Site icon Servis Numaraları

Eyüp Vaillant servisi

Eyüp Vaillant Servisi Telefon numarası
Eyüp Vaillant Servisi Telefon numarası

Eyüp Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Eyüp ilçesi Eyüp Vaillant Kombi Servisi telefon numarası 0 212 967 60 16dir. İstanbul’un Eyüp ilçesi genelinde Vaillant kombiler Vaillant klimalar için servis vermekteyiz. Eyüp Vaillant servisi olarak Vaillant marka kombiler ve klimalar yoğun olarak Türkiye genelinde çalışmaktadır. Vaillant kombilerin klimaların çalışır durumda olması arıza bakım petek temizliği gibi durumlarda çeşitli servis ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu tür durumlarda ihtiyaç olan Vaillant kombi arıza tamiri, Petek temizliği işlemi ve Kombi bakımı hizmeti gibi hizmetleri en kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzmanlaşmış insanlardan oluşmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Eyüp bölgesinde Vaillant kombi bakımı için servisimiz ile iletişime geçerek servis hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcimize Vaillant marka ürününüzle ilgili olarak yaşadığınız sorunu anlatınız. Müşteri temsilcilerimizin yönlendirmesi ile birlikte ekip arkadaşlarımız sorununuza müdahale edecektir. Ekip arkadaşlarımız gelmeden yarım saat önce sizi arayıp müsaitlik durumunuzu sorar. Müsait olmanız durumunda en kısa sürede evinize yada ofisinize gelerek hizmete başlar. Öncelikle sorunun neden kaynaklandığınız araştırır. Bu konuyla ilgili olarak sizi bilgilendirir. Tamir de gerekli durumlar da parça değişimini gerçekleştirir. Parça değişi ile birlikte sizlere 1 yıl yeni montajı yapılmış parçanın garantisi sunulur.

Eyüp Vaillant Kombi Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Eyüp Vaillant servisi olarak çalışma saatlerimiz 7/24 telefonla müşteri temsilcilerimiz size 0506 0 20 30 48 numaralı telefondan hizmet vermektedir. Sahadaki ustalarımız ise 365 günün tamamında sabah 7 ile 22 suları arasında sizlere sahada servis hizmeti sunmaktadır. Eyüp Vaillant Servisi olarak ustalarımız resmi bayramlarda 29 Ekim 23 Nisan 19 Mayıs 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi resmi bayramlarda da hizmet vermekte. Ayrıca Ramazan Bayramı kurban bayramı gibi dini bayramlarda da ustalarımız hizmet vermektedir. Yılbaşı gibi özel bayramlarda servisimiz açıktır.

Vaillant Teknik Servisi

Eyüp Vaillant servisi hizmeti nasıl gerçekleştirilir?

Eyüp Vaillant servisini aradığınızda Öncelikle müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçer.Vaillant marka kombiniz de ya da Vaillant marka klimanız da eğer arıza yaşıyor iseniz arıza hızla ilgili müşteri temsilcimiz sizinle konuşacaktır. Yada kombi bakımı petek temizliği gibi hizmetlerde müşteri temsilcilerimiz sizlere hizmet edecektir. Müşteri temsilcimiz ve yaptığınız görüşmenin ardından eğer servis hizmeti isterseniz müşteri temsilcimiz öncelikle İsim soyadı telefon numaranız adresiniz gibi bilgileri alıp ustalarımıza servis bilgisi olarak aktarır. Ustalarımız eğer öncelikli bir servis yoksa sizi arayarak evde bulunma durumunuzu size sorarak müsaitseniz evinize gelerek servise başlanır.

Eyüp Vaillant Servisi Telefon Numarası Dokun Ara

Ustalarımız evinize geldiğinde öncelikle Vaillant kombiniz de yaşadığınız şikayetle ilgili sizlerden bilgi alır. Vaillant kombi kontrol edilerek kombide yaşanan arızanın İhtiyacın ne olduğunu ustamız tarafından tespit edilir. Ustamız konu ile ilgili size bilgi verir. Kombinizin arızasının arızasının ne oldu yedek parça ihtiyacı olup olmadığı. Kombinin sökülerek atölyeye götürülmesi gerekip gerekmediği. Vaillant kombiniz de İhtiyaç olan arızanın ne kadara giderilebilecek ile ilgili fiyat bilgisi de ustamız tarafından size verilecektir. Eğer siz de uygun bulursanız arızanın bakım hizmeti veya petek temizliği hizmeti ustamız tarafından başlatılacaktır. Bazı durumlarda Vaillant kombilerin atölyeye alınması ya da gerekli yedek parça için yedek parçanın temini gerekebilir. Bu da bir süreci ortaya koyar. Vaillant kombiler belirli aralıklarda bakım ihtiyacı duyarlar. Vaillant Kombi için bakım hizmeti müşteri temsilcimiz sizi arayarak verebilirsiniz.

Kombi Servisi Hizmetlerimiz
Eyüp İlçesi Çalışma Bölgelerimiz

İstanbul ili Eyüp ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Vaillant marka ürünler için teknik servis işlemimizi Eyüp bölgesinin tüm mahallelerinde sürdürmekteyiz. Eyüp ilçemiz içerisinde bulunan müşterilerimiz iletişim numaramızdan bize ulaşarak servis imkanı yakalayabilirler. Servis ekibimiz aynı gün içerisinde bölgeye gelerek sizlere servis hizmeti sunacaktır. Konusunda uzman arkadaşlarımın servis hizmeti verebilmesi adına bize ulaşın. Eyüp’de tüm bölgeler de Vaillant servisi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kombi ve klima arıza tamiri 1 yıl parça garantisi
Exit mobile version