Site icon Servis Numaraları

Beşiktaş Demirdöküm Servisi

Beşiktaş DemirDöküm Servisi Telefon Numarası
Beşiktaş DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Beşiktaş DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde bulunanBeşiktaş DemirDöküm servisi olarak telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Demirdöküm marka kombilerin veya klimaların model fark etmeksizin teknik hizmetlerini sunmaktayız. Teknik servis hizmeti olarak Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Beşiktaş ilçesinde verdiğiniz teknik servis hizmetini almak için telefon numaramızı arayın. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir. Özellikle Demirdöküm kombilerin arızalarının tamiri işlemini yapmaktayız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Bununla birlikte ekonomik tasarruf sağlamak için kombi bakımı işlemi, petek temizliği işlemi ve benzeri Kombi teknik servisi hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca iklimlendirme sistemlerinde bir ihtiyaç olan Demirdöküm klimaların arızalarının tamiri işleminde servisimiz tarafından yapılan bir diğer işlemdir. Servisimiz klima gaz dolumu işlemi gibi, klima montajı işlemi klima demontaj işlemi ve klima sökme takma gibi birçok hizmeti sunan teknik servistir. DemirDöküm servisi olarak yılın 365 günü hizmet sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız konusunda uzman minimum 10 yıllık kombi ve klima ustasıdır.

Servis Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 07 00 – 22 00
Hafta sonu : 09 00 – 20 00
Resmi tatil günlerinde hafta sonu çalışma saatlerimiz geçerlidir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Demirdöküm Servisi

DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri

Demirdöküm Kombi servisi olarak Beşiktaş ilçesinde hizmet verirken özellikle kombi arızalarının tamiri işlemini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle yoğun kullanımları durumlarında kombiler arızaya geçebilir. Kombi arıza kodları ile kombinin arıza ya geçtiği bildirilir. Demirdöküm kombinin de bir arıza oluştuğunda Demirdöküm kombinin arıza kodu ile dizi bilgi verir. Bazı durumlarda Demirdöküm kombiler hiçbir şekilde çalışmayabilir. Demirdöküm kombilerin sıcak su vermemesi ya da peteklerin ısınmaması gibi problemi yaşadığınızda kombi servisi olarak bizleri arayın ve servis talep edin.

Ekip arkadaşlarımız gelerek Demirdöküm kombinin de meydana gelen arızanın giderilmesi için çalışma yapacaktır. Gerekli durumlarda kombide değişmesi gereken parça varsa bu parçayı yenisi ile değiştirilecek. Değiştirilen parçanın takılan yeni parça için bir yıl parça garantisi size sunacaktır. Eğer arkadaşlarımız gelmiş ve Demirdöküm kombinizde bir parça değiştirilmiş ise bu parça ile ilgili Aynı yıl problem yaşarsınız. Demirdöküm servisini arayarak ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz. Kombilerde üç yollu vana, elektronik anakart, kombi bacası, eşanjör gibi birçok kombi parçası bulunmakta.

Bu kombi parçalarının arızaya geçmesi durumunda yenisi ile değiştirilir. DemirDöküm olarak Ayrıca enerji tasarrufu ve kombinin sağlıklı çalışması için kombi bakımı işlemi de yapmaktayız. Kombi bakımı işlemi her yıl yapılması önerilen bir işlemdir. Kombi bakımı ile birlikte kombiler daha sağlıklı çalışır. Demirdöküm kombilerin arızaya geçme durumu bakımları sayesinde gecikir. Ayrıca kombi bakımı ile enerji tasarrufu sağlanır.

Bir diğer enerji tasarrufu sağlayan işlem ise petek temizliği işlemidir. Bir diğer enerji tasarrufu sağlayan işlem ise petek temizliği işlemidir. Kombi radyatörlerinde yani peteklerde bulunan tortuların kirin temizlenmesi işlemi petek temizliği işlemidir. Petek temizliği işlemi her 2 yılda bir yapılması önerilen bir işlemdir.bu işlemin ardından doğalgaz sarfiyatını da düşüş görülecektir. Faturalarınızı yansıyan ekonomik açıdan önemli bir işlemdir. Bu ve benzeri Demirdöküm Kombi servisi olarak işlemleri sunuyoruz. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ya da WhatsApp numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm Klima Servisi Hizmetleri


Beşiktaş ilçesinde özellikle Yaz aylarının sıcak geçmesi ile iklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalar çalıştırılır. Uzun süre çalıştırılmayan klimalar arızaya geçebilir. Çeşitli klima arızalarından bazıları şu şekildedir. Klima soğuk üflemiyor nasıl giderilir. Kimaların soğuk üflemesi problemi ya da klimaların su damlatması problemi gibi birçok problem Demirdöküm klimalarda gözükmektedir. Demirdöküm klimaların arızalarının tamiri bir parçaya bağlı olduğu gibi klimanın tamamı içinde arıza durumu gerçekleşir olabilir. Klimanızın arızaya geçmesi durumunda Demirdöküm klima servisi olarak telefon numaramızı arayınız ve hizmet talep ediniz. Ekip arkadaşlarımız gelerek klimanızda meydana gelen arızanın tamirinin nasıl düzeltilecek ile ilgili size bilgi verecektir.

