Site icon Servis Numaraları

Avcılar Protherm Servisi

Avcılar Protherm Servisi telefon numarası
Avcılar Protherm Servisi telefon numarası

Avcılar Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Avcılar ilçesi Avcılar Protherm Servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 020 30 48‘dir. Protherm marka ve model ürünlerde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Kombi arızalarının tamiri işlemleri, kombi bakımları, petek temizliği ve benzeri ısıtma sistemi teknik hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Protherm klimalar da teknik hizmetlerimiz bulunmakta. Avcılar Protherm servisi olarak ekip arkadaşlarımız konusunda uzman personeldir. Aynı gün servis imkanı sunmaktayız. Protherm markalı ürünlerde arıza tamiri işlemleri. Kombi merkezi kazan sistemleri arızaları ve tamiri. Benzeri teknik hizmetler için işte iletişim bilgilerimiz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Avcılar Protherm Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Avcılar Protherm Kombi Servisi telefon numarası

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

İstanbul ilinini Avrupa yakasında Protherm servisi hizmetini Avcılar ilçemizin tüm mahallelerinde sunmaktayız. İletişim numaramızı arayınız. bunun dışında WhatsApp üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. Bölgede tüm mahalleler de servis imkanı için bize ulaşınız. Kombiler merkezi sistemler de yaygın kullanılmakta. Kombi arızalarının ortaya çıkması durumunda değiştirilmesi gereken yedek parça için servis imkanı sunmaktayız.

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Exit mobile version