Site icon Servis Numaraları

Çekmeköy Protherm Servisi

Çekmeköy Protherm Servisi Telefon Numarası
Çekmeköy Protherm Servisi Telefon Numarası

Çekmeköy Protherm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde Çekmeköy Protherm Servisi Telefon Numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 020 30 48‘dir. Protherm kombi ve klimaların arızalarında tamir bakım onarım işlemleri yapılmaktadır. Servis hizmetlerimiz için iletişim numaramızı arayınız. WhatsApp üzerinden de servis talep edebilirsiniz. Verdiğimiz bir çok hizmet bulunmakta. Kombi arızalarının tamiri, kombi bakımı işlemleri, petek temizliği ve benzeri bir çok servis hizmeti için bizi arayınız.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Çekmeköy Protherm Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Çekmeköy Protherm kombi Servisi Telefon Numarası

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunan Çekmeköy Protherm servisi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bölgede tüm mahalleler de servis imkanı için bizimle iletişime geçiniz. Arızaların tamiri bakımı ve benzeri hizmetler için uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Protherm markalı ürünler de kombi kazan arızalarında da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Merkezi sistem ısıtma sistemlerinde kullanılan Kombi kazanlar da bakım işlemleri de önemli bir yer almaktadır. Bakım işlemleri için Servisimizin numarasını hemen arayarak servis talep edebilirsiniz. Aynı gün servis ekip arkadaşlarımız gelerek servisinizi gerçekleştirecektir.

Protherm markalı ürünler de yedek parça montajları arıza durumunda yeni orijinal yedek parçalarla değiştirilir. Değiştirilen parçalarla birlikte arıza giderilir ve tekrardan test yapılarak arıza durumunun giderildiği görülene kadar hizmetimiz devam eder. Çekmeköy ilçesinin tüm mahallelerinde servis imkanı sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız tüm mahallelerimizde servis imkanı sunmaktayız.

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Exit mobile version