İstemeniz halinde klimanız ekip arkadaşlarımız tarafından tamir edilir. İstememesi durumunda ise servis arkadaşlarımız servis ücreti alarak ayrılır. Bu işlemle birlikte klima bakımı işlemini gerçekleştirmekteyiz. Klima bakımı işlemi özellikle sağlık açısından önemlidir. Uzun süre kullanılan klimalarda filtrelerde bakteriler oluşur. Klima açıldığında bu bakteriler ortama yayılır. İnsanlar bu bakterileri nefes yoluyla içlerine alır ve çeşitli hastalıklara neden olabilir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması gereken bir işlemdir bu nedenle. Klima bakımı ile birlikte filtre temizliği ve ayrıca klimada aksayan yerler kontrol edilir ve düzeltilir.

Sadece bu işlem değil ayrıca klima demontajı işlemi ve klima montajı işlemi de yapmaktayız. Servisimiz klimanızın bir yerden başka bir yere taşınması ile ilgili ihtiyaçlarınızda da sizin yanınızda. Klima sökme ve takma işlemi yani klima demontaj montaj işlemi itina ile yapılmaktadır. Ayrıca klima montajı işlemini ilk sefer yaptırabilirsiniz.

Servisimiz ihtiyaç halinde klima gaz dolumu işlemi de gerçekleştirmektedir. En iyi hizmeti almak için Beşiktaş’ta bulunan Beşiktaş DemirDöküm kombi servisi arayın ve müşteri temsilcilerimizle görüşün. Dilerseniz WhatsApp numaramızdan mesaj yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Yılın 365 günü hizmet veren DemirDöküm servisi Beşiktaş ilçesinde müşterilerine hizmet veriyor. Beşiktaş ilçesinin tüm mahallelerinde servisimiz hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm Kombi Teknik Hizmetleri

Demirdöküm kombi konusunda uzman ekiplerimiz Demirdöküm kombilerin arızalarının tamiri bakımı ve benzeri birçok teknik servis hizmetini sunmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan Demirdöküm kombilerin arıza durumlarında meydana gelen teknik sorunların çözülmesi için bize ulaşınız. Kombiler çeşitli parçalardan oluşan 1 çalışma grubu halinde çalışan makinelerdir. Bu makineler belirli parçaların yerine getiremediği görevler nedeniyle bozulabilir. Bu bozulma nedeniyle düzeltilmesi gereken aksamlar değiştirilmesi gereken yedek parçalar olabilir.

Demirdöküm kombi servisi olarak yerine yeniden monte edilmiş yedek parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Montajını yaptığımız parça ile ilgili olarak aynı yıl tekrar problem yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz. Demirdöküm kombilerin anakartlarında meydana gelen arızaların düzeltilmesi bazı durumlarda sadece tamir ile giderilebilir. Bazen ise anakartın tamamen değiştirilmesi ve yerine yeni orijinal Demirdöküm kombi anakart montajı gerekir. Bu tür durumlarda uzman ekip arkadaşlarımız aradaki farkı müşterimize iletir ve hangi işlemin yapılmasını onlara sorar ve buna göre işlemi tamamlar.

Demirdöküm kombi servisi Telefon numarası

İletişim numaramızdan bizi arayan Demirdöküm kombi sahibi müşterilerimiz arıza bildirimi müşteri hizmetlerine sunar. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis formu oluşturur. oluşturulan servis formu üzerinde müşterimizin adı adresi telefon numarası ve arızası ile ilgili ufak bir bilgi yer alır. Bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilir. Demirdöküm markalı ürünlerde teknik ekip arkadaşlarımız arıza meydana gelmiş müşteriyi telefon numarasından arar. Müşterimize uygun olup olmadığı sorulur ve yarım saat 45 dakika içerisinde müşterimizin evine gidilir. Teknik ekip arkadaşlarımız öncelikle müşterimizin evinde arıza ile ilgili ne tür problem var onu çözmeye çalışır.

