Site icon Servis Numaraları

Beykoz DemirDöküm Servisi

Beykoz DemirDöküm Servisi Telefon Numarası
Beykoz DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Beykoz DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Anadolu Yakası’nda bulunan Beykoz ilçesinde hizmet veren Beykoz DemirDöküm servisi olarak telefon numaramız 0 216 563 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz Demirdöküm kombi ve klima gibi ısıtma ve soğutma sistemlerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Demirdöküm kombi arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca kombi bakımı işlemi de servisimiz tarafından yapılan bir işlemdir. Radyatörlerin temizlenmesi yani petek temizliği işlemi de uzman ekipler tarafından yapılır.bununla birlikte iklimlendirme sistemlerinde klimaların arızalarının tamiri işlemi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmekte. Klima gaz dolumu işlemi ve klima montajı işlemi gibi diğer işlemlerimiz de bulunmakta. Klima sökme takma klima demontaj montaj gibi işlemler servisimizde standart yapılan işlerden. Uygun fiyatlara teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız konusunda minimum 10 yıl tecrübeli kombi ve klima ustalarından oluşmaktadır. Servisimiz yılın 365 günü açıktır. Resmi Bayram günlerinde tatil günlerinde de hizmet vermekteyiz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Beykoz Demirdöküm Servisi Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 07 00 – 22 00
Hafta sonu : 09 00 – 20 00
Resmi tatil günlerinde hafta sonu çalışma saatlerimiz geçerlidir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Demirdöküm Servisi

Beykoz DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Beykoz ilçesinde Demirdöküm kombiler konusunda uzman ustalarımızla sahada hizmet sunuyoruz. Kombi arızalarının tamiri işlemi itina ile gerçekleştirilen işlemlerden biridir. Kombi tamiri işlemi ile birlikte çeşitli kombi parçalarının değiştirilmesi gerekebilir.değiştirilen parça servisimiz tarafından sağlanır ve 1 yıl parça garantisi ile garanti altına alınır. Değiştirilen kombi parçasının Aynı yıl arızaya geçmesi durumunda ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Beykoz DemirDöküm servisi olarak servis ücretimiz mevcuttur yalnız sadece servisi açtırdınız da ve herhangi bir işlem yaptırmak istemediğinizde servis ücreti talep edilmektedir. Eğer servis çağırır ve arkadaşlarımız tarafından arızanın giderilmesini isterseniz arıza ücretini ek olarak servis ücreti ödemeyeceksiniz. Servisimiz sadece Demirdöküm kombilerin arıza işlemini gerçekleştirmektedir. Demirdöküm kombilerin bakımı işlemi de yapılan işlemlerden biridir.

Özellikle sonbahar aylarında Kış ayları öncesinde kombi bakımı işlemi her yıl tavsiye edilen bir işlemdir. Servisimiz Demirdöküm kombi bakımı işlemini itina ile gerçekleştirir. Kış ayları öncesinde kombi bakımınızı yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bir tavsiye edeceğimiz hizmet ise petek temizliği işlemidir. Petek temizliği işlemi 2 yılda bir yapılması tavsiye edilen ve radyatörlerin içerisinde bulunan tortu ve kirin temizlenmesi işlemidir. Petek temizliği işlemi ile birlikte radyatörler temiz hale gelir ve sıvı akışı iyi hale getirilir. Kombiden çıkan sıcak suyun peteklere dolaşarak tekrar kombiye gelmesi sistemi ile oluşan ısıtma sistemleri. Hat üzerinde herhangi bir bozulma veya tıkanıklık olduğunda çalışmayabilir. İşte bu tür arızaları gidermek için servisimizi arayın.

Beykoz Demirdöküm Klima Servisi Hizmetleri

Beykoz ilçesinde bulunan Demirdöküm klima servisi olarak servisimiz klimalarında arızalarının tamiri işlemini ve diğer işlemleri gerçekleştiren iklimlendirme sistemleri teknik servisidir.klimalar soğutma işlemi gerçekleştirildiği için aynı zamanda ısıtma işlemi de gerçekleştirir. Klimalarda meydana gelebilecek arızalar da Beykoz DemirDöküm servisi olan 0506 0 20 30 48 numaralı telefonumuzu arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Klimanızın arızasının onarılması gerekli yedek parçanın sağlanması ve montajı işlemleri yapılmaktadır.

