Site icon Servis Numaraları

Camili Vaillant Servisi

Camili Vaillant Servisi Telefon numarası

Camili Vaillant Servisi Telefon numarası

Camili Vaillant Servisi

Sakarya ili Camili Vaillant Servisi olarak telefon numaramız 0 264 674 71 71-0 506 020 30 48‘dir. Servisimiz Vaillant kombi arızalarında servis hizmeti vermektedir. Isıtma sistemleri arızalarında uzman ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Vaillant kombi teknik sorunları yaşadığınız durumlar da Camili Vaillant servisinin telefon numarasını arayarak servis hizmeti talep ediniz. Ekiplerimiz gün içerisin de servis talebinize karşılık vererek arızanızı düzeltecektir. Servisimiz Vaillant ısıtma sistemleri konusunda uzun yıllardır çalışmakta olup ustalarımız Vaillant kombi ürünlerinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Camili Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Vaillant Servisi olarak Camili ilçesin de hafta içi günler de 07 00 ile 22 00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Tatil günleri ve hafta sonu günleri pazar günü dahil olmak üzere çalışma saatlerimiz ise sabah 09 00 ile akşam 20 00 saatleri arasında olmaktadır. yılın tamamında yani 365 gün servisimiz açıktır. Bayram ve tatil günlerinde nöbetçi ekiplerimiz hazır beklemektedir. Tatil veya resmi günler demeden servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Camili Vaillant Servisi Hizmetleri

Servisimizde bir çok hizmet müşterilerimize sunulmaktadır. Vaillant kombi bakımı işlemi, Petek temizliği işlemi olarak da bilinen radyatörlerin temizlenmesi işlemi. Kombi arıza kodlarının düzeltilmesi. Vaillant kombi arızalarının tamiri işlemi. Kombi sıcak su sorununun düzeltilmesi de ekiplerimiz tarafın yapılmaktadır. Bunlarla birlikte Vaillant kombiler de meydana gelebilecek parça arızaları da servisimizin hizmeti dahilinde gerçekleşmektedir. Kombinin arıza durumuna geçmesi durumu ile değişmesi gereken Vaillant kombi yedek parçası temin edilerek montajı gerçekleştirilir. Montajı yapılan parça için 1 yıl parça garantisi servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Servisimizden bir parça değişimi işlemi aldıysanız. Aynı yıl değişen parçanın arıza tekrarı yapması durumunda ücretsiz olarak arızanızı düzeltme garantisi vermekteyiz. Müşterilerimizin kombi konusunda şikayetleri genel olarak şunlardan oluşmaktadır;

Bu ve benzeri bir çok problemle karşılaştığınız da servisimizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Servisimizin profesyonel kadrosuyla size en iyi hizmeti sunması için Telefon numaramızı arayın. Camili Vaillant kombi servisi olarak Telefon numaramız 0 506 020 30 48′dir.

Exit mobile version