Site icon Servis Numaraları

Beşiktaş Bosch Servisi

Beşiktaş Bosch Servisi Telefon Numarası
Beşiktaş Bosch Servisi Telefon Numarası

Beşiktaş Bosch Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Avrupa Yakası’nda bulunan Beşiktaş ilçesinin Beşiktaş Bosch servisi telefon numarası 0 212 967 60 160 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz Bosch marka ve model kombi klima beyaz eşya gibi ısıtma sistemleri konusunda uzman.soğutma sistemlerinde profesyonel teknik servis hizmeti sunan. İklimlendirme sistemlerinde yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu üç konuda da arıza bakım tamir ve benzeri hizmetler için servisimizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Beşiktaş Bosch servisi olarak ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde size teknik servis hizmeti sunacaktır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Bosch kombi arızalarının tamiri özellikle kış aylarında yoğun olarak servisimize ulaşan problemlerdir. Ekip arkadaşlarımız kombi arızalarının tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Bosch kombi bakımı işlemi hem servisimiz tarafından her yıl yapılması önerilmektedir likte itina ile yapılmaktadır. Ayrıca Petek ve Radyatör temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılan bir diğer işlemdir. Bosch beyaz eşya arızalarında iletişim numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Bosch çamaşır makinelerinin arızaları durumunda servisimiz hizmet sunmaktadır.

Bosch buzdolaplarının tamiri soğutmada yaşanan problemlerin giderilmesi gibi işlemler ve bununla birlikte Bosch marka beyaz eşya gruplarının fırın bulaşık makinesi gibi makinelerinde arıza durumlarında teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca boş soğutma sistemleri diğer bir adıyla iklimlendirme sistemleri olan klimalarda da servisimiz hizmet sunmaktadır. Bosch klima bakımı işlemi, Bosch klima gaz dolumu işlemi, klima montajı işlemi ve klima demontajı işlemi gibi birçok hizmet servisimiz tarafından karşılanmaktadır. Teknik servis talepleriniz de telefon numaramızı arayarak yani 0506 0 20 30 48 numarayı arayarak ya da aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Bosch Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası

Bosch Servisi Çalışma Saatleri

İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde hizmet verirken Bosch servisi hizmetini arkadaşlarımız hafta içi 07 00 ile akşam 22 00 saatleri arasında gerçekleştirmektedir. Hafta sonları ise Beşiktaş Bosch servisi olarak sabah 09 00 ile Akşam 20 00 saatleri arasında hizmet sunmaktayız. Resmi tatillerde dini bayramlarda nöbetçi ekiplerimiz hizmet sunmaktadır. Yılın 365 günü açık olan servisimiz tatil günlerinde nöbetçi ekipleri ile hizmet sunuyor. Telefonda bulunan müşteri temsilcilerimiz ise 7/24 telefonlara bakmaktadır.

Acil durumlarda Beşiktaş Bosch servisini arayarak her saat hizmet alabilirsiniz. Beşiktaş Bosch servisi olarak servis ücretimiz bulunmaktadır. Arıza tamiri işlemini gerçekleştiren arkadaşlarımız ekstra olarak sizden servis ücreti talep etmeyeceklerdir. Fakat bazı durumlarda müşterilerimiz servis için çağırdıklarını da herhangi bir işlem talep etmedikleri durumda servis ücreti istenmektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Beşiktaş Bosch Servisi Hizmetleri

Bosch servisi olarak Beşiktaş’ta siz değerli müşterilerimize hizmet verirken hizmetlerimiz iklimlendirme sistemleri gibi Soğutma Sistemleri gibi ve ısıtma sistemleri gibi makinelerin arızaları tamiri bakımı gibi işlemlerdir. Ayrıca Bosch kombi ısıtma sistemlerinin arıza tamiri bakımı onarımı gibi birçok işlemde servisimiz tarafından yapılmaktadır. Büyük boyutlu ısıtma Sistemi olan Bosch kombi kazanların bakımı tamiri ve benzeri hizmetlerde servisimiz tarafından gerçekleştirilen diğer hizmetlerdendir.

