Site icon Servis Numaraları

Ataşehir Vaillant Servisi

Ataşehir Vaillant Servisi Telefon numarası
Ataşehir Vaillant Servisi Telefon numarası

Ataşehir Vaillant Servisi Hizmetlerimiz

Ataşehir Vaillant Servisi olarak Telefon numaramız 0 216 563 60 16’dir. İstanbul Ataşehir Bölgesi’nin tamamında hizmet vermekteyiz. Ataşehir’de bulunan Vaillant servisi büromuz size 7/24 telefon desteği sabah 7 ile aksam 10 saatleri arasında ise sahada ustalarımız tarafından hizmet desteği sunmaktadır. Özellikle kış aylarında yaşanan soğuklar nedeniyle kombiler yoğun bir şekilde çalıştırılıyor. Kombilerin yoğun bir şekilde çalıştırılması nedeniyle kombilerde çeşitli arızalar ve tamir ihtiyaçları meydana gelebilir.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Arıza ve tamiri ihtiyacı olan Vaillant kombiler için servisimizin numarasını arayarak iletişime geçip servis hizmeti alabilirsiniz. Vaillant kombilerde bakım hizmetleri veya petek temizliği hizmetleri de ayrıca servisimiz tarafından verilmektedir. Vaillant kombi bakımı hizmeti için telefon numaramızı arayarak Vaillant petek temizliği hizmeti için yine telefonuna iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Vaillant kombilerin yıllık bakımları Vaillant kombilerin yoğun çalışma dönemlerinde arıza ve tamiri ihtiyacına gerek kalmadan uygun bir şekilde çalışması için önemlidir. Vaillant kombiler her yıl kış aylarından önce bakım yapılarak arıza ve Tamiri için Ön alınabilir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48- 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Ataşehir Vaillant kombi servisi

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi çalışma saatleri

Ataşehir Vaillant Kombi Servisi çalışma saatlerimiz telefonla bize ulaşmanız için 7/24 365 günün tamamında bize telefonla ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız 0506 0 20 30 48 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca bu numaradan aynı şekilde WhatsApp yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Ataşehir Vaillant Servisi olarak klima arıza bakım hizmetlerimizde bulunmaktadır. Ataşehir klima servisi olarak özellikle yaz aylarında sıcak günlerde klimalar yoğun bir şekilde çalıştırılır. Kombiler kış aylarında klimalarda özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Vaillant Teknik Servis
Ataşehir Vaillant Klima Servisi

Ataşehir Vaillant klima Servisi hizmeti için bizi arayın. Bu yoğun çalışma nedeniyle klimalarda da çeşitli arızalar bakım veya gaz eksikliği gibi sorunlar meydana gelebilir. Ataşehir klima gaz dolumu hizmeti servisimiz tarafından karşılanır. Klimalar özellikle gazla çalıştıkları için soğutma işlemini ya da ısıtma işlemini gaz depoları sayesinde yaparlar. Gaz depolarında meydana gelen eksiklikler klimaları düzgün çalışmamasına neden olabilir. Bu nedenle bu sorunlar karşısında servisimiz alarak gaz dolum hizmeti tarafımızdan size sunulacaktır.

Ataşehir İlçesi genelinde hizmet veren büromuz telefonlara 7/24 365 gün bakmakta Ayrıca ustalarımız yılın 365 günü resmi bayramlar Ramazan Bayramı kurban bayramı gibi dini bayramlarda hizmet vermekte Ayrıca yılbaşı gibi günlerde de yine aynı şekilde servisimiz hizmet vermektedir. Ataşehir Vaillant Servisi olarak ustalarımız sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada hizmet vermekte telefonlarımızda daha önce belirtildiği gibi 7/24 müşteri temsilcilerimizin yardımıyla size hizmet vermektedir.

Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Ataşehir Vaillant servisi nasıl servis açılır

Ataşehir Vaillant Servisi telefon numarası aranarak servis açılır. Aradığınız numara da karşıda müşteri temsilcimiz size yaşadığınız kombi ile ilgili veya klima ile ilgili sorunu sizden Öncelikle öğrenir. Eğer telefonda yapılması gereken bir şey varsa sizi bilgilendirir işlemler Teknik telefon üzerinden gerçekleştirilir.

