Site icon Servis Numaraları

Beşiktaş Miele Servisi

Beşiktaş Miele Servisi Telefon numarası
Beşiktaş Miele Servisi Telefon numarası

Beşiktaş Miele Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Beşiktaş Miele servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz Beşiktaş’ın tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Uzman teknik ekip arkadaşlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların tamiri işlemi yapılmaktadır. özellikle buzdolaplarının soğutmama durumunda meydana gelen arızaları düzeltilmesi yapılmaktadır. Çamaşır makinelerinin yıkamaması gibi sorunlarda servisimize ulaşabilirsiniz. ayrıca bulaşık makinelerinin çalışmaması arıza durumuna geçmesi de servisimizin yaptığı hizmetlerden bir diğeri. Miele marka ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya ürünlerinde fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde servis hizmeti sunmaktayız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Beyaz Eşya Servisi

Çalışma Saatleri ve Günleri

Ekip olarak yılın 365 günü çalışır durumdayız. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 telefonlarınıza cevap vermektedir. Teknik ekip arkadaşlarımız hafta içi hafta sonu haftanın 7 gününün tamamını da hizmet vermektedir.ayrıca resmi Bayram günlerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 23 Nisan gibi resmi bayramlarda da hizmet vermekteyiz. Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı’nın da tamamında servisimiz açıktır ve müşterilerimize servis veriyoruz. Beşiktaş’ın tüm mahallelerinde haftanın 7 günü hizmet veren Beşiktaş Miele servisi olarak telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Miele Servisi

Beyaz Eşya Arızaları

Beyaz eşyalar çeşitli arızalara neden olabilir. Örneğin buzdolabının soğutmama gibi durumları ortaya çıkabilir. Çamaşır makinelerinin sıkma yapmaması veya yıkamaması makinenin çalışmaması durumları ortaya çıkabilir. Bulaşık makinelerinde düzgün yıkama işleminin yapmaması. Gider borusunun tıkanması gibi işlemlerde problemler yaşayabilirsiniz. Çamaşır makinesinin gider borusundaki tıkanıklık çalışmasına engelli olabilir. Servis olarak arıza kodlarının nedenlerini ve çözümlerini de sunmaktayız. Buzdolabında meydana gelen arızaların giderilmesi işlemi uzman teknik ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Bazı durumlarda buzdolabının gazının bitmesi problemleri de yaşayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız gerekli olan gaz işlemini tekrar monte ederler. Arıza kodlarının çözümlenmesi uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu nedenle teknik ekip arkadaşlarımız minimum 10 yıl tecrübeli uzman personellerimiz den oluşmaktadır.

Servis Hizmeti Süreci

Öncelikle müşterilerimiz iletişim numaramıza ulaşırlar. Telefon numaranızı arayan müşterilerimiz servis kaydı oluştururlar. müşteri temsilcilerimiz öncelikle müşterimizin arıza durumu ile ilgili ufak tefek bilgiler alır. Bunun yanında müşterimizin adı soyadı telefon numarası adresi gibi genel bilgiler temin edilir. Bu bilgilerin ışığında teknik ekibimiz sahada bu bilgileri alır. Ekip arkadaşlarımız müşterimize gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder. Müşterimizin evine gidilerek arızası kontrol edilir. Gerekli işlemler evde yapılabilir durumdaysa evde yapılır ve bitirilir. Eğer atölyelik bir durum test aşamalarının gerektirdiği bir durum oluşursa, teknik ekip arkadaşlarımız makinenizi söküp atölyemize götürürler. Atölyede öncelikle arıza ile ilgili kontroller ve test aşamaları geçirilir. Arızanın tamirinin ardından tekrar teste tabi tutulurlar. tüm aşamaların bitmesi ile birlikte müşterimizin evine gidilerek makine montaj yapılır. Çalışır durumda müşterilerimize teslim edilir.

Miele Teknik Hizmetler
Beyaz Eşya Yedek Parça Durumları

Beyaz eşyanızı da meydana gelen arızaların çözümünde çoğunlukla bir parçanın çalışmaması durumu ortaya çıkar. Bozulan parçanın tamiri mümkün olduğu gibi, tamir işleminin mümkün olmadığı değişmesi gerektiği durumlarda ortaya çıkabilir. Değişmesi gereken bu parça servisimiz tarafından değiştirilir. Teknik ekip arkadaşlarımız değişen parça ile ilgili olarak sizlere bir yıl parça garantisi sunmaktadır. eğer montajı yapılan yedek parça ile ilgili bir yıl içerisinde tekrar arıza yaşarsanız ücretsiz olarak servisimiz arızayı düzeltilecektir. Montajını yapılan parçalar orijinal Miele markalı yedek parçaları.

Beşiktaş Bölgesi Servis Alanları

İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin tüm mahallelerinde servisiniz aktif çalışmaktadır. Beşiktaş‘ta tüm mahallelerde ve semtlerde mobil ekiplerimiz çalışmakla birlikte. Beşiktaş ilçesi içerisinde bulunan atölyemizde de arızaların tamiri ihtiyaçlarını ayrıca test gereksinim duyulduğu anlarda hizmet vermektedir. Beşiktaş ilçesi içerisinde yaşıyorsanız ve Miele servisi ihtiyacınız varsa iletişim numaranızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version