Bosch Kombi Servisi Isıtma Sistemleri Hizmetleri

Beşiktaş Bosch kombi servisi olarak ısıtma sistemleri makinelerinde arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılıyor. Kombilerin özellikle kış aylarında arıza durumuna geçmesi yoğun olarak gözüken sorunlardan biridir. Kombinizin arızaya geçmesi durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Yoğun olarak yaşanan kombi arızaları kombinin su kaçırması, Bosch kombi göstergelerin çalışmaması. Bosch kombiye elektrik gitmemesi. Bosch kombi ana kartının bozulması arızalanması gibi birçok arıza durumunda servisimiz ile iletişime geçip teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Bununla birlikte Bosch kombi bakım işlemi de itina ile yapılmaktadır. Bakım işlemini gerçekleştiren arkadaşlarımız her yıl yaptırılmasını önermektedir.enerji tasarrufu ve kombinin sağlıklı çalışması için kombi bakım işlemi önemli bir işlemdir. Bununla birlikte bir diğer tasarruf imkanı da petek temizliği işlemi yapılarak gerçekleştirilir. Halk arasında Petek dediğimiz radyatör temizliğinin yapılması durumunda kombiler daha randımanlı çalışır.peteklerin içerisinde bulunan kalıntılar ve kirler petek temizliği işlemiyle ortadan kalkarak kombinin yolladığı suyun ve gelen suyun akışı bozulmaz Bu nedenle enerji sarfiyatı da azalır. Doğalgaz faturalarınız bu nedenle düşüşe geçer ve evinizin ısınması daha yükselir. Isıtma sistemleri konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz ile size en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bosch Klima Servisi Soğutma Sistemleri İklimlendirme Sistemleri Hizmetleri

Bosch marka klimaların arıza durumlarında servisimiz hizmet sunmaktadır. Bosch klimaların arızaları genel olarak klimanın soğutmaması, Bosch klimanın su kaçırması, klimanın su damlatması, klimanın soğuk üflemesi ve benzeri sorunlardır. Ekip arkadaşlarımız Bosch klimanızın soğutma işlemini gerçekleştirmek adına arızanın tamirinin yoğunlaşarak sorunu çözecektir. Ayrıca servisimiz Beşiktaş Bosch servisi olarak klima bakımı işleminde gerçekleştirir. Klima bakım işlemi özellikle yaz aylarında önce yapılması gereken ve ortama bakterilerin ulaşmasını önlemek adına filtre temizliği gibi işlemlerle gerçekleştirilir.

Klima bakımı işlemi ile birlikte klimalarında sağlıklı çalışması sağlanır.bununla birlikte Bosch klimaların gaz dolumu işlemi de servisimiz tarafından yapılan bir diğer hizmettir.Ayrıca yeni alınan Bosch klimaların montaj işlemi ya da Bosch klimaların yer değişimi taşınması işlemleri de servisimiz tarafından yapılan diğer hizmetlerden dir. Bosch klima montajı işlemi, Bosch klima demontaj işlemi, Bosch klima gaz dolumu işlemi ve benzeri birçok hizmet servisimizi arayarak ulaşabileceğiniz hizmetlerdendir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz

Evlerimizde yoğun olarak kullandığımız çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın gibi birçok beyaz eşya ürünü arıza durumuna geçebilir.Bosch marka ve model olan beyaz eşyalarda arıza tamir teknik servis hizmeti servisimiz tarafından yapılıyor.Bosch çamaşır makinenizin arızaya geçmesi durumunda iletişim numaramızdan arayarak müşteri temsilcimizden servis talep edebilirsiniz. Aynı şekilde buzdolapları arızaları, bulaşık makinesi, fırın ve ankastre ürünler için servis hizmeti bir telefon kadar yakınınızda. Telefon numaramız 0506 0 20 30 48’dir. Ayrıca bu numara üzerinden WhatsApp ile de iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Bosch servisi olarak Beşiktaş’ın tüm mahallelerinde hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz yılın 365 günü hizmet sunmaktadır.Tecrübeli kadromuzla bölgede yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmetin en iyisini sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Değerli müşterilerimiz servisimize servis ücreti bulunmaktadır.servis ücreti yalnız servis talep formu doldurun arkadaşlarımız evinize geldiğinde siz herhangi bir işlem yaptırma sadece arızanın durumuna baktırmak istiyorsanız talep edilmektedir. Servis ücreti arızanın yapılması durumunda ek olarak sizlerden talep edilmemektedir.Ayrıca servisimiz montajı yapılan yeni parçalar için 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Örneğin üç yollu vananın montajı sırasında aynı yıl içerisinde hata gelmesi durumunda ücretsiz olarak servisimizden faydalanabilirsiniz. Mutlu sağlıklı arıza ve tamiri ihtiyaç duymayan günler diliyoruz.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version