Site icon Servis Numaraları

Esenyurt Vaillant Servisi

Esenyurt Vaillant servisi telefon numarası
Esenyurt Vaillant servisi telefon numarası

Esenyurt Vaillant Servisi Hizmetleri

Esenyurt bölgesinde hizmet veren Esenyurt Vaillant Servisi Telefon numarası 0 212 967 60 16‘dir. Meydana gelen Vaillant kombi arızaları için Esenyurt Vaillant servisimizi arayabilirsiniz. Servisimiz 0 506 0 20 30 48 numaradan hem telefonları Hem de WhatsApp mesajlarını karşılamaktadır. Telefonumuzu arayarak servis hizmeti isteyebilir Teknik ekibimize evinize çağırabilirsiniz. Vaillant kombi arıza petek temizliği bakım tamir gibi birçok hizmeti servisimiz tarafından vermekteyiz. Vaillant kombilerin problemleri servisimiz tarafından gideriliyor. Vaillant kombi arıza tamiri işlemi, petek temizliği işlemi ve benzeri hizmetler sunmaktayız. Servis olarak ayrıca Vaillant kombi bakımı hizmeti de sunmaktayız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Esenyurt Vaillant servisi telefon numarası

Vaillant Kombi Servisi çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz Sabah 07 00 akşam 22 00 saatleri arasında Kombi ustalarımız sahada hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz ise telefon ile 7/24 yılın 365 günü hizmet vermektedir. Servisimiz Vaillant yetkili servisi değildir servisimiz özel hizmet veren Esenyurt Vaillant özel servisidir.

Çeşitli Vaillant kombilerde meydana gelen arızalar özellikle kış aylarında soğuk günlerde ev ortamını soğuk duruma getirir. Evin ısınması için gerekli olan Kombi çalışır durumda olması gerekir. Kombi arızaları çeşitlidir. Kombi arızaları genel olarak F1 hatası gibi çeşitli hatalardan kaynaklanır. Kombi parçalarının eskiyip bozulması da buna neden olabilir. Kombi parçalarında meydana gelen arızalar nedeniyle kombiler çalışmaz Bu nedenle ortama ısı verilmez. Kombi petekleri de kombinin çalışmaması nedeniyle soğur ve bulunan ortam soğuk bir ortam haline gelir. Ayrıca kombiler sadece ortamı ısıtmak için değil suyu ısıtıp banyo gibi mutfak gibi çeşitli yerlerde sıcak su sağlayan makinelerdir. Kombi sıcak su sorunu ile Evde banyo yapmak veya Bulaşıkları yıkamak gibi çeşitli ihtiyaçlar karşılanamaz.

Esenyurt vaillant kombi servisi

Teknik Servis Hizmetleri

Servisimiz kombi arızaları durumunda Eğer yedek parça bozuksa aynı parça için 1 yıl Garanti vermektedir. Kombinize takılan yeni parçanın bir yıl içerisinde Tekrar arıza yapması durumunda servisimiz ücretsiz olarak hizmet veriyor ve aynı parça ile ilgili arıza hızlı ücretsiz gerçekleştirmektedir
Kombi çağırma süreci nasıl yaşanır. Öncelikle telefon ettiğiniz 0 506 0 20 30 48 numaralı telefon numarası üzerinde bulunan müşteri temsilcimiz sizin kombinize ilgili problem hakkında bilgiler alır sizden.

Ardından Eğer servis ulaştırılması gerekiyorsa servis hizmeti için gerekli bilgileri sizlerden alır. Kombi servisi için İsim soyisim bilgisi bununla beraber ulaşabileceğimiz telefon numarası bilgisi adres bilginizi de müşteri temsilciniz sizden isteyecektir. Müşteri temsilcimiz Bunun yanına da kombide yaşadığınız problemi ekleyerek ustalarımız ve bu bilgileri ulaştırır. Ustalarımız servisinize Gelmeden yarım saat 45 dakika gibi bir süre önce sizi arayarak evde olup olmama durumunuzu kontrol eder ve eğer müsaitseniz evinize gelir. Teknik ekibimiz evinize geldiğinde önce sizi dinler ve kombiniz ile ilgili problem sizlerden duymak ister. Kombi ile ilgili yaşadığınız arıza tamiri bakım petek temizliği hizmeti için ustamız işe başlar. Yarım saat sürmeden Muhtemelen servisinin sona erer kombiniz çalışır durumda size teslim edilir.

Vaillant Teknik Servis

Esenyurt Vaillant Klima Servisi

Esenyurt bölgesinde Vaillant klimalar için servis hizmeti de tarafımızdan verilmektedir. Aynı telefon numarasını arayarak veya WhatsApp numaram 0506 0 20 30 48 numaradan mesaj yollayarak da servisimizden yararlanabilirsiniz. Vaillant klima arızaları Vaillant su akıtma gibi birçok problemi Vaillant klima servisi olarak gidermek deyiz. Ayrıca klima gaz dolumu klima soğutmuyor gibi problemlerde özellikle yaz aylarında Esenyurt klima servisi olarak bizi arayabilirsiniz. Esenyurt Vaillant klimalarda çok bir yolluk olmamasına rağmen bölgede klima yoğunlukla kullanılmaktadır. Yaz aylarında klimalar yoğun bir şekilde kullanılır özellikle sıcak havalardan Buralar insanların klima açtı ve özellikle Bu dönemlerde klimalarda arızaların yaşandığı bilinmektedir.

Vaillant klima arızaları servisimiz tarafından giderilmektedir. Klimalar genelde İki parçadan oluşmaktadır içerde bulunan parça ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşur. Gerekli klima montajları servisimiz tarafından monte edilebilir. Müşteri temsilcilerimiz klima montajı klima demontajı işlemleri için ücret bilgisi vereceklerdir. Bazı durumlarda klima taşıma gibi durumlar meydana gelebilir. Bazı müşterilerimiz ofislerini veya evlerini taşıtlarına klimalarını da taşımak isterler bu durumlarda da servisimiz aranarak klima taşıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Exit mobile version