Servis Numaraları

Beşiktaş Vaillant Servisi

Beşiktaş Vaillant servisi telefon numarası

Beşiktaş Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul’un ilçesi Beşiktaş‘ta Beşiktaş Vaillant Servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz müşteri temsilcisi ve ekip arkadaşlarımız olarak iki aşamada çalışmaktadır. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcimizle arızanın tamiri ihtiyacınız veya bakımla ilgili istediğiniz bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Vaillant marka ürünler için kombi tamiri işlemi yapmaktayız. Kış aylarında özellikle yoğun kullanımları nedeniyle arızaya geçme durumları ortaya çıkabilir. Bu arızaların nedenleri görevini yapamayan bozuk kombi parçaları olabilir. Parçanın değişimi yada onarılması durumunda tekrar çalışma işlemlerine geçilir. Kombilerin arızalarını önceden giderebilmek için kombi bakımı işlemi de önerilmektedir. Kombi bakımı işlemi ile birlikte daha sağlıklı ısıtma işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca arızalarında giderilmesi kombi bakımının yapılmasıyla sağlanabilir.
İletişim numaramızı arayarak servisimizden yararlanabilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 480 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta İçi      : 07:00 – 22:00
Hafta Sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Beşiktaş Vaillant kombi servisi

Müşteri temsilcimiz dan servis hizmeti istediğinizde. Müşteri temsilcilerimiz adınız soyadınız telefon numaranız adresiniz ve Vaillant marka kombi veya Vaillant marka klimada yaşadığınız problemi ufak detayları ile not eder ve teknik ekibimize ulaştırır. Teknik ekiplerimiz elindeki iş yoğunluğuna göre evinize Gelmeden yarım saat önce sizi arar evinizde durma durumuna göre size gel ineceğini Bildirir uygunsanız ekibimiz adresinize gelir. Vaillant Kombi teknik servisi evinize geldiğinde Öncelikle kombini iste veya Vaillant klimanız da meydana gelen arızanın neden kaynaklandığını sizden aldığı bilgilerle ve kombiyi veya Klimayı açarak öğrenir.

Kombide meydana gelen arızanın İhtiyacın ne olduğunu uygun olarak sizi bilgilendirir ve bu konuda hizmet alıp almak istemediğiniz sorusu sizlere yönlendirilir. İşlemin yapılmasını istediğiniz de ustalarımız teknik ekibimiz hemen hızlıca işe koyulurlar gereke arıza tamir veya yedek parça montajı yapılır. Belirtmek gerekir ki eğer arızalı bir parçanız varsa ve ekibimiz bu parçayı yeni bir parça ile ilgili değiştirdiyse aynı parça için 1 yıl Garanti veriyoruz. Eğer aynı parça ile ilgili Aynı yıl içerisinde sorun Yaşar iseniz servisimize ulaşarak ücretsiz olarak servis hizmeti alabilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Vaillant Teknik Servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Müşteri temsilcileri Günün 24 saati size hizmet vermektedir. Sahada teknik ekip yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlar Kurban Bayramları yılbaşı 15 Temmuz gibi özel günlerde devletin bayram olarak gördüğüm günler dedi servisimiz 7/24 çalışmaktadır. Pazar günleri de servisimiz açıktır. Özellikle bebekli aileler için geç saatlerde de servis hizmeti sunmaktayız.

1 yıl servis garantisi

Vaillant Servisi Yedek Parça Hizmeti

Beşiktaş Vaillant Servisi olarak yedek parçalar da ihtiyaç duyulduğunda arkadaşlarımız gerekli parçaya getirerek evinize montajda bulunabilirler. Yedek parçaların arızalanması ve ömrünü tamamlamasının ardından değişiminin ihtiyacı var. Bu değişim ihtiyacı sonrasında ekibimiz gelerek yeni parçayı monte eder ve Vaillant marka ürününüz tekrar çalışmaya başlar. Yedek parça da yapılan montajın Ardında aynı parça ile ilgili bir yıl içerisinde bozulmama garantisi veriyoruz. Yaşadığınız problemin nedeni olan bu parça ile ilgili Aynı yıl içerisinde arızalanma gerçekleşirse servisimiz ücretsiz olarak sizlere yeni yedek parça için hizmet verecektir.

Beşiktaş Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Vaillant Kombi Çeşitleri

Genel olarak kombiler hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere iki çeşittir. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere oranla daha fazla gaz tüketirler. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere göre daha ucuzdur. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere oraları daha fazla arıza çıkartır. Yoğuşmalı kombiler tasarruf bakımından oldukça önemlidir. Aynı işlemi birkaç kere gerçekleştirdiği için elektrik doğalgaz sarfiyatı azdır. Vaillant marka ürünler de kombi çeşitleri yeni olarak her yıl çıkmaktadır. Vaillant marka ürünler teknoloji ile değişmekte ve gelişmektedir.

Kombi Servisi Hizmetleri

Beşiktaş petek temizliği hizmeti

Beşiktaş bölgesinde kış aylarından önce yoğun geçmesi gereken Kış ayları için hazırlık yapılması gerekir. Kombilerin bu bu ihtiyaçları doğrultusunda petek temizliği hizmeti servisimiz tarafından verilmektedir. Petek temizliği işlemi neden yapılır ? Petekler de yıllarca kullanımının ardından kirler ve tortular oluşur. Bu tortular nedeniyle ısıtma işleminde peteklerin etkinliği azalır. Petek temizliği ile birlikte temiz peteklerin ısı yayma işlemi daha iyi yapılır. Bu nedenle de her iki yılda bir olarak peteklerin temizlenmesi tavsiye edilmektedir.

Petek temizliği nedir?

Kombi petek temizliği evinizde bulunan kombilerin doğalgaz yardımıyla suyu ısıtarak borular vasıtasıyla radyatörleri iletir. Her odada bulunan bu petekler Kombiden gelen sıcak suyla birlikte ortamı ısıtır. Uzun süre çalıştırılan kombiler dolaşımda olan suyun peteklerde fazla kalması nedeniyle tortular petekler içerisinde kalır ve burada kalıp halinde çeşitli tıkanmalara neden olur. Beşiktaş Vaillant Servisi peteklerde meydana gelen tortular yolluklar ve tıkanmalar nedeniyle Kombiden çıkan sıcak su dolaşımda daha az kalır Bu da peteklerin gereken ısıyı verememesi ne neden olur. Peteklerin en iyi şekilde çalışabilmesi için peteklerin içinde temizlenmesi bu tortu şiir durumlarının ortadan Kalkması gereklidir. İşte petek temizliği hizmeti Bu yüzden 2 yılda bir yapılmalıdır.

Müşteri memnuniyeti
Petek temizliği nasıl yapılır

Kombi petek temizliği iki şekilde yapılır. Bunlardan ilki Kombi üzerinden yapılan Petek temizliğidir. Bir diğeri ise tek tek petekler ele alınarak makinayla peteklerin temizlenmesi gerçekleşir. Bugün gerçekleşen temizliğinde pompa yardımıyla Kombi üzerinden peteklere ilaçlı su gönderilir. Petekleri gönderilen bu ilaçlı su petekler içerisinde bulunan tortuları kirleri açar temizler ve aynı boru grubu üzerinde banyonuzda veya tuvalete neden dışarı atılır. Peteklerin Tek Tek temizlenmesi hizmeti ise. Diğer petekler kapatılır yalnız temizlenmesi gereken Petek makina ile ilaçlı su pompalanarak Tek tek temizlenir.

Exit mobile version