Servis Numaraları

Büyükçekmece Vaillant Servisi

Büyükçekmece Vaillant servisi telefon numarası

Büyükçekmece Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde çalışan Büyükçekmece Vaillant Servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48′dir. Servisimizi arayarak Vaillant kombinin ile ilgili problemleri çözebilirsiniz. Vaillant kombilerde yaşanan arızaların düzeltilmesi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimiz müşteri temsilcilerimizle üzerinden konuşarak hizmet alabilirsiniz. Servisimiz de Vaillant kombi arıza tamiri işlemi sunmaktayız. Ayrıca Kombi bakımı işlemi de itina ile yapılmaktadır. Kombi bakımı işlemleri kombilerin ısıtma sistemlerinde daha verimli çalışmasını sağlar. Ayrıca bakımla birlikte Vaillant kombiler de arıza durumları daha az görülür. Bu işlemle birlikte petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Petek temizliği işlemi ile birlikte ev yada işyerlerinde ekonomi ve ısınma tasarrufu sağlanır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 480 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Büyükçekmece Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Büyükçekmece Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz iki aşamada bulunmaktadır. Telefon desteğimiz 7/24 yılın 365 günü resmi bayramlar dahil yılbaşı dini bayramlarda da çalışmaktayız. Ustalarımız ise yılın 365 günü tatil günü ayırt etmeksizin çalışmaktadır. Ustalarımızın çalışma saatleri ise sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadırlar.

Büyükçekmece Vaillant kombi servisi

Vaillant kombi çeşitli arızalar

Vaillant kombilerde çeşitli arızalar meydana gelir işte bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Bakımı yapılmayan kombiler bakımı bakımı yapılmış olan kombilere nazaran daha fazla arıza verir. Bu nedenle kombi bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımınızı her yıl düzenli olarak yaptırırsanız kombiniz daha iyi çalışır. Daha az arızaya geçer. Kombinin bakımı Bu neden ile önemlidir.

Vaillant Teknik Servisi

Çeşitli arızalar olabilir. Vaillant kombi Su doldurma vanasının bozulması arızaya geçmesi. Kombi anakartında meydana gelen böceklenme. Kombi elektronik kartın bozulması, eşanjörün gerekli görevini yapmaması. Kombi peteklere sıcak su gitmemesi. Kombi bozulması arızalanması Tamir ihtiyacı bu tür durumlarda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Büyükçekmece ilçemizde bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece ilçesi mahallelerinde verilen bu hizmet telefon numaramız üzerinden iletişime geçirerek alınabilir. Büyükşehir Vaillant Servisi olarak servis ücretimiz bulunmaktadır. Servis ücretini ne kadar olduğu müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşmede size aktarılacaktır.

Kombi Servisi Hizmetleri

Ayrıca Büyükçekmece Vaillant yetkili servisi değiliz. Büyükçekmece Vaillant teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Vaillant kombi arızalarında müdahale edebiliyor olmamız için kombinizin garantisinin dolmuş olması gerekir. Ya da Vaillant kombinizin garantisi varken Garanti’nin bozulmasını kabullenir iseniz servisimiz size hizmet verebilir. Ekibimiz müşteri temsilcimizle görüştükten sonra size herhangi süre veremez. Servisimiz aynı gün içerisinde gerçekleşecektir. Fakat bazı durumlarda servisin aynı gün açılması fakat saati geç olması nedeniyle Örneğin akşam 9 gibi açtığınız servis ertesi güne sarkabilir. Ekip arkadaşlarımızın sizden daha önce servis araştırmaları durumları nedeniyle öncelikli servislerini bitirmeleri gerekir. Daha önceki servis hizmeti biter ise size en kısa sürede ekip arkadaşlarımız ulaşırlar.

Kombi petek temizliğinin önemi

Kombi petek temizliği hizmetimiz neden önemlidir. Öncelikle kombi bakımı her yıl yaptırılması kombilerin sağlıklı çalışması ile ilgili bir konu. Sadece kombiler değil radyatör dediğimiz her odada bulunan Kombiden borular yoluyla sıcak su alan petekler odanın ısısını değiştirir. Peteklere sıcak su gelmesi oda ısınması için önemlidir.

1 yıl servis hizmeti

Petekler yeterince sıcak değil ise petekler içerisinde çeşitli tortular oluşmuş demektir. Kombi petekleri tıkanır Bu sebeple yeterli ısı yayamaz. İşte bu sebeple peteklerinde her 2 yılda bir temizlenmesi gerekir. Petek temizliği iki çeşittir. Bu iki seçeneği de servisimiz size sunmaktadır. Eğer telefon eder ve petek temizliği hizmeti isterseniz. Sizin için bir tercih müşteri temsilcimiz tarafından size sunulur. Bu tercihlerden birincisi Kombi üzerinden hava basılarak kombinizin peteklere giden borular üzerinden ilaçlı su dediğimiz Aslında peteklerin içerisinde bulunan tortuları eriten ve yok eden bir kimyasal sıvı gönderilir. Bu kimyasal sıvı petekleri ulaştığında petek içerisinde bulunan tortuları eritir. Eriyen kirli tortular akan sıvı içerisinde dağılarak sıvı ile birlikte petek temizliği yapılırken boşalttığımız tuvalet veya banyo giderine yollanır. Peteklerin içi temizlenir.

Müşteri memnuniyeti

Büyükçekmece Vaillant klima servisi

Büyükçekmece Vaillant klima servisi olarak tüm mahallelerde hizmet veriyoruz. İletişim numaramız 0 506 0 20 30 480 212 967 60 16 bu numarayı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında WhatsApp üzerinde mesaj yazarak servisimize ulaşabilirsiniz. Vaillant klimalar kombiler gibi yıllık bakım ihtiyacı duyarlar. Her yıl ilkbahar aylarında klimaların bakımlarının yapılması klimaların sağlıklı için önemlidir. Ayrıca klima bakımı sağlık açısından da önemli. Klima filtrelerinin temizlenmesi içerisinde bulunan bakterilerden arındırmak gerekir. Klimaların su damlatması ya da klimaların gerekli soğuğu sağlamaması en çok rastlanan arıza çeşididir. Ayrıca Büyükçekmece Vaillant klima servisi olarak klima montajı klima sökme klima taşıma işlemleri de gerçekleştiriyoruz. Klima montajı ne kadar, Büyükçekmece klima taşıma ne kadar gibi sorularınız için telefon ederek müşteri temsilcimizle görüşerek ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version