ataşehir Kombi Servisi Telefon Numarası
Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız size bilgi verdikten sonra evinize ya da işyerinize gelir kombin izle meydana gelen arızanın tespitini gerçekleştirir. Tespit işleminin ardından onayınız doğrultusunda kombiniz de meydana gelen arızanın tamiri işlemine başlanır. Kombi tamiri sırasında eskimiş şifreyi a çalışmayan bazı parçaların değişmesi gerekebilir. Değiştirilen yedek parça için servisimiz 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktadır. Kombi yedek parçanın aynı problem nedeniyle arıza oluşturulması durumunda servisimizi arayarak ücretsiz servis işlemi sağlayabilirsiniz. Teknik ekip arkadaşlarımız kombinizi de meydana gelen arızayı tamir ettikten sonra. son kontrollerini de yapar çalışır durumda olan kombinizi size gösterir ardından servis formu ve gerekli diğer belgeleri size son olarak evinizden yada iş yerinizden ayrılır.

Ataşehir Kombi Servisi

Kombi Servisi Çalışma Saatlerimiz ve Çalışma Günlerimiz

Ataşehir kombi servisi olarak sabah 0800 ile akşam 21 00 saatleri arasında hizmet sunmaktayız. Servisimiz cumartesi ve Pazar günleri de açıktır ve çalışmaktayız. Ayrıca resmi tatil günlerinde Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da hizmet vermektedir. Ataşehir ilçemizin tüm bölgelerinde tüm mahallelerinde sizlere hizmet sunuyoruz. Yılın 365 günü servis hizmeti sunan kombi servisi Ataşehir telefon numaramızı ayrıca acil durumlarda saat gözetmeksizin sizlere hizmet sunmaktadır.

Kombi teknik servisi hizmetleri

Kombilerde Meydana Gelen Çeşitli Arıza Örnekleri

Malumunuz kombiler çok fazla sayıda parça ile oluşan bir mekanik sistemlerdir. ısıtma sistemleri içerisinde yer alan kombilerin bazı durumlarda parçalarında problemler yaşayabilirsiniz. Kombi yedek parçalarından bazıları üç yollu vana, eşanjör ve anakart gibi önemli parçalardır. Bu parçalardan herhangi birinin arızalanması veya işlevini yerini getirememesi durumunda kombi arızaya geçer. Kombi marka ve modelleri genellikle bu arızaları çeşitli arıza kodları ile kombi ekranında gösterir. fakat bazı durumlarda kombi ekranlarında herhangi bir arıza kodu bulunmaz. örneğin kombiye herhangi bir elektrik gitmemesi durumunda kombi arıza göstergesi de elektrik gitmemesi nedeniyle çalışmayacaktır. Ayrıca gerekli ısıyı vermemesi kombinin çalışır görülmesi de bu durumlardan bir diğerine oluştur. Peteklerin gerekli ısıyı vermemesi kombinin veya peteklerin bir problem yaşadığı anlamına gelir. Bu tür durumlarda sıcak su problemi ve benzeri ısıtma sistemi olan kombinin arızalarında Ataşehir kombi servisi olarak bizimle iletişime geçiniz.

Tüm marka ve model kombi arıza tamiri

Ataşehir Kombi Servisi Çalışma Bölgeleri

İstanbul ili Ataşehir ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Yedek parça satışımız yoktur servis ücreti talep etmekteyiz. Kombi arızası kaç liraya tamir edilir benzeri soruları lütfen müşteri temsilcimize sormayınız. Çünkü arıza tamirini ne kadar ücretli yapılacağını ancak teknik ekibimiz kombinizin başına geçtiği ve gerekli problemi kontrol edip tamiri için gerekenleri ön gördüğü zaman ortaya çıkabilir. telefon üzerinden kombi tamiri ne ne kadar ücret olduğu bilgisini müşteri temsilcimiz size sunamaz. Ayrıca müşteri temsilcimiz sadece telefon konusunda uzmanlaşmış kombi tamiri konusunda teknik ekibimiz kadar uzman değildir. Ataşehir kombi servisi olarak yaşadığınız herhangi bir tamir ihtiyacı petek temizliği kombi bakımı gibi durumlarda iletişim numaramızı arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin. Servis işleme başladıktan sonra teknik ekip arkadaşlarımız arıza müdahale edeceklerdir.

Exit mobile version