Site icon Servis Numaraları

Esenler Vaillant Servisi

Esenler Vaillant servisi telefon numarası
Esenler Vaillant servisi telefon numarası

Esenler Vaillant Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Esenler ilçesi Esenler Vaillant Servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16‘dir. Servisimiz Vaillant kombiler için arıza bakım hizmeti vermektedir. Ayrıca petek temizliği hizmetimiz de bulunmaktadır. Servisimize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Servisimiz Vaillant kombi arıza tamiri işlemi gerçekleştirmektedir. Vaillant marka kombi ürünlerinde meydana gelen arızaların tamiri ve ayrıca kombi bakımı işlemi de yapmaktayız. Kombi bakımı ile servisimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Kombi bakımı işlemi ile ısıtma sistemlerinde ekonomik ayrıca da arıza giderici bir önlemdir. Bu nedenle her yıl tekrarlanmasında yarar bulunur. Bununla birlikte servisimiz petek temizliği hizmeti de sunmaktadır. Petek temizliği hizmeti için de her iki yılda bir yapılması önerilmektedir.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Vaillant marka ürünler için sizlere servis hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Teknik ekip arkadaşlarımız yoğun çalışmalarla birlikte müşterilerine kombiler de ve klimalar da meydana çıkan arıza kodları tamiri işlemi ve diğer hizmetleri sunmaktayız. Petek temizliği hizmeti ve diğer servis hizmetlerimizle sizlere en güzel hizmetleri sunmaktayız. Teknik servis hizmetleri için iletişim numaramızdan bize ulaşın. Arkadaşlarımız bilgilerinizi alarak ekiplerimize iletecektir. Bilgilerinizde bulunan telefon numaranız aranaca ve müsaitlik durumunuza uygun olarak ekiplerimizi evinize gelerek çözüm bulacaktır.

Esenler Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Servisimizde yedek parça satışı yoktur ancak montaj yapımı ile yedek parça temin edebilirsiniz. Kombi yedek parçalarının montajı hizmetimiz bulunmaktadır. Servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. Servis ücreti müşteri temsilcimiz tarafından size telefonda aktarılacaktır. Servisimiz Vaillant kombi arızaları düzelten arıza kodlarının hatalarını gideren tamir bakım gibi ihtiyaçlarınızda servis hizmeti veren Esenler’de bulunan servisidir. Servisimizde kombi arızalarına neden olan kombi parçaları 1 yıl servis garantisi altındadır. Kombi yedek parçanızın değişimi ile yeni olarak size sunulan kombi parçasına 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaşanırsa 1 yıl parça garantisi sunmaktayız.

Esenler Vaillant kombi servisi

Vaillant Servisi çalışma saatleri

Vaillant servisi Esenler‘de sabah 7 akşam 10 saatleri arasında ekip arkadaşlarımız sahada hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz ise telefon ve WhatsApp üzerinden ulaştığınızda 7/24 size hizmet etmek üzere beklemektedir. Servisimiz resmi bayramlarda dini bayramlarda yılbaşı gibi özel bayramlara tamamında olmak üzere yılın 365 günü hizmet vermektedir. Servis olarak yılın tamamında görev başındayız. Resmi bayramlarda servisimiz açık ve hizmet vermekteyiz. Ayrıca Ekip arkadaşlarımız bazı durumlar nedeniyle saat gözetmeksizin gece saatlerinde de servis hizmetini acil kombi servisi adı altında sizlere sunmaktadır. Çalışma saatlerimizin 7/24 esasına göre ayarlanmasının nedeni müşteri memnuniyeti seviyesinin yükseltilmesi ve daha iyi hizmet sunmak amacıyladır.

Vaillant Teknik Servisi

Yoğun olarak yaşanan kombi arızaları

Vaillant kombilerde yoğun olarak yaşanan kombi arızaları şöyledir. Vaillant kombi ateşleme yapmıyor ateşleme hatası veriyor. Vaillant Kombi su kaçırıyor. Vaillant kombi içerisinde bulunan su haznesi çok sık boşalıyor. Su doldurma vanası kırık. Su doldurma musluğu gerekli görevi yerine getirmiyor. Vaillant kombi ecotec vu 466 ve ecotec 656 model arıza hataları. F00 arizası f01 arizası ve diğer arızalar için servisimizi arayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında arızalar artmaktadır. Bunun en önemli nedeni soğuk dönemde kombilerin daha yoğun kullanılmasından kaynaklanır. Kombilerin yoğun kullanılması nedeniyle de arızalar çoğalır. Bu arızayı önceden gidermek için kombi bakımı işlemi önermekteyiz. Ayrıca petek temizliği de tasarruflu kullanım için yararlı olacaktır.

Kombi Servisi Hizmetleri

Esenler Bölgesi Servis Bölgeleri

İstanbul ili içerisinde Esenler de tüm mahalleler de servis hizmeti sunmaktayız. En kaliteli hizmet için servis numaramızı arayınız. İletişim ve adres bilgilerinizi müşteri temsilcimize bildirdikten sonra. Ekip arkadaşlarımız evinize yada iş yerinize gelerek servis işlemi gerçekleştirecektir. Gerekli durumlar da parça değişimi de yapılmaktadır. Ayrıca Esenler ilçesinin tüm mahallelerinde servisimiz çalışmaktadır. Mobil ekiplerimizle birlikte tüm cadde ve sokaklar da bulunan müşterilerimiz için hizmet sunulmaktadır.

Exit mobile version