Servis Numaraları

Bayrampaşa Vaillant Servisi

Bayrampaşa Vaillant servisi telefon numarası

Bayrampaşa Vaillant Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan Bayrampaşa Vaillant Servisi olarak telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48dir. Vaillant servisimiz size hizmet vermektedir. Vaillant marka kombi Vaillant marka klima arıza tamir petek temizliği kombi kart tamiri arıza kodlarını düzeltilmesi gibi birçok konuda size hizmet vermektedir. Servis olarak özellikle kombi arıza tamiri işlemi yapılmaktadır. Kombi arızalarının tamiri işlemi ile birlikte bir çok servis hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır. Teknik ekip arkadaşlarımız evinize gelerek servis ile ilgili olarak gerekli çalışmaları gerçekleştirir. Uzman arkadaşlarımız konusunda uzman ekiplerimizle yapılır. Ayrıca petek temizliği işlemi ile hem ekonomik olarak hemde ısıtma sistemleri açısından yararlı bir hizmet sunulmuş olacaktır. Ayrıca Vaillant marka kombilerin bakımı işlemleri de servisimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Kombi bakımı hizmeti için bizi arayınız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Bayrampaşa Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz ikiye ayrılır. Müşteri temsilcilerimiz 0506 0 20 30 48 – 0 212 967 60 16 numaralı telefondan hem WhatsApp üzerinden hemde telefon üzerinden 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığımız görüşmelerde eğer mümkünse telefon üzerinden kombiniz ile ilgili meydana gelen sorunlar konuşulur. Eğer müşteri temsilcimiz o an telefon üzerinden yapılabilecek ise kombiniz düzeltilir.

Bayrampaşa Vaillant kombi servisi

Eğer farklı bir arıza var ve evinize teknik ekibin gelip kombinizi Kontrol etmesi gerekiyor ise ekip arkadaşlarımız servis için evinize gelinir. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 çalışıyor fakat sahadaki ekibimiz Haftanın 7 günü ayın tamamı yılın tamamında sabah 07 ve akşam 22 saatleri arasında Sahada sizlere hizmet vermektedir. Ekiplerimiz resmi bayramlarda ve dini bayramlarda olmak üzere Ayriyeten yılbaşı gibi 15 Temmuz gibi tatil güllerinde size hizmet veriyor.

Bayrampaşa Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan Bayrampaşa Vaillant Servisi olarak sizlere birçok konuda hizmet vermekteyiz. Öncelikle yoğun olarak istemem Vaillant kombilerin bakımı hizmeti için servisimizi arayabilirsiniz. Çeşitli arıza durumlarında Vaillant kombilerin parçalarında meydana gelen değişim ihtiyacı arıza bakım Tamir durumlarında ekip arkadaşlarımız yanınızdadır.

Vaillant Teknik Servis

Servisi Yedek Parça Hizmeti

Bayrampaşa Vaillant Servisi olarak eşanjör üç yollu vana Kombi su alma vanası kombi anakart kombi anakart değişimi kombi peteklerinin temizlenmesi. Kombi genleşme tankında meydana gelen arızalar. Vaillant kombi fan motorunun yanması veya çalışmaması arızaya geçmesi durumları. Kombi akış şalteri de çıkan problem. Kombi sıcak su türbini arızaları. Vaillant kombi üç yollu vana motorunda meydana gelen arızalar ve bunun değişimi. Vaillant kombi sensör arızası sensörün montajı. Elektronik kart arızaları elektronik kartın tamiri. Kombi Gaz valfinde meydana gelen arızalar ve benzeri birçok problem için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Servis olarak bozuk parçanın değişimi ile size verilen yeni yedek parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Kombi Servisi Hizmetleri

Bayrampaşa Vaillant Klima Servisi

Servisimiz bütünleşik olarak Vaillant klimalara da bakmaktadır. Vaillant klimalarda meydana gelen arıza bakım ihtiyacı servisimiz tarafından karşılanabilir. Özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan klimalar gaz dolumu arıza tamir bakım gibi birçok konuda teknik ekibin kontrolü ne gerektirmekte. Vaillant klimalar için gereken arıza bakım tamir işleri servisimiz tarafından karşılanmaktadır. Servis olarak klimaların sökme takma işlemi denilen klima montajı işlemi yapılmaktadır. Klima bakımı işlemleri de servisimiz tarafından yapılabilen işlemlerdendir. Servisimizi arayarak müşteri temsilcimize arıza, bakım veya diğer hizmetlerimizle ilgili olarak isteklerinizi bildiriniz.

Exit mobile version