Site icon Servis Numaraları

Beykoz Vaillant servisi

Beykoz Vaillant Servisi Telefon Numarası
Beykoz Vaillant Servisi Telefon Numarası

Beykoz Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Beykoz ilçesinde hizmet veren Beykoz Vaillant servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dir. Beykoz ilçesinde hizmet vermekteyiz. Vaillant marka ürünler için kombiler ve klimalar arıza bakım, tamir gibi ihtiyaçları Beykoz Vaillant servis tarafından sağlanmaktadır. Günümüzde kış aylarında yoğun kombi kullanımı nedeniyle kombiler çeşitli arızaları ve tamiri ihtiyaçlarına neden olabilir. Kombilerde meydana gelen arızalar arıza kodları üzerinden veya başka bulgular üzerinden saptanabilir. En çok Vaillant kombilerde arıza olarak tespit edilen şey su basıncının sıfırın altına düşmesi. Vaillant kombiler için su basıncının bir buçuk veya getirmek eğer başka bir problem yoksa bu şekilde çalıştırmak yeterli olacaktır.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta İçi      : 07:00 – 22:00
Hafta Sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi
İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Beykoz Vaillant Kombi Servisi

Beykoz Vaillant Servisi Çalışma Saatleri Çalışma Günleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Servis hizmeti için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Yılın 365 günü sizlere hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış Beykoz Vaillant servisi ekip arkadaşlarımız Vaillant kombinizde meydana gelen arızanın tamirini gerçekleştirecektir. Beykoz’da bulunan Vaillant Servisi çalışma saatleri ve çalışma günleri şu şekildedir. Öncelikle telefon ettiğimizde müşteri temsilcimiz size 7/24 yılın 365 günü hizmet vermektedir. Sağdaki Vaillant kombi ustaları ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada hizmet vermektedir.

Vaillant Teknik Servis

Vaillant Servisi Hizmet Alanları

Vaillant servisimiz eğer arızayı tamir ettirirsin servis ücretimiz bulunmamaktadır. Servisimiz de Vaillant kombilerin bakımı işlemi de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Petek temizliği işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Vaillant marka kombi ürünlerinde ortaya çıkan arıza kodları yada arızaların tamiri işlemi de servisimizde gerçekleştirilmektedir. Vaillant kombi tamiri işlemleri için iletişim numaramızdan bize ulaşınız. Vaillant kombiler özellikle kış aylarında yoğun kullanımıyla arızalar ortaya çıkar. Bu arızalar da genel olarak belirli parçaların arızalanması neden olabilir. Bunlardan bazıları kombi anakartlarında meydana gelen arıza olabilir. Buna benzer olarak eşanjör adı verilen bir yedek parçanın bozulması da arızaya neden olacaktır. Bu tür parçaların arılanması değişimine ihtiyaç duyulur. Vaillant marka ürünlerde tamir sırasında değiştirilen parçaların tamiri bakımı işlemleri için sizlere 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktayız.

Kombi ve klima arızalarında 1 yıl yedek parça garantisi

Servisimiz içerisinde servis ücreti sadece herhangi bir işlem yapılmadığında talep edilen bir ödemedir. Kombiniz de meydana gelen arızanın tamiri yapılırsa ek olarak servis ücreti sizlerden talep edilmez. Fakat eve çağırıp herhangi bir işlem istemezseniz servis ücretimiz mevcuttur. Servis ücreti müşteri temsilcimiz tarafından size aktarılacaktır. Vaillant marka ürünler de ortaya çıkması muhtemel arızaları daha en başından engellemek de mümkündür. Kombi bakımı işlemi ile bu arızalarında erkenden tedbir alarak çözülebilir olduğunu hatırlatmak isterim. Bu arada kombilerin daha tasarruflu ve iyi çalışması için her 2 yılda bir petek temizliği işlemi de sizlere önerilmektedir. Yedi peteğe kadar temizlik işlemi fiyatı sabittir. Bu fiyat petek sayısı yediden daha fazla olduğunda ek petek sayısına göre artış göstermektedir.

Beykoz Vaillant Servisi Telefon Numarası Dokun Ara

Beykoz Vaillant Servis Bölgeleri

Beykoz ilçemizde ve bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak servis hizmeti talep ediniz. Ekip arkadaşlarımız Beykoz ilçesi bölgesinde nerede olursanız olun aynı gün içerisinde sizlere hizmet verecektir. Müşteri temsilcimiz adres bilginizi alarak aynı gün içerisinde teknik ekip arkadaşlarımızı size yönlendirecektir. Özellikle kış aylarında bozuk kombilerle evde soğukta kalmak müşterilerimiz açısından zor bir durum olduğunu bildiğimizden. Beykozun tüm mahallelerinde hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarımız içerisinde tutmaya devam ediyoruz.

Kombi Servisi Hizmetleri
Exit mobile version