Site icon Servis Numaraları

Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi Telefon Numarası
Esenyurt Klima Servisi Telefon Numarası

Esenyurt Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ilimizin Esenyurt ilçesinde hizmet veren Esenyurt klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. WhatsApp hattımızı mesaj yollayarak veya arayarak Ayrıca telefon numaralarımızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Klima konusunda minimum 10 yıl uzmanlaşmış klima ustalarımız servisinize gelerek klima arızası düzeltilecektir. Klimalarla ilgili klima montajı Ayrıca klima demontajı klima gaz dolumu gibi işlemlerinizde ya da servisimizle iletişime geçiniz. Klimalarda meydana gelen arızalar servisimiz tarafından Esenyurt ilçesi tüm mahallelerinde yapılmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Esenyurt Klima Servisi olarak telefon ve WhatsApp hattınıza bakan müşteri temsilcilerimiz 7/24 telefonlara ve WhatsApp’a cevap vermektedir. Klima servisimiz sabah 7 saatlerinde ustalarımız göreve başlar. Akşam 10 saatlerinde ustalarımız görevi sonlandırır. Ayrıca nöbetçi ekibimiz günün her saati gece yarısı daha iyi hizmet vermek adına hazır beklemektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi Telefon Numarası

Gece nöbetçi ekibimizi bulunma nedeni çocuklu aileler ve hastası bulunan aileler için vazgeçilmez olan klimalar bozulursa destek vermek içindir. Esenyurt klima servisi olarak resmi bayramlarda Ayrıca dini bayramlarda ve yılbaşı gibi devletin tatil olarak sunduğu günlerde hizmet vermekteyiz. Esenyurt klima servisi pazar günleri açıktır. Yani Esenyurt klima servisi sizin için 7/24 yılın 365 günü hizmet vermek için çalışmaktadır.

Çeşitli Klimalar Ve Arıza Durumları

Klimalar üç çeşittir. Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalardan oluşun üç çeşit klima vardır. Duvar tipi klimalar en kullandığımız Klima çeşididir. Duvar tipi klimalar en çok satın alınan klima modelidir. Duvar tipi klimalar sadece tek bir odayı soğutma veya ısıtma yapabilir. Salon tipi klimalar ise odadan daha büyük yani salon gibi yerler için kullanılan klimalar dandır.

Salon tipi klimalar genel olarak cami konferans salonu gibi büyük işyerlerini ve büyük alanları soğutmak veya ısıtmak için kullanılan makinelerdir. Ayrıca kaset tipi klimalar ise büyük işyerleri için tek odayı değil birkaç odayı birden soğuğu Tabi Len ne yansıtabilen makinelerdir. Sizlerden gelen çeşitli şikayetler şu şekildedir. Klima soğuk üflemiyor. Klima odayı ısıtmıyor. Klima su damlatıyor. Klimayı çalıştırdığımızda şalter atıyor. Klima kumandası bozuldu çalışmıyor gibi birçok arıza için Esenyurt klima servisi olarak hizmet hazırız. Servisimiz arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima Parçaları Ve Klima Aksesuarları

Klimalar birçok parçadan ve aksesuarlardan oluşur. Klima montaj kitleri klimanın montajı için gereken parçalardır. Ayrıca klima gazı klimanın ihtiyaç duyduğu soğutma işlemini gerçekleştiren özel gazdır. Klima yeterli kaz olmadığında gerekir soğutma işlemini yerine getirmez. Klima kapasitörü Ayrıca klima kompresörü gibi birçok parçadan klimalar için gerekli ve ihtiyaç duyulan parçalardır.

Klimanız da yaşanan arızalarda ihtiyaç duyduğunuz yedek parça servisimiz tarafından karşılanabilir. Klima parçaları klima montajı bizim tarafımızdan yapılırsa temin edilebilir. Esenyurt klima servisi olarak klimalarının elektronik kartlarının tamirini de gerçekleştirmekteyiz ayrıca klimanızın ihtiyacı olan klima kumandası tarafımızdan sağlanmaktadır. Birçok klima parçasından rekor, inyon, swing gibi parçalar ve ayrıca klima bakır boruları hizmet için sizlere sunulan parçalardır. Esenyurt klima servisi telefon numaramızı arayarak veya WhatsApp üzerinden bize mesajla iletişim kurarak firmanızda arıza bakım gibi ihtiyaçlarınızda ayrıca klima montajı, klima demontajı, klima sökme takma işlemleri için servisimiz ile iletişime geçebilir ve ustalarımızın ekip arkadaşlarımızın gelerek klimanız da meydana gelen arızayı veya bakımı yapmalarını isteyebilirsiniz. Esenyurt klima servisi olarak ücret tarifemiz en uygun şekilde düzenlenmiştir. Esenyurt klima servisi uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version