Site icon Servis Numaraları

Bakırköy Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi Telefon Numarası
Bakırköy Klima Servisi Telefon Numarası

Bakırköy Klima Servisi Hizmetleri

Bakırköy ilçesi içerisinde firmamız Bakırköy klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16‘dır. Servis olarak hizmet vermektedir. Bakırköy klima servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48‘dir. Bakırköy klima arızalarında servis hizmeti vermektedir. Ayrıca klima gaz dolumu, klima demontaj ve montaj işlemi, klima bakımı işlemi ekiplerimiz tarafından yapılır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Ekip arkadaşlarımız Bakırköy klima servisi elemanları olarak iki çeşit çalışma şekli benimsenmiştir. Sahada görev yapan teknik ekibimiz yani klima ustalarımız sabah 7 sularında göreve başlarlar. Akşam 10 saatleri gibi görevi bırakırlar. Ayrıca acil klima servisi gece nöbetçi ekibimiz bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz telefon ve WhatsApp üzerinden haftanın tamamı ayın her günü yılın her günü olmak üzere resmi bayramlar dini bayramlar yılbaşı gibi özel tatil günlerinde de çalışmaktadır. Yani Bakırköy klima servisi olarak Durmadan çalışıyoruz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Bakırköy Klima Servisi Telefon Numarası

Bize her saat telefon ederek ulaşabilirsiniz. Sahada bulunan ekibimiz servis açtırdı iseniz evinize Gelmeden önce sizi arayarak evde olup olmadığınızı müsait olup olmadığınızı sorar uygunsanız evinize gelerek veya ofisinize gelerek gerekli klima tamiri klima bakımı gibi işleminizi gerçekleştirir.

Bakırköy Klima Servisi Çeşitli Klima Arızaları

Klimalarda meydana gelen arızalar Bakırköy bölgesinde müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle şu şekilde olmaktadır. Genel olarak klimanın soğutmuyor olduğu müşterilerimizin sık sık karşılaştığı klima arızalarından bir tanesi. Klimanın soğuk üflemesi genel olarak yeterli gaz bulunmaması nedeniyledir. Klima gaz dolum işlemi yapılarak klima soğuk üfleyebilir. Bununla birlikte klima sıcak üflemiyor sorunları da müşterilerimizden bize gelen diğer problemlerden biri. Aynı şekilde bu problemin çözümünü Teknik ekibimizin gelmesiyle mümkün. Bunun haricinde gaz eksikliği olması.

Klimanın çalıştırılmaya başlandığı anda şalterlerin atması. Klimanın şalteri attırması arızaları servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima şalteri attırıyor nasıl çözülür gibi çok sık karşılaşılan klima arızalarından bir tanesi bu da. Bazı durumlar klima kumandasının bozuk olması. Klima Bakır borularının delinmesi kırılması gibi problemlerde klimanın arızaya geçmesini ve çalışmamasına neden olur.

Çeşitli Klima Parçaları

Klimalar birçok parçadan oluşmaktadır. Özellikle Klima ana makineden oluşmaktadır. Klima iç ünitesi ve klima düş ünitesi olmak üzere 2 parça olan klimalar. Klima kapasitörleri, klima kompresörleri, sensörler klima kartları, gibi birçok parçadan oluşur. Ayrıca klima kabloları çeşitli vida gibi birçok parça Klimayı oluşturan unsurlardandır.

Klima Bakımı Neden Önemlidir

Klimaların her yıl bakımının yapılması hem sağlığımız açısından hem de klimanın sağlıklı çalışması açısından çok çok önemlidir. Klimalar bilindiği gibi özellikle yaz aylarında yoğun kullanılmakta ve hava sıcaklığının yükselmesi klimalı kullanılmasını çoğalmaktadır. Klimalar bu tür bu tür durumlarda klima filtresi kirli ise ortamı kötü bakteriler yayınlanacaktır.

İşte bunu önlemek için klimalarının her yıl düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Müşterilerimiz genel olarak klima bakımı kaç lira ya da klima bakım ücreti ne kadar gibi sorularla servisimize arıyor. Klima bakım ücreti uygun fiyatlarla Bakırköy Klima servisimiz tarafından yapılmaktadır telefon ederek müşteri temsilcimizle görüşün ve yıllık klima bakım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Klima Montaj Demontaj İşlemi Ve Ücreti

Klima sökme takma işlemi diğer bir değişle montaj ve demontaj işlemi genel olarak müşterilerimiz evlerinden taşındığında ya da başka bir ofise yerleşen firmalar arzu eder. Klimanın sökülmesi ardından taşınacağı yere götürülmesi ve burada montajının yapılması işlemidir. Klima montaj ve demontaj yani klima sökme takma işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlem için gerekli ücret bilgisi müşteri temsilcimiz tarafından ya da ekip tarafından belirlenmektedir.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version