Eğer telefonla çözülemeyecek sahada ustalarımızın gelerek yapabileceği bir işlem var ise müşteri temsilcimiz sizden kimlik bilgileriniz yani İsim soyisim Telefon numaranız adresiniz ve bununla ilgili olarak da Vaillant kombinizle veya Vaillant klimanız da yaşadığınız problemle ilgili Detay bilgileri alır bunları ustalarımız da servis bilgisi olarak ulaştırır. Ustalarımız en kısa sürede size ulaşmak adına hazırlıklarını yapmaya başlar. Sizden önce servis hizmeti açtıran müşterilerimizin servisi biter bitmez ustalarımız sizi arayarak evinize geleceği ile ilgili bilgi verir evde müsaitlik durumunuz kontrol edilir Eğer müsaitseniz ustalarımız yarım saat ile 45 dakika arasında elinize ulaşır.

Ustalarımız evinize ulaştığında Vaillant kombin izle veya Vaillant klima hızlı yaşadığınız problem Tamir arıza petek temizliği kombi bakımı klima gaz dolumu klimadan su boşaltması klimanın su kaçırması gibi birçok problemi için öncelikle sizden yaşadığınız problemi ile ilgili bilgi alır. Ustalarımız kombiniz de veya klimanız da yaşanan problemler için klimanın veya kombinin başına geçerek özellikle arıza ile ilgili teknik detayları incelerler ve kombinizin veya klimanızın ne zaman yapılabileceği ne süreyle nasıl bir ücrete tabi olduğu yedek parça ihtiyacın olup olmadığı veya klimanızın veya kombinizin atölyeye götürülmesi getirilmesi gibi problemi sizinle paylaşır. Uygun gördüğünüz seçenek ustalarımız tarafından harekete geçirilerek yapılır.

Ataşehir Vaillant Servisi Telefon numarası dokun ara
Vaillant Servis Bölgeleri ve Hizmetleri

Eğer Vaillant kombinin veya Vaillant klimanız atölyeyi alındıysa ustalarımız size teslim tarihi ile ilgili bilgi vereceklerdir eğer ilerde hızla saatte ilgili herhangi bir problem gülle ilgili bir sıkıntı olursa ustalarımız size ulaşarak bilgi vereceklerdir Siz de aynı şekilde müşteri temsilcilerimiz size ulaşarak kombinizin niye klimanızın Tamir ile ilgili son durumu telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ataşehir Vaillant Servisi olarak Ataşehir’in Atatürk Mahallesi’nde Ferhatpaşa Mahallesi’nde Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde Ataşehir Kayışdağı Mahallesinde Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi nde Ataşehir Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Ataşehir Örnek Mahallesi’nde ve Ataşehir Yeni Çamlıca ve Yenisahra mahallelerinde servisimiz hizmet vermektedir. Ataşehir Vaillant servisimiz servis no 0506 0 20 30 48 numaralı telefon dur Ayrıca bu numaradan WhatsApp’tan iletişime de geçebilirsiniz.

Bazı durumlarda WhatsApp üzerinden kombiniz ile ilgili problemler ile ilgili fotoğraf isteyebilir bu fotoğrafları WhatsApp numaramıza atarak hizmet alabilirsiniz. Ataşehir Vaillant Servisi Sayfamızın en alt kısmında yorum yap kısmı bulunmaktadır. Eğer Ataşehir Vaillant servisinden kombin izle veya klimanız ile ilgili arıza ihtiyacı ile ilgili servisi aldıysanız servisimiz ile ilgili olumlu olumsuz düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşın. Bizimle Paylaştığınız yorumlar kalite açısından arkadaşlarımızın titizlikle inceleyici de bir sonraki müşterimiz için dikkate değer bilgiler katacaktır.

Kombi ve klima arıza hizmetleri 1 yıl servis garantisi

Ayrıca şikayetleriniz varsa bir eksiklik durumları varsa aynı şekilde yorum yap kısmından bize ulaşabilir ve burada hizmetimizden memnuniyetiniz konusunda bizi bilgilendirebilir siniz. İstanbul’un yoğun bir şekilde trafik yaşanan Ataşehir kentinde bazı durumlarda ustalarımızın size ulaşımı geç olabilir. Bu durumlarda Tekrardan özür yerimizi kabul eder seniz mutlu oluruz. Sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür dileriz servisimiz 7/24 telefon desteği ile size açık emrinize amadedir.

Exit mobile version