Site icon Servis Numaraları

Başakşehir Protherm Servisi

Başakşehir Protherm Servisi Telefon Numarası
Başakşehir Protherm Servisi Telefon Numarası

Başakşehir Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Başakşehir ilçesi Başakşehir Protherm servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Protherm marka ve model kombi ve klimaların teknik servis hizmetini sunmaktayız. Çeşit olarak verdiğimiz hizmetlerin başında kombi arızalarının tamiri işlemi bulunmaktadır. Ayrıca klimalarında arızalarının tamiri işlemi de servisimiz tarafından itina ile yapılmakta. Protherm kombi arıza kodlarının tamiri bakımı ve diğer teknik servis hizmetleri için iletişim numaramızdan bizi arayınız. Başakşehir Protherm servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Başakşehir ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunulmakta. İster kombi arızalarının tamiri ister klimalı arızalarının tamiri olsun tüm teknik servis işlemleri bizi uygun fiyatlara Başakşehir’de yapmaktayız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Başakşehir Protherm Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Başakşehir Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Başakşehir ilçesi avrupa yakasında bulunmakta. Başakşehir ilçesinin tamamında tüm mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır. Mobil ve atölye birimlerimizle bölgede test imkanları gerekli yedek parça montajı da sağlanmaktadır. Yedek parçalar da bir yıl servis garantisi de sunulmaktadır. Aynı yıl içerisinde tekrarlanan arızalar da ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimize arızanızla ilgili olarak bildirimde bulunun. İsim adres ve telefon bilgilerini ekiplerimize vererek servis talep edebilirsiniz.

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Exit mobile version