Site icon Servis Numaraları

Erenler Vaillant Servisi

Erenler Vaillant servisi

Erenler Vaillant servisi

Erenler Vaillant Servisi

Sakarya ili için de bulunan Erenler Vaillant Servisi Telefon numarası 0 264 674 71 71-0 506 020 30 48’dir. Servisimiz Vaillant kombi ve Vaillant marka ürünler de teknik hizmet vermektedir. Vaillant ısıtma sistemleri arızalarına ve bununla birlikte diğer benzeri hizmetler de vermekteyiz. Vaillant kombi bakımı işlemi, Petek temizliği işlemi, Vaillant kombi parça değişimi, Vaillant kombi arıza kodlarının düzeltilmesi ve diğer hizmetler. Servisimiz konusunda uzmanlaşmış ekipleriyle hizmetiniz de. Servisimizi iletişim numaramızdan arayarak hizmet alabilirsiniz. Aynı gün içerisin de servis vermekteyiz.

Çalışma Saatleri ve Günleri

Servisimiz yılın 365 günü resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Hafta içi günler de sabah 07 00 ile akşam 22 00 saatleri arasında ustalarımız sahada müşterilerimize hizmet veriyor. Hafta sonu ve resmi tatil günlerin de ise çalışma saatlerimiz sabah 09 00 ile Akşam 20 00 saatleri arasındadır. Müşteri temsilcilerimiz telefonda sizlerden gelecek servis ihtiyaçları için 7/24 çalışmaktadır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Erenler Vaillant Kombi Servisi Hizmetleri

Erenler ilçesin de Vaillant marka kombilere arıza tamiri ve benzeri hizmetler vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen kombi şikayetlerinden bazılarını paylaşalım.

Bu ve benzeri bir çok şikayetiniz de servisimizi arayarak servis hizmeti talep edebilirsiniz. Ayrıca Servisimiz kış ayları öncesinde kombi bakımı işlemi de gerçekleştirmektedir. Kombi bakımı sayesinde kombiler kış aylarında yoğun kullanımdan etkilenmezler. Daha sağlıklı çalışmaları için her yıl mutlaka kombi bakımı işleminizi yaptırmanızı öneriyoruz. Bununla birlikte kombilerin ısıtma sistemlerinde önemli bir bölümü olan radyatörlerin de temizliği doğalgaz faturanızın azalması adına önemlidir.

Radyatör temizliği halk arasında ki adıyla petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliği işlemini her iki yılda bir yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Vaillant kombiniz de her hangi bir parça ile arızaya geçmesi durumunda. Servis olarak Vaillant orijinal parçalarla bozuk parçayı değiştiriyoruz. Ayrıca değişimini yaptığımız kombi parçası için servisimiz 1 yıl parça garantisi sunmakta. Aynı parçadan dolayı meydana gelebilecek arızalar da servisimizi arayarak aynı yıl içerisinde ise ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz. Vaillant kombiler de bir çok parça da sorun yaşamak mümkündür. Bu parçalar üç yollu vana, Anakart, Su alma vanası vb kombi parçalarıdır. Her sorun yaratan parçayı temin ederek kombi arızanızı tamir işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Erenler İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Sakarya ilinde Erenler ilçesin de hizmet veren servisimiz işte şu mahalleler de hizmet vermektedir. Arayarak Vaillant kombi arızalarınıza müdahale edebiliriz.

ALANCUMA
BAĞLAR
BEKİRPAŞA
BÜYÜKESENCE
ÇAYBAŞIYENİKÖY
ÇAYKIŞLA
DEĞİRMENDERE
DİLMEN
EKİNLİ
EMİRLER
EPÇELLER
ERENLER
HACIOĞLU
HASANBEY
HOROZLAR
HÜRRİYET
KAMIŞLI
KAYALARMEMDUHİYE
KAYALARREŞİTBEY
KOZLUK
KÜÇÜKESENCE
KÜPÇÜLER
NAKIŞLAR
PİRAHMETLER
SARICALAR
ŞEYHKÖY
ŞÜKRİYE
TABAKHANE
TEPE
TUAPSALAR
YAZILI
YENİ
YEŞİLTEPE

Bu mahallelerde oturan müşterilerimiz bizi arayarak servis hizmeti talep edebilirler. Telefon numaramız 0 506 020 30 48 bu numaradan ulaşarak servis talep ediniz.

Exit mobile version