Site icon Servis Numaraları

Avcılar Bosch Servisi

Avcılar Bosch Servisi Telefon Numarası
Avcılar Bosch Servisi Telefon Numarası

Avcılar Bosch Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Avcılar ilçesi Avcılar Bosch Servisi telefon numarası 0 212 967 60 16‘dır. Servisimiz Bosch ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri işlemi bakım onarım işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Bosch kombi kazanlarının arızaları tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan işlemlerdendir. Kombi Kazan bakımlarının yapılması uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir. Bosch markalı ürünlerde servisimiz uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Günleri

İstanbul Avcılar Bosch servisi olarak çalışma saatlerimiz haftanın 7 günü 7/24 esasına göre olmaktadır. Cumartesi günleri ve pazar günleri servisimiz açıktır ve çalışmaktayız. Ayrıca resmi Bayram günlerinde servisimiz açıktır. Yılın 365 günü müşterilerimize arıza tamiri bakım ve diğer işlemler konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Servis İletişim

Telefon numaramız 0 212 967 60 16 ve 0 506 020 30 48’dir. Bu iki numaradan müşteri temsilcimize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde gelerek sizlere servis hizmeti sunacaktır. müşteri temsilcimiz öncelikle arızanızın durumu veya bakım isteğinizle ilgili sizlerden bilgi alır. Bu bilgiler sahada çalışan teknik ekip arkadaşlarınıza iletilir. Ayrıca adınız ve telefon numaranız adres bilgileriniz ekip arkadaşlarımızı iletilir. Ekip arkadaşlarımız servisinize gelmeden önce sizi ararlar ve evde olup olmadığınız konusunda sizden bilgi alırlar.müşterilerimiz eğer uygun larsa ekip arkadaşlarımız gelerek servis işlemine başlarlar.

Avcılar Bosch Servisi Telefon Numarası

Ekip arkadaşlarımız evinize geldiğinde önce arızanın kontrolü ile başlarlar.beyaz eşyanız ya da kombinizin arızası hakkında bilgi alır. Arızanın nasıl tamir edileceği konusunda araştırma yaparlar. Araştırmalar tamamlandıktan sonra arızanın tamiri işlemine geçilir. Arıza giderilerek sizlere çalışır durumda teslim edilir. Bazı durumlarda kombilerin ya da beyaz eşyaların yedek parça ihtiyaçlarını olduğu görülür. Orijinal yedek parçalar bozulmuş parçalarla değiştirilerek sizlere 1 yıl servis garantisi sunulur. Aynı parça ile ilgili olarak tekrar arıza yaşarsanız servisimiz ücretsiz olarak sizlere hizmet verecektir.

Bosch Servisi Tamir İşlemleri

Bosch kombi çeşitli arıza durumları şu şekilde olabilir. Genel olarak kombiler sıcak su vermez türünde arızalar yoğun olarak yaşanmaktadır. Kombi bacasında arıza oluşmuş olabilir. Ayrıca Bosch kombiler ya da Bosch kazanlar arıza kodu verirler. Bosch kombi arızalarının arıza kodu ile ipucu verdiği tamircinin kolay bir şekilde gerçekleştiği sistemlerdir.ısıtma sistemlerinde genel olarak problemler petekleri sıcak suyun gitmemesi ya da banyoda sıcak suyun akmaması gibi problemler oluşturulabilir. Sıcak su problemi en yaygın görülen arızalardan bir tanesi. Ayrıca Bosch kazanları çalışma masası ve su akıtması gibi sorunlarda oluşabilir. kombilerin çalışma masası ve her türlü arıza durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Avcılar Bosch servisi olarak uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avcılar bölgesinde tüm mahallelerde ve semtlerde servisimiz açıktır ve hizmet vermekteyiz.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri işlemi servisimiz ile yapılabilir. Bosch buzdolaplarının arızalarının tamiri buzdolaplarında meydana gelen soğutmama arızalarının tamiri işlemi itina ile yapılmaktadır. Bosch buzdolaplarının su akıtması ve soğuk vermemesi gibi birçok problem servisimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızaları tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bosch markalı ürünlerde çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı ve benzeri beyaz eşya ürünlerinde arıza kodlarının tamiri çeşitli sorunların giderilmesi işlemleri. Teknik personelimiz tarafından uzmanlıkla gerçekleştirilmekte.

Buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası

Bosch Markalı Ürünler de Teknik Hizmetler

Bosch marka ürünlerde arıza tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bosch markalı ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Isıtma sistemleri, beyaz eşya ve klima tipi makineler için servis hizmeti sunmaktayız. Bosch arıza durumları. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Bosch kombi arızalarının tamiri, bakımı ve petek temizliği hizmeti itina ile sizlere sunulmaktadır. Bosch kombi arızalarında genel olarak arıza kodları ile ortaya çıkan arızaları tamiri işlemi yapılmaktadır. arızaların genel olarak nedeni içeride bozulan bir parçadır. Yedek parça hizmeti ile birlikte yeniden montaj işlemi yapmaktayız. Arızalanmış bir parçanın servis tarafından değişmesi ile birlikte yerine konan yeni parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti verirken arıza kodlarını da ortaya çıkmayan arızalarda oluşabilir. Örneğin kombinin herhangi bir şekilde elektrik gelmemesi. Bu arızalardan bir tanesidir. Elektrik aksamında yaşanan arıza nedeniyle kombileri elektrik gitmez bu nedenle de kombiler çalışmaz. Bu arızanın giderilmesi işlemini ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Petek temizliği işlemi ile birlikte peteklerin temizlenmesi ve ısı yayılımının arttırılması sağlanır. Ayrıca servisimiz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version