Site icon Servis Numaraları

Bakırköy Miele Servisi

Bakırköy Miele Servisi Telefon numarası
Bakırköy Miele Servisi Telefon numarası

Bakırköy Miele Servisi Hizmeti

İstanbul ili Bakırköy ilçesi Bakırköy Miele servisi telefon numarası 0506 0 20 30 48‘dir. Miele marka ve model ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Buzdolaplarının arızalarının giderilmesi teknik servisi ihtiyaçları. Yedek parça ihtiyaçları. Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızaların düzeltilmesi. Bulaşık makinelerinin arızalarının düzeltilmesi ve tamir işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik ekip arkadaşlarımız fırında meydana gelen arızalarda da sizlere hizmet vermektedir. Servis olarak yılın 365 günü hizmet vermekteyiz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.
Çalışma Saatleri ve Günleri

Servis olarak yılın 365 günü servisimiz açıktır ve hizmet vermekteyiz. Servisimiz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi pazar günleri izinli yapmaksızın hizmet vermektedir. Ayrıca resmi bayramlarda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 23 Nisan çocuk esirgeme Bayramı ve 19 Mayıs gençlik ve Spor Bayramı günlerinde de servisimiz açıktır. Miele marka ürünlerde arıza tamiri bakımı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca gerekli durumlarda orijinal yedek parça montajı da yapılmaktadır. Bazı durumlarda gece acil servis durumları da ortaya çıkabilir. Bu durumlarda da müşteri temsilcilerimiz telefonlara bakmakta. İletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bakırköy Miele Servisi

Miele Marka Ürünler Arıza Durumları

Beyaz eşya markalarının önde gelen lider firmalarından olan Miele ürünleri bazı durumlarda arızaya geçebilir. Bunlardan buzdolabının soğutmama durumu ortaya çıkabilir. Buzdolaplarında soğutma işleminin gerçekleşmesini nedenlerinden bir tanesi gaz eksikliğinin olması olabilir. Buzdolaplarının gaz kaçırması su damlatması gibi sorunlarda bilindik sorunlardandır. Buzdolabının soğutmama işleminin bir nedeni de içinde bulunan makine parçasının bozulması olabilir. Bu tür durumlarda servisimiz çağrılarak arıza tamir edilebilir.

Çamaşır makineleri de arıza yaşayan Miele markalı ürünlerdendir. Çamaşır makinelerinin sıkma yapmaması, ayrıca çamaşır makinelerinde Kazan dönmemesi. Çamaşır makinelerinin su boşaltma işlemini yapmaması. Miele Servisi Bakırköy olarak sizlere kalite anlayışımızla hizmet vermek isteriz. Bu ve benzeri birçok sorun çamaşır makinelerinde yaşanmaktadır. çamaşır makinelerinin gider borusunun tıkanması veya çeşitli parçaların bozuk olması bu tür arızalara neden olabilir. Arızalar tek bir parçanın bozulması veya borunun tıkanmasıyla ortaya çıkabileceği gibi elektrikle ilgili problemler de bu sorunlara yol açabilir.

Bulaşık makinelerinde de çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızalardan genel olarak su boşaltma işlemi yapılamaması. Bulaşıkların düzgün bir şekilde yikanmama durumu. Bulaşık makinesinin su almaması gibi sorunlarda yaşanmaktadır. bulaşık makinelerinde bu ve benzeri çeşit arızaların ortaya çıkması durumunda servisimiz aranarak hizmet alınabilir. Değişmesi gereken parça varsa değiştirilir. Tıkanıklık varsa çözülür.elektrikle ilgili yaşanan problem varsa makine üzerinde bir işlem ise servisimiz tarafından yapılır.

Fırınlarda birçok probleme neden olan arızalara sahiptir. Fırınlarda en yaygın olarak görülen arıza fırının yanmaması. Fırın içerisine elektrik gelmemesi. Fırın üzerindeki göstergelerin çalışmaması. Fırına elektrik gitmemesi gibi birçok arıza fırınlarda da ortaya çıkmaktadır. Miele fırınlarda yaşanan problemler bazı durumlarda parça ihtiyacını ortaya çıkartır. Orijinal Miele marka yedek parça ile servis ekiplerimiz tarafından değişimi yapılır. Makineniz çalışır duruma getirilir.

Miele Teknik Hizmetler

Servis Hizmeti Süreci

Müşterilerimiz bize iletişim numaramızla ulaşırlar. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizi karşılar. Müşterilerimiz arıza ile ilgili bilgileri müşteri temsilcimize verir. Müşteri temsilcimiz müşterimiz ile ilgili olarak isim soyisim adres gibi ayrıca telefon numarası gibi bilgileri ister. Bu bilgiler sahada bulunan teknik ekip ve arkadaşlarımıza iletilir.ekip arkadaşlarımız müşterimizin evine gitmeden önce yarım saat ya da 45 dakika öncesinde müşterimize arayarak evinde olup olmadığı sorusunu yöneltir. Eğer müşterimiz uygunsa ekip arkadaşlarımız en kısa sürede müşterimizin evine giderek arızanın tamiri işlemine başlarlar. Teknik ekip arkadaşlarımız arıza durumunun o sırada çözümüne yönelik bir problem yoksa evde çözerek teslim eder. Farklı bir durum ortaya çıkar ve makinelerin test aşamalarının yapılması için atölyeye götürülmesi gerekebilir. Bu durumlarda makinenizi itina ile sökülür ve atölyemize getirilir. atölyemizde arıza giderilmesi ve test aşamalarını başarıyla geçen makineniz tekrardan çalışır durumda evinize getirilir ve monte edilir.

Yedek Parça İhtiyaçları

Miele markalı beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen arızalar çoğunlukla yedek parçanın arızalanması nedeniyle ortaya çıkar. Miele buzdolabının parçalarında mec bana gelen arıza var ya da çamaşır makinesinde meydana gelen arızalar. Parça değişimi ile giderilir. Parçalar orijinal Miele ürünleridir. Montajı yapılan bozuk parçanın yerine takılan yedek parça için Bakırköy Miele Servisimiz 1 yıl garanti sunmaktadır. Eğer servisimiz tarafından montajı yapılmış yeni yedek parçanın aynı yıl 1 yıl içerisinde tekrardan arızalanması durumunda servisin ücretsiz olarak arızanızı giderilir. Montajı yapılmış orijinal parçalar da servisimiz bir yıl garanti sunmaktadır.

İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Miele marka ürünlerde servis hizmeti sunmaktayız. Bakırköy ilçesinin tüm mahallelerinde servisimizi açıktır ve yılın 365 günü çalışmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz Bakırköy’ün tüm semtlerinde hizmet vermektedir. teknik ekip arkadaşlarımız mobil hizmet verdiği Bakırköy ilçemizde size bir telefon kadar yakın. Bakırköy’ün tüm semtlerinde atölyem izle ve mobil ekibimiz ile çalışmaktayız.

Exit mobile version