Buderus Kazan Servisi

Buderus Kazan Servisi Telefon Numarası
Buderus Kazan Servisi Telefon Numarası

Buderus Kazan Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Anadolu ve Avrupa yakasında Buderus Kazan Servisi hizmetleri sunmaktayız. İstanbul Anadolu yakasında Hizmet verdiğimiz telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. İstanbul Avrupa yakasında ise 0 212 967 60 16 nuralı telefondan Buderus kazan servisi talebinde bulunabilirsiniz. Buderus markalı kombi kazanları genel olarak siteler de kullanılmaktadır. Büyük ve merkezi ısıtma sistemleri için kullanılan bu sistemlerin yıllık bakımlarının yapılması çok önemlidir. Buderus markalı kombi kazanlarının periyodik bakımına ek olarak arıza durumlarında tamir işlemleri de servisimizin uzmanlık alanına girmektedir. Bilindiği gibi özellikle kazan işlemlerin de bilgi birikime ek olarak bu konuda uzmanlık gerektiren ve mesleki bilgi birikimle birlikte sertifika sahibi kişilerin yapması gereken bir görev. Bu nedenle de Mesleki eğitim almamış ve sertifika sahibi olmayan kişilere lütfen kazan bakımlarını ve arızalarını yaptırmayınız. Kazan Servisi olarak uzmanlık bilgimiz ve yeterlilik konusunda eğitim almış ve tecrübeli ve sertifika sahibi ekiplerimize bu görevi veriniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.
İstanbul Anadolu Yakası
İstanbul Avrupa Yakası

Telefon Numaramız : 0 216 563 60 16 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Buderus Servisi
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Servis Çalışma Saatleri ve Günleri

Buderus Kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işleminde sizlere hizmet verirken, yılın tamamında 365 gün servis hizmeti sunmaktayız. Resmi ve dini bayram günlerimizde de servisimiz açıktır. Hafta içi hafta sonu olarak haftanın yedi günü sizlere hizmetlerimiz devam etmekte. Servisimiz sabah 07 00 ile akşam 22 00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Buderus Teknik Hizmetleri
Buderus Teknik Hizmetleri

Kazan Arızalarında Garanti ve Yedek Parça Hizmetleri

Buderus marka model ürünler de meydana gelen arızaların yoğun olarak parçadan kaynaklandığı görülmektedir. Kazanın çalışması sırasında artık görevini yerine getiremeyen ve değiştirilmesi gereken parçalar olabilir. Servis olarak değiştirdiğimiz parçalar orijinal yedek parçalardır. Servis olarak arızaları parçaların değişimi montajında 1 yıl garantili parçalar kullanmaktayız. 1 yıl içerinde Buderus kazanda meydana gelen arızanın montajı yapılan parçadan kaynaklanması durumunda ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz. Montajını yaptığımız parçalar garantimiz altındadır. Merkezi sistemler de pay ölçer ve benzeri ısıtma sistemlerinde kullanılan kombi kazanlarında özellikle kış aylarında yaşanan soğuklarda arızaların ortaya çıktığı görülmektedir. Özellikle bu aylar da ortaya çıkmasının nedeni yaz aylarında kullanılmayan ve kış aylarında ise birden yoğunlaşan kullanımın metal parçalar da meydana getirdiği arızalardan kaynaklanmakta. Bu tür durumlara maruz kalmamak adına kış ayları öncesinde Buderus kazanlara bakım işleminin de yapılması çok önemlidir.

Buderus Kombi Kazan Arıza Tamiri
Buderus Kombi Kazan Arıza Tamiri

Buderus Kazan Bakım İşlemleri

Daha önce de söylediğimiz gibi kazanlar da arızaların meydana gelmeden önlenebilmesi için kazan bakımlarının kış ayları gelmeden yapılmasını elzem olarak değerlendirmiştik. Buderus kombi kazanların mekanik aksamları, elektrik sistemleri, baca ve benzeri parçaların da ortaya çıkması muhtemel arızalardan önce temizlik ve bakım işlemlerinin yapılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca Buderus kazanlarda yapılan bakımın tasarruflada paralel bir yararı bulunmaktadır. Daha randıman sağlamak adına kazan bakımlarının her yıl tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte kazan dairesinin temizliği ve kazan dairesinde zeminde su ve kirin bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca hava girişlerinin de kapatılmaması önemlidir. Buderus kazanlarının üzerinde yanında hava girişini engelleyecek eşya ve benzeri unsurların bulundurulmaması da yapılması gerekenlerdendir.

Fotoğrafa Dokun Ara

Ödeme Seçenekleri