Site icon Servis Numaraları

Bahçelievler ECA Servisi

Bahçelievler ECA Servisi Telefon Numarası
Bahçelievler ECA Servisi Telefon Numarası

Bahçelievler ECA Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Bahçelievler ilçesi Bahçelievler ECA Servisi telefon numarası 0 212 967 60 160 506 020 30 48‘dir. ECA marka ve model ürünlerde çeşitli teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Isıtma sistemleri ve iklimlendirme sistemleri için teknik hizmet sunmaktayız. Verdiğim hizmetler arasında kombi arıza tamiri işlemi, kombi bakımı işlemi, petek temizliği işlemi ve benzeri ısıtma sistemleri hizmetleridir. Servisimiz ayrıca ECA klima arıza bakım işlemleri yapmaktayız. klimalar da meydana gelen arızalar dışında bakım işlemleri yapılmakta. klima montajı işlemleri de uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

ECA marka ve model ürünler de servis hizmeti için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp numaramızdan da mesaj yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Bahçelievler ECA servisi olarak Bahçelievler ilçemizin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler ECA Kombi Servisi Hizmetleri

Bahçelievler ECA Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : ECA Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Sık Karşılaşılan Kombi ve Klima Arızaları

ECA Servis Kombi ve Klima Hizmetleri

ECA kombi servisi hizmetlerimiz ECA kombilerde meydana gelen arızaları tamiri bakımı ve benzeri hizmetlerdir. özellikle kış aylarında kullanılan kombi ve kombi kazanların arıza yapmaları durumunda teknik servis çağırılır. ısıtma sistemlerinin en önemli parçalarından biri olan kombi ve kazanlar arıza yaptıklarında teknik servisi ihtiyaçları doğar. Özellikle kombilerin kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılması arızalara geçmeleri nedir neden olabilir. ECA markalı kombilerde meydana gelen arızalar çoğunluk ve arıza kodları ile ortaya çıkar. Arıza kodlarının çözümü ve onarılması işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kombilerde yaygın olarak ortaya konan arızaların en önemlilerinden bir tanesi de banyo ve mutfaklara sıcak suyun gitmemesidir. Kombi kazanına meydana gelen arıza buna neden olabilir. Ayrıca kombi içerisinde bir parçanın bozulması da bu sorunu ortaya çıkartabilir. Kombi Kazan arızasında ortaya çıkan bu problemin giderilmesi için orijinal yedek parçası ile değiştirilmesi ve montajının yapılması gerekir. Konusunda uzman teknik ve teknisyen arkadaşlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Isıtma Sistemleri

Isıtma Sistemleri ve Çözümleri

Isıtma sistemlerinde en önemli unsurlardan biri olan kombilerin arızalanması durumunda servisimizi arayabilirsiniz. İletişim numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşın. Müşteri temsilcimiz ECA markalı ürününüzde yaşadığınız problem ile ilgili size soru soracaktır. Arıza ile ilgili bilgi aldıktan sonra isim adres ve telefon bilgilerinizi alarak servis başlatılacaktır. Bu servis bilgisi sahada mobil olarak çalışan ekip arkadaşlarımızla iletilecektir. Ekip arkadaşlarımız da aynı gün ECA teknik servisi olarak sizlere hizmet sunacaktır. Ekip arkadaşlarımız evinize gelmeden 30 dakika ile 45 dakika arasında sizi arayarak müsaitlik durumunuza göre evinize icabet edecektir. Teknik ekip arkadaşlarımız öncelikle arızanın ile ilgili bir kontrol yapacak. Arızanın tespitini gerçekleştirerek size bilgi verecektir. Sizi bilgilendir dikten sonra arızanın tamir işlemine geçilir. arıza tamiri sırasında arızalanmış parçanın değiştirilmesi ve yerine yeni orijinal ECA markalı yedek parçanın montajı yapılır. arızanın düzeltilmesi ile birlikte servis formu verilerek evinizden ayrılır arkadaşlarımız.

