Site icon Servis Numaraları

Bayrampaşa Bosch Servisi

Bayrampaşa Bosch Servisi Telefon Numarası
Bayrampaşa Bosch Servisi Telefon Numarası

Bayrampaşa Bosch Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Bayrampaşa ilçesi Bayrampaşa Bosch servisi telefon numarası 0 212 967 60 16‘dır. Bayrampaşa ilçemizin tüm mahallelerinde Bosch marka ürünlerde servis hizmeti sunmaktayız. Bosch marka buzdolaplarının arızalarının giderilmesi. Bosch çamaşır makinelerinde yaşanan problemler sorunlar ve arıza kodlarının düzeltilmesi işlemi servisimiz tarafından yapılan işlemlerden bir diğeridir. Bosch markalı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerinde tüm teknik servis hizmetlerini itina ile uzman kadromuz dan alabilirsiniz. beyaz eşya ürünlerine ek olarak ısıtma sistemleri ürünlerinden olan kombilerin arızalarının tamiri konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Kombi arıza kodlarının düzeltilmesi gibi işlemler, petek temizliği gibi temizlik işlemleri, bunlara ek olarak da kombi bakımlarının yılda bir olarak yapılması hizmeti sunulmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Bayrampaşa Bosch Servisi Telefon Numarası

Bosch servisi olarak Bayrampaşa ilçemizde sabah 07:00 akşam ise 22:00 saatleri arasında müşterilerimize teknik servis hizmeti sunmaktayız. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz. Yılın tamamında bayram ve resmi bayram günleri dahil olmak üzere servisimiz açıktır ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Isıtma sistemleri beyaz eşya ve iklimlendirme sistemleri konusunda uzman servisimiz sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Servisimiz aynı gün hizmet vermekte olup. Arızaların bazı durumlarına göre atölyeye alınan ve birkaç gün süren arıza işlemleri gerçekleştirilebilir.

Bosch Beyaz Eşya Ürünleri Teknik Sorunlar

Beyaz eşyalarda yaşanan çeşitli arızalar özellikle buzdolaplarında yaşanan soğutma arızası gibi. Bayrampaşa Bosch Servisi çamaşır makinesinde yaşanan su boşaltma problemi. Bulaşık makinesinin temizliği kalmaması gibi problemler. bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinin gider borularının tıkalı olması bu nedenle ne makinenin içerisinde sıvı kalması. beyaz eşya ürünlerinin anakartlarında yaşanan bozukluk nedeniyle ürünlerin herhangi bir şekilde çalışmaması. Çeşitli arıza kodları verilen çalışmayan ürünler. Buzdolaplarında yaşanan su damlatmaları ve gaz eksikliği nedeniyle yaşanan problemler. Teknik servis hizmetimiz içerisinde yer alan hizmetlerdendir. Beyaz eşya ürünleri için Bosch marka ürünlerde teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. Gerektiğinde garantili yedek parça ürünlerimizde sizlere sunulmaktadır.

Bosch markalı kombi verin arıza durumları ortaya çıktığında iletişim numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşınız. Kombilerde meydana gelen arızalar genel olarak sıcak su sorunu. Kombi kazanında yaşanan arıza. Kombi bacasının yeterli görevi yapmaması bozulması gibi sorunlar. Kombi ana kartlarının yanması bozulması ve değiştirilme ihtiyaçları. Bu ve buna benzer kombi içerisinde yer alan önemli işlevler gören parçaların değişim ihtiyacı. Bosch Servisi Bayrampaşa Teknik ekibimizin uzmanlık alanı içerisinde yer alan bu tür arıza ve arızaya dayalı problemler. Uzman kadromuz ve yetkin kişiler tarafından düzeltilmektedir. Bosch teknik servis olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız en az konusunda 10 yıl tecrübeli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Güleryüzlü hizmetimizle Bayrampaşa ilçemizin tüm mahalle ve semtleri içerisinde sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bosch İklimlendirme Sistemleri

Bosch marka klima ürünlerinde de servisimiz hizmet vermekte. Klima ürünlerinde soğutma işleminin yeterli derecede olmaması gaz ihtiyacını ortaya çıkarması ya da klimalarda meydana gelen arızanın ortaya konulması. özellikle yaz aylarına gelirken müşterilerimizin talep ettiği yeni klima montajı. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere montaj işlemi. Klimalarda bakım işlemleri servisimiz tarafından yapılmakta. Klima bakımlarının hem sağlık ve hijyen açısından her yıl yapılmasını siz değerli müşterilerimize önermekteyiz.kaliteli hizmet anlayışımızla Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti alabilmek için iletişim numaramız dan müşteri temsilcimize ulaşın.

Müşteri temsilcimizi aradığınızda öncelikle sizlerden arıza ile ilgili bilgi alacaktır. Bu bilgi çerçevesinde servis talebiniz doğrultusunda isim telefon ve adres bilginiz ile birlikte servis formu aktif edilir. Servis talebiniz üzerine mobil ekiplerimiz evinize gelmeden önce yarım saat ya da 45 dakika önce sizi arar. Telefonda ekip arkadaşlarımız evinizde olup olmadığınızı kontrol eder ve müsait olmanız durumunda evinize gelerek arızanın tamirine başlar. arızanız da ilgili sizlerden bilgi alınır arızanın nasıl tamir edilebileceği konusunda ekip arkadaşlarımız sizi bilgilendirir. Gerekli teknik servis işlemi tamamlanarak evinizden ayrılır.

Buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası

Bosch Markalı Ürünler de Teknik Hizmetler

Bosch marka ürünlerde arıza tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bosch markalı ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Isıtma sistemleri, beyaz eşya ve klima tipi makineler için servis hizmeti sunmaktayız. Bosch arıza durumları. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Bosch kombi arızalarının tamiri, bakımı ve petek temizliği hizmeti itina ile sizlere sunulmaktadır. Bosch kombi arızalarında genel olarak arıza kodları ile ortaya çıkan arızaları tamiri işlemi yapılmaktadır. arızaların genel olarak nedeni içeride bozulan bir parçadır. Yedek parça hizmeti ile birlikte yeniden montaj işlemi yapmaktayız. Arızalanmış bir parçanın servis tarafından değişmesi ile birlikte yerine konan yeni parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti verirken arıza kodlarını da ortaya çıkmayan arızalarda oluşabilir. Örneğin kombinin herhangi bir şekilde elektrik gelmemesi. Bu arızalardan bir tanesidir. Elektrik aksamında yaşanan arıza nedeniyle kombileri elektrik gitmez bu nedenle de kombiler çalışmaz. Bu arızanın giderilmesi işlemini ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Petek temizliği işlemi ile birlikte peteklerin temizlenmesi ve ısı yayılımının arttırılması sağlanır. Ayrıca servisimiz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version