Site icon Servis Numaraları

Beyoğlu Bosch Servisi

Beyoğlu Bosch Servisi Telefon Numarası
Beyoğlu Bosch Servisi Telefon Numarası

Beyoğlu Bosch Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Beyoğlu ilçesi Beyoğlu Bosch servisi telefon numarası 0212 967 60 16‘dır. Beyoğlu ilçesinin tüm mahallelerinde Bosch beyaz eşya, kombi ve klima arızalarının tamiri bakımı gibi benzeri teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Birimlerimiz atölye genel merkez müşteri temsilcileri ve mobil ekipleri olmak üzere 4 bölüme ayrılır. Sık kullanılan beyaz eşya ürünleri olan Bosch buzdolapları, çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve fırınlar uzman ekip kadromuz tarafından servise tabii tutulur. ayrıca Bosch marka kombilerin ve kombi kazanların arıza tamir gibi işlemlerinde servis tarafından gerçekleştirmekteyiz. Bosch klimaların montaj demontaj işlemleri klima bakım işlemleri klimanın arızalarının tamiri işlemleri de servisimiz tarafından itina ile gerçekleştirilen işlemlerdendir.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Beyoğlu Bosch marka ürünler için servis hizmetini tüm mahallelerde sunmaktayız. Teknik ekip arkadaşlarımız yılın 365 günü 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Sabah 07 00 ile akşam 22 00 saatleri arasında servis hizmeti sunuyoruz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü servis hizmeti sunulmaktadır. resmi bayram günleri ve dini bayram günlerimizde de servisimiz açıktır ve hizmet vermekteyiz.

Bosch Markalı Ürünlerde Teknik Servis Hizmetleri

Buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve fırınlar için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı soğutma işlemlerinin gerçekleşmemesi arızaların ortaya çıkması servisimiz tarafından onarılmaktadır. Bosch markalı çamaşır makinelerinde meydana gelen arızaları tamiri işlemide itina ile gerçekleştirilmekte. bulaşık makinelerinin arızaları tamiri işlemi ayrıca fırınlarda meydana gelen arızaları tamiri işleminde servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Isıtma sistemleri arızaları tamiri işlemleri özellikle kombi ve kombi kazanları için servisimiz tarafından yapılıyor. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız arızalarını zam müdahale ederek çalışır duruma getirir. Ayrıca kombi bakımları ve petek temizliği gibi işlemlerimizi de servisimizden talep edebilirsiniz. Özellikle Petek temizliğinin her 2 yılda bir ve kombi bakımının her yıl yapılmasını tavsiye ediyoruz. enerji tasarrufu ve sağlıklı kombilerin çalışması için bu tür temizlik ve bakım işlemlerin yapılması çok önemlidir. Kombi arızaları genel olarak bir parçanın bozulması ile ortaya çıkabilir. Arızalanan parçanın yeni orijinal yedek parçası ile değiştiriyoruz. Değişimi yapılan bu parça sizlere bir yıl servis garantisi ile sunulmaktadır.

Bosch Yedek Parça Garantisi

Değiştirdiğimiz parça için aynı yıl aynı parça ile ilgili problem yaşarsanız servisimiz ücretsiz olarak arızalarının tamirini gerçekleştirir. Kombilerde genel olarak anakart arızaları yaşanmakta birlikte. Kombi bacasında bazı arızalar da ortaya çıkabilir. Kombinin su akıtması peteklere sıcak su gitmemesi. Banyodan ve mutfaktan sıcak suyun gelmemesi gibi birçok problem kombilerin arıza durumlarındandır. bu ve benzeri arıza bakım tamir petek temizliği gibi işlemleriniz için teknik servis numaramızı arayınız. Beyoğlu Bosch servisi olarak kombi kombi Kazan beyaz eşya iklimlendirme sistemleri konusunda uzman ekiplerimiz yönlendirerek sizlere hizmet sunalım.