Eğer farklı bir durum olursa ve kombinin veya klimanın test işlemlerinin yapılması gerekirse. Ya da kombiniz de meydana gelen arızanın tam olarak tespit edilmesi için atölyeye götürülmesi gerekirse. Ekip arkadaşlarımız kombinizi sökerek atölyemize getirip testlerini ve arızanın gözden geçirme işlemini yaparlar. bu işlemlerin ardından arıza tespiti yapılır arıza tamiri yapılır ve testlerden geçirildikten sonra tekrardan evinize getirilerek montajı yapılır. tüm kontroller yapıldıktan sonra ekip arkadaşlarımız servis formunu bırakarak evinizden ayrılır. Eğer yeni bir yedek parça montajı yapılmış ise bu orijinal yedek parça ile ilgili aynı yıl içerisinde tekrar problem yaşarsanız ECA servisimizi arayarak ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Arkadaşlarımızın sizleri bıraktığı form üzerinde yazan teknik ekip numarası üzerinden bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

ECA kombi klima teknik hizmetleri

İklimlendirme Sistemleri ve Çözümleri

İklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalarda ECA markalı ürünlerden biridir. ECA markalı klimalarda ekip arkadaşlarımız klima montajı işlemi klima demontajı işlemi gibi birçok hizmet sizlere sunmaktadır. Klimalarda soğuk üflemiyor gibi sorunlar yaşayan müşterilerimiz için gaz dolum işlemi ile yapılmaktadır. ayrıca klima bakımı işlemi her yıl yapılması gereken önemli bir işlemdir ve servisimiz ve uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Klima montajı işlemi ayrıca klimanın bir yerden farklı bir yere sökülüp takılması işlemi de servisimiz tarafından yapılıyor. Klimalarda iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Ayrıca büyük klimalar ve duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalar olmak üzere 3 çeşit klima tipi bulunmaktadır. Klimaların soğutma işlemi kullandıkları gazla olmaktadır. Klima gazında yaşanan azalma soğutmama işlemine dönüşür bu da arızalara neden olur. Klima kumandası veya benzeri arızalar içinde servisimizi arayabilirsiniz.

ECA Temizlik, Bakım ve Benzeri Hizmetlerimiz

Kombi bakımı işlemleri ve petek temizliği işlemi gibi ECA ürünlerin daha sağlıklı çalışmasını sağlayan temizleme ve bakım işlemleri de servisimiz tarafından yapılmakta. ECA markalı ürünlerde kombi bakımı işleminin her yıl mutlaka yapılmasını öneriyoruz. Kombi bakımının yapılmasının nedeni kombilerde daha sonra meydana gelebilecek arızaları önceden önleye bilmektir. Eğer kombi bakımı her yıl zamanında yapılırsa kombiler daha randımanlı çalışır. bununla birlikte kombi bakımını ek olarak petek temizliği işlemi de çok önemli bir işlemdir. Petek temizliği işlemi ile birlikte ısıtma konusunda tasarrufa gidilebilir. Kombi petekleri yani kombi radyatörleri olarak da bilinen radyatör temizliğinin servisimiz tarafından itina ile yapıldığını belirtmek isterim. Isıtma sistemlerinde radyatörlerin temizliği çok önemlidir. Her 2 yılda bir yapılması tavsiye edilir.

Kombi radyatörleri uzun zamandan beri çalışır ve kombi radyatörleri içerisinde birlik atık halde kirler tortular oluşur. Bu kir ve tortular sıvı akışını engeller ve radyatörün gereken ısıyı ortama yayılmasını engeller. Bu nedenle de ortam ısınmaz ısıtma sistemleri olan kombiler işlevlerini doğru yapamazlar. İşlevini yerine getiremediği için yaşanan arızalar nedeniyle, kombi bakımı ve petek temizliği gibi işlemlerin mümkün olduğunca yapılması ve enerji tasarrufu sağlanması önerilmektedir.

ECA Klima Tamir Hizmetleri

ECA Hizmet Bölgeleri

ECA servisi olarak ECA kombilerde meydana gelen arızaların tamiri bakımı petek temizliği işlemi klimanın teknik servis işlemlerini bölgede tüm mahalleler de ve semtlerde servisimiz tarafından alabilirsiniz. ECA servisi olarak teknik servis hizmetini sunan ekip arkadaşlarımız konusunda uzman minimum 10 yıl tecrübeli ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. teknik servis olarak sizlere kaliteli servis anlayışımızı ön planda tutarak güler yüzlü hizmeti sunmaya bölgenin tüm mahalle ve semtlerinde devam etmekteyiz.

Yedek Parça ve İşlemleri

ECA kombi anakart arızalarının ortaya çıkması. Anakart değişimini ya da anakartın tamiri ile birlikte tekrardan kullanılmasını gerektirir. Anakart gibi önemli parçalardan biri de eşanjör. Bu parçaların kombinin çalışması için en gerekli ve en önemli parçalardan biridir. Kombi anakartı eşanjör prosestat benzeri kombi parçalarının tamiri bakımı servisimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. yedek parça hizmeti yalnızca arızanın yerine yeni bir parça montajı ile gerçekleştirilmektedir. Servisimiz yedek parça satış yapmamaktadır. Servisimiz ECA yetkili servisi değildir. ECA kombi ve klima ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Exit mobile version