Servis Numaraları

Başakşehir Vaillant Servisi

Başakşehir Vaillant servisi telefon numarası

Başakşehir Vaillant Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Başakşehir ilçesi Başakşehir Vaillant Servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Numaramızı arayarak müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Başakşehir de ikamet eden Vaillant kombi sahibi olan veya Vaillant klima sahibi olan müşterilerimiz arıza bakım tamir montaj yedek parça temini gibi birçok konu için servisimizi arayarak servis hizmeti için başvurabilir. Ayrıca Vaillant kombilerin arıza kodlarının giderilmesi arıza çözümleri anakartta meydana gelen arızaların düzeltilmesi genleşme tankında yaşanan sorunlar üç yollu vana ve diğer yedek parçalar da yaşanan problemler elektronik kart tamiri veya kartın yenilenmesi gibi problemleriniz varsa Başakşehir Vaillant servisini arayarak hizmet alabilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 480 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Teknik Servis Hizmetleri Arıza Tamir Bakım

Teknik ekiplerimiz Vaillant markalı ürünleriniz için servis hizmeti sunmaktadır. Kombi arıza tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Konusunda uzman ekiplerimiz evinize yada işyerinize gelerek servisinizle ilgili olarak gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız petek temizliği işlemi kombi bakımı ve benzeri servis işlemleri gerçekleştirmektedir. Kombiler özellikle kış aylarında ortaya çıkan sorunlar nedeniyle arızaların tamiri gerekebilir. Bu durumlarda uzman arkadaşlarımız kombi bakımı ve tamiri işlemlerini özenle gerçekleştirilir. Bununla birlikte kombi peteklerinde ortaya çıkan sorunlar için de petek temizliği işlemi yapılmaktadır. Peteklerde bulunan kir ve tortular ilaçlı ve basınçlı makinelerle temizlemeye tutulur. İçeride bulunan bu kirlilik tamamen giderilir.

Başakşehir Vaillant kombi servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Kombi Servisi Hizmetleri

Başakşehir Vaillant Servisi çalışma saatleri ve çalışma günleri

Ekiplerimiz ikiye ayrılır. Müşteri temsilcilerimiz ve sahada çalışan ustalarımız olmak üzere iki türlü çalışma sistemimiz bulunmakta. Müşteri temsilcilerimiz size telefon desteği sunmakta ve servisimizi müşteri temsilcimiz üzerinden açmaktasınız.

Vaillant Teknik Servis

Müşteri temsilcimiz Öncelikle sizin aracınızla ilgili sizden bilgi alır Eğer servis yönlendirmesi gerekiyor ise Bilgilerinizi alır. Bu bilgiler isim soyisim telefon numarası ve yaşadığınız problem ile ilgili ufak detaylar. Bu bilgiler müşteri temsilcimiz yılın 365 gün 7 gün 24 Saat olmak üzere Telefon desteği sunmaktadır. Sahadaki teknik ekibimiz ise yılın 365 günü resmi iyi bayramlar dahil Dini bayramlarımız dahil yılbaşı gibi günlerde dahil sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada hizmet veriyor. Teknik Teknik ekibimiz belirli durumlarda Örneğin bebekli evler için acil Başakşehir Vaillant Servisi telefon numarasını arayarak gece de hizmet alabilirler. Başakşehir Vaillant Servisi olarak neler yapıyoruz.

Başakşehir Vaillant Marka Ürün Hizmetleri

Servisimiz Vaillant kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi arızaların petek temizliği kombi bakımı klima bakımı klima gaz dolumu klima su damlatma sorunu klima soğuk üfleme sorunu Kombi bacasında yaşanan arıza. Kombi kartlarının bozulması. Kombi Kombi kartlarının böceklenmesi. Kombinin peteklere sıcak su iletmemesi üç yollu vana da meydana gelen arızalar Genleşme tankının çalışmaması. Kombi su alma musluğunun çalışması bozulması. Kombinin sürekli su alması gibi problemler. Ayrıca kombinin montajı. Benzeri birçok problem de Vaillant Kombi Servisi olarak ya da Vaillant klima servisi olarak Başakşehir’in tüm mahallelerinde size hizmet veren servisiz.

Başakşehir Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Başakşehir Vaillant Klima Servisi

Başakşehir Vaillant Klima Servisi olarak bölgede hizmet vermekteyiz. Başakşehir ilçesinde klima arızaları için servisimizi arayabilirsiniz. Klima bakımı işlemi için ayrıca klima montaj ve demontaj işlemleri için teknik ekibimiz saha da hizmet vermektedir. Klima montaj ücreti olarak belirlenen ücret telefon da müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilecektir. Klima gaz dolumu hizmeti hizmeti ile klima soğuk üflemiyor gibi sorunlar da servisimizden hizmet alabilirsiniz.

1 yıl servis garantisi
Exit mobile version