Site icon Servis Numaraları

Bağcılar Vaillant Servisi

Bağcılar Vaillant Servisi Telefon Numarası
Bağcılar Vaillant Servisi Telefon Numarası

Bağcılar Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Bağcılar Vaillant servisi telefon numarası 0 212 967 60 16‘dır. Servis olarak İstanbul’un bağcılar bölgesinde hizmet vermekteyiz. Servisimiz 7:24 telefon desteği sunmaktadır. Vaillant marka kombi klima arızaların tamir bakım petek temizliği. Benzer bir çok servis  için bizi araya bilirsiniz. Kış aylarında özellikle evin ısınma ihtiyacı ortaya çıkar. Kombiler işte bu için evi ısıtmak için kullanılan makinelerdir.İstanbul Şehrinin Bağcılar ilçesine mahallelerinde hizmet vermektedir. Bağcılar bölgesinde Vaillant marka ürünlerinize servis hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetlerden biri kombi arıza kodlarının giderilmesidir. Bir diğer hizmetimiz ise kombi arıza tamiri işlemidir. Ayrıca petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Vaillant kombiler de kış öncesinde kombi bakımı işlemi de servisimiz tarafından sunulan bir diğer hizmet olarak öne çıkmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Bağcılar Vaillant kombi servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Bağcılar Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Müşteri temsilcileriniz 7:24 telefonuna bakmaktadır. Ekip arkadaşlarımız sabah yedi ile akşam 10 saatleri arasında müşterilerimize sahada hizmet vermektedir. Yılın 365 günü hizmet veriyoruz. Bununla birlikte resmi bayramlarda da çalışıyoruz.Kurban bayramı ramazan bayramı gibi dini bayramlarda çalışmak dayız. Vaillant acil Servis hizmeti veriyoruz. Bazı durumlarda bebekli ailelerin gece kombilerinde meydana gelen arızaların düzeltilmesi için acil servisimiz 7:24 hizmet vermektedir.Müşteri temsilcilerimiz sizinle yaptıkları görüşmede, kombide meydana gelen arıza olduğuGibi bir çok konuyu sizinle konuşacaktır. Vaillant’ın kombi yedek parça. Vaillant kombi petek temizliği. Benzeri bir çok Servis için Bağcılar Vaillant servisine bilirsiniz.

Bağcılar Vaillant Servisi Telefon numarası dokun ara

Bağcılar Vaillant Klima Servisi

Bağcılar Vaillant klima servisi olarak klima arızalarına müdahale eden servisimiz ayrıca klima bakımı, klima sökme takma işlemi, klima gaz dolumu hizmeti ve diğer klima servis hizmetlerimizle bölge de hizmet vermekteyiz. İletişim numaramızdan bize ulaşarak servis hizmeti alabilirsiniz. Yaz aylarının yoğun kullanılan makinesi olan klimalar özellikle yaz aylarında arızalara neden olabiliyor. Bu arızaları önlemek adına her yıl düzenli olarak klima bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Klima bakımı ayrıca sağlık açısından da oldukça önemlidir. Klima filtresinin temizlenmemesi nedeniyle klima içerisinde bulunan bakteriler insan sağlığını tehdit edebilir. Sağlıklı bir ömür için klima bakımının yapılması oldukça önemlidir.

Vaillant Teknik Servis

Vaillant Servis Bölgeleri

Bağcılar ilçemizde Vaillant marka kombi ve klimalar için servis hizmetini tüm mahallerimizde sürdürmekteyiz. Bağcıların mahalleri içerisi içerisinde servis talebinde bulanabilirsiniz. Servis olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bölgede bizim numaramıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca servisimiz de yedek parça satışı bulunmamaktadır. Sadece kombi yedek parçalarının arıza sırasında montajı yapılmaktadır. İlçe içerisinde Vaillant marka ve model ürünler için servis hizmeti almanız için telefon numaramıza ulaşmanız gerekmektedir.

Kombi tamiri bakımı hizmetleri
Exit mobile version