Site icon Servis Numaraları

Çatalca Bosch servisi

Çatalca Bosch Servisi Telefon Numarası
Çatalca Bosch Servisi Telefon Numarası

Çatalca Bosch Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Çatalca ilçesi Çatalca Bosch servisi telefon numarası 0 212 967 60 16‘dır. Servisimiz Çatalca içerisinde bulunan tüm mahallelerde servis hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanan teknik servis hizmeti için bizimle iletişime geçiniz. Bosch marka ürünlerde beyaz eşya kombi klima gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız buzdolabınızda yaşanan problemlerin giderilmesi. Çamaşır makinesi arızalarının çözülmesi. Bulaşık makinesi kombi klima gibi Bosch markalı ürünlerde teknik servis hizmeti için ilk bizimle iletişime geçiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.
Çalışma Saatleri ve Günlerimiz

Servisimiz yılın 365 günü resmi bayramlar dini bayramlar dahil olmak üzere çalışmaktadır. Sabah 07 00 akşam 22 00 saatleri arasında servis hizmeti sunmaktayız.hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü servis hizmeti sunulmaktadır.müşteri temsilcilerimiz telefonlarınıza akşam 23 00 saatine kadar bakmaktadır

Bosch Çatalca Servisi Hizmetleri

Çatalca Bosch servisi çeşitli arızalar genel olarak buzdolaplarında meydana gelen arızalar soğutma işleminde yaşanan sorunlarla kayıtlıdır. Buzdolabının soğutma işlemini nedenlerinden biri buzdolabı gazının bitmiş olması olabilir. Buzdolabında su akıtması ve benzeri arızalar ortaya çıkabilir. Ayrıca Bosch marka çamaşır makinelerinde de arızalar ortaya çıkar. Çamaşır makinelerinin sıkma işlemini yapmaması. Bulaşık makinelerinin su boşaltmaması ve benzeri arızalar ortaya çıkabilir. Bosch markalı ürünlerde en kaliteli hizmeti alabilmek için 0 212 967 60 16 nolu telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Servisimizde ayrıca Bosch markalı fırın arızaları tamiri de gerçekleştirilmektedir.ısıtma sistemleri iklimlendirme sistemleri ve beyaz eşya servislerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Çatalca Bosch Servisi Telefon Numarası

Bosch markalı kombi ürünlerde teknik servis hizmeti için Çatalca Bosch servisini arayınız. Çatalca bölgesi tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımıza arızanın ile ilgili bilgi verin. Müşteri temsilcilerimiz telefonda arıza ile ilgili sizlerden bilgi alacaktır. Bu bilgiler ışığında çekip arkadaşlarımızı bilgilendirecek adınız soyadınız telefon numaranızı ve adresinizi de ekip arkadaşlarımıza bildirecektir. Ekip arkadaşlarımız evinize gelmeden yarım saat 45 dakika önce sizi arayarak müsaitlik durumunuzu kontrol eder. Müsait olmanız durumunda evinize gelerek arıza tamiri kombi bakımı ve benzeri hizmetleri sizlere sunar.
servisimiz Bosch markalı ürünlerde kombi Kazan tamiri ve benzeri kombi sorunları içinde arıza tamir işlemi gerçekleştirir. Kombi kazanlarının anakartlarında meydana gelen problemler. Eşanjör gibi çeşitli parçalarda oluşan sorunların giderilmesi gibi birçok problemi çözerler. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan kombilerin arızalarının giderilmesi ısıtma sistemleri için önemli bir durumdur.

Çatalca Bosch servisi olarak teknik ekip arkadaşlarımız arıza talepleriniz kombi arıza bakımı kombi tamiri ve kombi arıza kodlarının düzeltilmesi gibi birçok konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası

Bosch Markalı Ürünler de Teknik Hizmetler

Bosch marka ürünlerde arıza tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bosch markalı ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Isıtma sistemleri, beyaz eşya ve klima tipi makineler için servis hizmeti sunmaktayız. Bosch arıza durumları. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Bosch kombi arızalarının tamiri, bakımı ve petek temizliği hizmeti itina ile sizlere sunulmaktadır. Bosch kombi arızalarında genel olarak arıza kodları ile ortaya çıkan arızaları tamiri işlemi yapılmaktadır. arızaların genel olarak nedeni içeride bozulan bir parçadır. Yedek parça hizmeti ile birlikte yeniden montaj işlemi yapmaktayız. Arızalanmış bir parçanın servis tarafından değişmesi ile birlikte yerine konan yeni parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti verirken arıza kodlarını da ortaya çıkmayan arızalarda oluşabilir. Örneğin kombinin herhangi bir şekilde elektrik gelmemesi. Bu arızalardan bir tanesidir. Elektrik aksamında yaşanan arıza nedeniyle kombileri elektrik gitmez bu nedenle de kombiler çalışmaz. Bu arızanın giderilmesi işlemini ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Petek temizliği işlemi ile birlikte peteklerin temizlenmesi ve ısı yayılımının arttırılması sağlanır. Ayrıca servisimiz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version