Site icon Servis Numaraları

Bahçelievler Protherm Servisi

Bahçelievler Protherm Servisi Telefon Numarası
Bahçelievler Protherm Servisi Telefon Numarası

Bahçelievler Protherm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Bahçelievler ilçesi Bahçelievler Protherm servisi telefon numarası 0 212 967 60 160 506 020 30 48‘dir. Servis olarak protherm marka ve model ürünlerde teknik servis işlemlerimiz devam etmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere aynı gün hizmet sunmaktadır. Kombi arızalarının tamiri işlemi, klima arıza tamiri işlemleri ve benzeri bir çok teknik hizmet. Isıtma sistemleri, iklimlendirme hizmetleri ile sizlere göreve devam ediyoruz. Bahçelievler Protherm servisi olarak uygun fiyatlara çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Servis olarak kombi kazan arızalarına ve merkezi sistem bakım işlemi de yapmaktayız. Konusunda uzman ekiplerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımız sürüyor. İletişim numaramızdan bize ulaşarak servis talep edebilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Protherm Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Bahçelievler Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. İletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Exit mobile version