Bununla birlikte Demirdöküm klima servisi olarak klima bakımı işlemi de gerçekleştirmekteyiz.özellikle Yaz ayları öncesinde her yıl klimanızın bakımını yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz. Klima bakımı ile birlikte klima filtreleri temizlenir gerekli parçalar kontrol edilerek çalışır duruma getirilir. Bu işlemle birlikte bazı durumlarda klimanız soğuk işlem yapmayabilir. Klima yeterli soğuk yapmayabilir. Klimanızın arızasından kaynaklanıyor olabilir gaz eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda klima gaz dolum işlemi gerçekleştirilir.gerekli hallerde evi taşındığınızda veya evin içerisinde klimanın yerini değiştirmek istediğinizde servisimizi arayarak klima sökme ve takma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Klima montajı işlemi de servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden biri. Beykoz DemirDöküm servisi olarak size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Beykoz ilçesi sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelerde servisimiz hizmet sunmaktadır. En iyi hizmeti almak için iletişim numaramızı arayın ve bize ulaşın.

Demirdöküm Kombi Teknik Hizmetleri

Demirdöküm kombi konusunda uzman ekiplerimiz Demirdöküm kombilerin arızalarının tamiri bakımı ve benzeri birçok teknik servis hizmetini sunmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan Demirdöküm kombilerin arıza durumlarında meydana gelen teknik sorunların çözülmesi için bize ulaşınız. Kombiler çeşitli parçalardan oluşan 1 çalışma grubu halinde çalışan makinelerdir. Bu makineler belirli parçaların yerine getiremediği görevler nedeniyle bozulabilir. Bu bozulma nedeniyle düzeltilmesi gereken aksamlar değiştirilmesi gereken yedek parçalar olabilir.

Demirdöküm kombi servisi olarak yerine yeniden monte edilmiş yedek parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Montajını yaptığımız parça ile ilgili olarak aynı yıl tekrar problem yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz. Demirdöküm kombilerin anakartlarında meydana gelen arızaların düzeltilmesi bazı durumlarda sadece tamir ile giderilebilir. Bazen ise anakartın tamamen değiştirilmesi ve yerine yeni orijinal Demirdöküm kombi anakart montajı gerekir. Bu tür durumlarda uzman ekip arkadaşlarımız aradaki farkı müşterimize iletir ve hangi işlemin yapılmasını onlara sorar ve buna göre işlemi tamamlar.

Demirdöküm kombi servisi Telefon numarası

İletişim numaramızdan bizi arayan Demirdöküm kombi sahibi müşterilerimiz arıza bildirimi müşteri hizmetlerine sunar. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis formu oluşturur. oluşturulan servis formu üzerinde müşterimizin adı adresi telefon numarası ve arızası ile ilgili ufak bir bilgi yer alır. Bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilir. Demirdöküm markalı ürünlerde teknik ekip arkadaşlarımız arıza meydana gelmiş müşteriyi telefon numarasından arar. Müşterimize uygun olup olmadığı sorulur ve yarım saat 45 dakika içerisinde müşterimizin evine gidilir. Teknik ekip arkadaşlarımız öncelikle müşterimizin evinde arıza ile ilgili ne tür problem var onu çözmeye çalışır.

Isıtma ve İklimlendirme Sistemleri

Isıtma Sistemleri ve İklimlendirme Sistemleri

Arıza kontrolünün ardından müşterimize gerekli bilgi verilir. müşterimizin talebi doğrultusunda teknik ekip arkadaşlarımız arızanın giderilmesi işlemine başlarlar. Bazı durumlarda bozulan parçanın yerine yeni orijinal yedek parçanın montaj gerekebilir. Bu parçanın ekip arkadaşlarımızın yanında olması muhtemeldir. Eğer yanında olmayan nadir parçalardan biri ise ekip arkadaşlarımız kısa sürede bu parçayı getirerek montajını gerçekleştirirler. bunun dışında evde yapılan hizmetlerde bazen Demirdöküm kombilerin test aşamasından geçmesi gerekebilir. Bu tür durumlarda test işlemi için ekip arkadaşlarımız kombiyi sökerek atölyemize getirir ve gerekli arıza tamiri ve test işlemlerini bitirdikten sonra tekrardan söküldüğü yere monte edilir. Arıza giderilerek ilk arkadaşlarımız görevlerinden ayrılır.

