Site icon Servis Numaraları

Bostancı Vaillant Servisi

Bostancı Vaillant servisi telefon numarası
Bostancı Vaillant servisi telefon numarası

Bostancı Vaillant Servisi Hizmetleri

Bostancı Kadıköy bölgesinde hizmet veren Bostancı Vaillant servisi telefon numaramız 0 216 563 60 16 – 0 506 020 30 48‘dir. Bu telefon numaramızdan arayarak Vaillant kombi Vaillant klima ve diğer Vaillant model ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Vaillant kombilerin arızalarında servisimiz tamirat işlemleri için aramanızı beklemektedir. Bostancı Vaillant servisi olarak yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Servisimiz Kombi arıza tamiri işlemi sunmaktadır. Gerekli durumlar da değişen yedek parçalar nedeniyle kombi parçaları yenilenir. Değişen parçalar için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Servis olarak kombi bakımı işlemi de yapılmaktadır. Kombi bakımı işlemi ile birlikte kombilerin daha sağlıklı çalışması imkanı yakalanmaktadır.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 480 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Vaillant Servisi

Petek temizliği işlemi de servisimizin hizmetlerinden bir diğeridir. Petek temizliği ile enerji sarfiyatı düşer. Ayrıca ekonomik olarak da tasarruf sağlanmış olur. Petek temizliği kombi bakımı işlemi gibi işlemler tasarruf açısından önemlidir. Bu nedenle petek temizliğini iki yılda bir, kombi bakımı işlemi ise her yıl yapılması önerilir. Vaillant kombiler özellikle kış aylarında yaşanan yoğun kullanım nedeniyle bozulabilir. Bu tür durumlar da servisimizden destek alabilirsiniz. Vaillant kombi arıza kodları ve çözümleri için kombi arızaları bölümümüzü ziyaret ederek arızanızla ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi

Teknik Servis Çalışma Saatleri

Kombi Servis hizmetlerimiz ve daha fazlası için iletişim numaramızdan bize ulaşınız. Servisimiz yılın tamamında hizmet vermektedir. Sabah 07:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında sahada ekip arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Vaillant marka ürünler de bakım onarım ve tamir işlemleri için resmi bayramlar da ve kurban ve ramazan bayramı gibi dini bayramlarda da hizmet vermekteyiz.

Bostancı Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Telefonun diğer ucunda ulunan müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğinizde öncelikli olarak ne tür bir problem yaşadığınız konusunda müşteri temsilcisi sizlerden bilgi alacaktır. Uygun durumlarda servis hizmeti isterseniz İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren servisimiz için servis kaydı açtırabilir ve gün içerisinde en çabuk ve hızlı servis hizmetini birimlerimizden alabilirsiniz. Kombi arızalarında değişecek olan Vaillant Kombi yedek parçaları için 1 yıl garanti vermekteyiz. Servisimiz Bostancı Vaillant yetkili servisi değildir.

Exit mobile version