Isıtma ve İklimlendirme Sistemleri

Isıtma Sistemleri ve İklimlendirme Sistemleri

Arıza kontrolünün ardından müşterimize gerekli bilgi verilir. müşterimizin talebi doğrultusunda teknik ekip arkadaşlarımız arızanın giderilmesi işlemine başlarlar. Bazı durumlarda bozulan parçanın yerine yeni orijinal yedek parçanın montaj gerekebilir. Bu parçanın ekip arkadaşlarımızın yanında olması muhtemeldir. Eğer yanında olmayan nadir parçalardan biri ise ekip arkadaşlarımız kısa sürede bu parçayı getirerek montajını gerçekleştirirler. bunun dışında evde yapılan hizmetlerde bazen Demirdöküm kombilerin test aşamasından geçmesi gerekebilir. Bu tür durumlarda test işlemi için ekip arkadaşlarımız kombiyi sökerek atölyemize getirir ve gerekli arıza tamiri ve test işlemlerini bitirdikten sonra tekrardan söküldüğü yere monte edilir. Arıza giderilerek ilk arkadaşlarımız görevlerinden ayrılır.

Arıza Durumları Teknik İşlemler

Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalar. Özellikle kombilerde peteklere gitmeyen sıcak su problemi. Banyo ve mutfakta yaşanan sıcak su problemleri. Kombi peteklerinin çok fazla ısıtmaması. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalardan bacalarda meydana gelen arızalara. Demirdöküm kombinin arıza kodlarının ortaya çıkmasına. Petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu ve benzeri birçok Demirdöküm kombi arızası ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Demirdöküm kazan ve Demirdöküm hidrofor gibi büyük unsurlu makinelerde de servis hizmetimiz bulunmakta. Demirdöküm kombi parçalarını arıza yapması yerine yeni montaj yapılacak yedek parçanın ihtiyacını ortaya koyar. Demirdöküm kombilerin radyatörlerin de meydana gelen arızaların giderilmesi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Meydana gelen bir diğer arıza Demirdöküm kombinin su damlatıyor olmasıdır.

Demirdöküm kombi kazanlarında meydana gelen arıza buna neden olabilir. Ayrıca Demirdöküm kombilerde su alma vanasının bozulması nedenlerden bir diğeridir. bazı durumlarda Demirdöküm kombilerin arızasını resetleme işlemi yaparak düzeltebilirsiniz. Resetlemenin işe yaramadı durumlarda ise servis talep edilmelidir. Demirdöküm kombilerde bozulan anakartların değiştirilmesi oldukça masraflı bir işlemdir. Demirdöküm anakart fiyatları e benzeri sorunları İnternet sitemizden öğrenebilirsiniz. Demirdöküm kombi arıza kodlarını giderilmesi uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta. Çağrı merkezimizi Demirdöküm kombiler ile ilgili olarak problemlerinize iletin. Demirdöküm kombilerde meydana gelen arızalardan biri de kombinin f75 hatası. 75 hatası çözümü için servis talep etmeniz gerekmektedir. Demirdöküm kombilerde eşanjörün bozulması üç yollu vananın bozulması.

Demirdöküm Kombi Yedek PArça

Demirdöküm Kombi Arızalar

Termostatla meydana gelen arızalar. Demirdöküm kombi reset nasıl atılır gibi soruların cevapları servisimizdedir. Ayrıca Demirdöküm kombileri elektrik gelmiyor gibi sorunlarda müşterilerimizin yoğunlukla aradığı sorunlardan. Demirdöküm kombi modelleri arıza kodları da bu nedenle değişir. Başka bir arızada Demirdöküm kombilerde F1 hatası nasıl giderilir. Ayrıca DemirDöküm kombi su ısıtmıyor. Kombi sıcak su vermiyor. Demirdöküm kombide f29 hatası nasıl giderilir çözümü nasıldır gibi sorular sorulmakta. Ayrıca bazı durumlarda Demirdöküm kombi ekranı gelmiyor gibi Demirdöküm kombilerin ekranlarının çalışmaması durumunda ortaya çıkabilir. Demirdöküm kombi bakım servisi hizmeti sunan firmamız arızaların giderilmesi ve çözümlerin üretilmesi konusunda sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm markalı klimalarda arızaların giderilmesi ve benzeri problemler için servisimizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız klima montajı ve klima sökme işlemi de gerçekleştirmektedir. İklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalarda klima bakım hizmeti de sunmaktayız. Özellikle müşterilerimiz klima soğuk üflemiyor. Klima çalışmıyor ve benzeri klima arıza kodları ve arızalarının giderilmesi konusunda servis talep etmekte. Demirdöküm klimalar ile ilgili olarak yaşadığınız tüm problemlerde servisimizi arayabilirsiniz. duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalar olmak üzere 3 çeşit bulunan klima türlerinin teknik servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

Exit mobile version