Arıza Durumları Teknik İşlemler

Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalar. Özellikle kombilerde peteklere gitmeyen sıcak su problemi. Banyo ve mutfakta yaşanan sıcak su problemleri. Kombi peteklerinin çok fazla ısıtmaması. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalardan bacalarda meydana gelen arızalara. Demirdöküm kombinin arıza kodlarının ortaya çıkmasına. Petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu ve benzeri birçok Demirdöküm kombi arızası ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Demirdöküm kazan ve Demirdöküm hidrofor gibi büyük unsurlu makinelerde de servis hizmetimiz bulunmakta. Demirdöküm kombi parçalarını arıza yapması yerine yeni montaj yapılacak yedek parçanın ihtiyacını ortaya koyar. Demirdöküm kombilerin radyatörlerin de meydana gelen arızaların giderilmesi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Meydana gelen bir diğer arıza Demirdöküm kombinin su damlatıyor olmasıdır.

Demirdöküm kombi kazanlarında meydana gelen arıza buna neden olabilir. Ayrıca Demirdöküm kombilerde su alma vanasının bozulması nedenlerden bir diğeridir. bazı durumlarda Demirdöküm kombilerin arızasını resetleme işlemi yaparak düzeltebilirsiniz. Resetlemenin işe yaramadı durumlarda ise servis talep edilmelidir. Demirdöküm kombilerde bozulan anakartların değiştirilmesi oldukça masraflı bir işlemdir. Demirdöküm anakart fiyatları e benzeri sorunları İnternet sitemizden öğrenebilirsiniz. Demirdöküm kombi arıza kodlarını giderilmesi uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta. Çağrı merkezimizi Demirdöküm kombiler ile ilgili olarak problemlerinize iletin. Demirdöküm kombilerde meydana gelen arızalardan biri de kombinin f75 hatası. 75 hatası çözümü için servis talep etmeniz gerekmektedir. Demirdöküm kombilerde eşanjörün bozulması üç yollu vananın bozulması.

Demirdöküm Kombi Yedek PArça

Demirdöküm Kombi Arızalar

Termostatla meydana gelen arızalar. Demirdöküm kombi reset nasıl atılır gibi soruların cevapları servisimizdedir. Ayrıca Demirdöküm kombileri elektrik gelmiyor gibi sorunlarda müşterilerimizin yoğunlukla aradığı sorunlardan. Demirdöküm kombi modelleri arıza kodları da bu nedenle değişir. Başka bir arızada Demirdöküm kombilerde F1 hatası nasıl giderilir. Ayrıca DemirDöküm kombi su ısıtmıyor. Kombi sıcak su vermiyor. Demirdöküm kombide f29 hatası nasıl giderilir çözümü nasıldır gibi sorular sorulmakta. Ayrıca bazı durumlarda Demirdöküm kombi ekranı gelmiyor gibi Demirdöküm kombilerin ekranlarının çalışmaması durumunda ortaya çıkabilir. Demirdöküm kombi bakım servisi hizmeti sunan firmamız arızaların giderilmesi ve çözümlerin üretilmesi konusunda sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm markalı klimalarda arızaların giderilmesi ve benzeri problemler için servisimizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız klima montajı ve klima sökme işlemi de gerçekleştirmektedir. İklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalarda klima bakım hizmeti de sunmaktayız. Özellikle müşterilerimiz klima soğuk üflemiyor. Klima çalışmıyor ve benzeri klima arıza kodları ve arızalarının giderilmesi konusunda servis talep etmekte. Demirdöküm klimalar ile ilgili olarak yaşadığınız tüm problemlerde servisimizi arayabilirsiniz. duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalar olmak üzere 3 çeşit bulunan klima türlerinin teknik servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

Exit mobile version