İklimlendirme Servisleri

Bosch iklimlendirme sistemlerinde önemli bir yer alan klimaların arızalarının tamiri bakımı işlemi servisimiz tarafından itina ile yapılmakta. Bosch marka kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalarda montaj işlemi. Klimanın sökülüp farklı bir yere monte edilmesi işlemi. Klimaların temizliği işlemi ayrıca klima bakımları gibi birçok hizmet sunmakla birlikte.klimaların arızalanması durumunda arıza tamiri işlemi de servisimiz tarafından yapılmakta. Klimalar için gaz dolumu işlemi teknik ekibimiz tarafından sizlere sunulan bir diğer hizmettir. Klimaların özellikle yaz aylarında sıcak günlerde kullanılması nedeniyle ilkbahar aylarında klima bakımının yapılması önerilmektedir. Klima bakımı hijyen ortamının sağlanması nedeniyle, buna ek olarak klimaların sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekli ve önemlidir. Her yıl Yaz ayları gelmeden önce klima bakımınızı yaptırmanızı önermekteyiz.

1 yıl yedek parça garantisi servis olarak buzdolabı çamaşır makinesi fırın kombi kombi kazanı duvar tipi klima ve tüm Bosch markalı ürünlerde arızalanmış parçayı orijinal yedek parçası ile değiştiriyoruz. Değişimi yapılan bu parça orijinal olup servisimiz tarafından 1 yıl servis garantisi altındadır. Servisimizden hizmet talep aldığınızda arızanın tamiri gerçekleştiğinde. eğer montajı yapılan yeni parça ile ilgili olarak tekrardan problem yaşarsanız ücretsiz olarak arızanız tamir edilir. Orijinal ürün olarak montajını yaptığımız ürünlerde Garanti süremiz 1 yıldır.aynı yıl içerisinde montajı yapılan parça ile ilgili tekrar sorun yaşama durumu oluşursa bizi arayın.

Beyoğlu Bosch Servis İletişim Servis Talebi

İletişim numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşın ve arızanın ile ilgili gerekli bilgileri ona sunun. müşteri temsilcilerimiz öncelik ve arıza ile ilgili sizlerden yaşadığınız problem de ilgili bilgi alacaktır.müşteri temsilcimiz servis talebiniz doğrultusunda isim telefon ve adres bilgilerinizi de alarak mobil ekip birimlerimize ulaştıracaktır. Beyoğlu Bosch servisi mobil ekiplerimiz konusunda uzman minimum 10 yıl tecrübeli uzman arkadaşlardır.ekiplerimiz servisinize gelmeden yarım saat veya 45 dakika öncesinde sizi arayarak müsaitlik durumunuzu kontrol eder. Müsait olmanız durumunda ekip arkadaşlarımız gelerek arızanıza müdahale ederler. Gerekli tamir işlemleri yapılarak servis formu verilerek evinizden ayrılırlar. bazı durumlarda makinelerin atölyeyi götürülüp testten geçirilmesi gerekebilir.bu tür durumlarda makine atölyeye götürülür arızası tamir edilir test işlemleri yapılır ve tekrar söküldü yere montajı yapılarak müşterimize teslim edilir.

Buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası

Bosch Markalı Ürünler de Teknik Hizmetler

Bosch marka ürünlerde arıza tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bosch markalı ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Isıtma sistemleri, beyaz eşya ve klima tipi makineler için servis hizmeti sunmaktayız. Bosch arıza durumları. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Bosch kombi arızalarının tamiri, bakımı ve petek temizliği hizmeti itina ile sizlere sunulmaktadır. Bosch kombi arızalarında genel olarak arıza kodları ile ortaya çıkan arızaları tamiri işlemi yapılmaktadır. arızaların genel olarak nedeni içeride bozulan bir parçadır. Yedek parça hizmeti ile birlikte yeniden montaj işlemi yapmaktayız. Arızalanmış bir parçanın servis tarafından değişmesi ile birlikte yerine konan yeni parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti verirken arıza kodlarını da ortaya çıkmayan arızalarda oluşabilir. Örneğin kombinin herhangi bir şekilde elektrik gelmemesi. Bu arızalardan bir tanesidir. Elektrik aksamında yaşanan arıza nedeniyle kombileri elektrik gitmez bu nedenle de kombiler çalışmaz. Bu arızanın giderilmesi işlemini ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Petek temizliği işlemi ile birlikte peteklerin temizlenmesi ve ısı yayılımının arttırılması sağlanır. Ayrıca servisimiz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version