Site icon Servis Numaraları

Gebze Klima Servisi

Gebze klima servisi telefon numarası

Gebze klima servisi telefon numarası

Gebze Klima Servisi Hizmetleri

Kocaeli ili Gebze ilçesinde hizmet veren Gebze klima servisi telefon numarası 0 262 606 02 61 – 0 506 020 30 48‘dir. WhatsApp hattımız bulunmaktadır. WhatsApp üzerinden bize mesaj yollayarak da ulaşabilirsiniz. Gebze klima servisi olarak hizmetlerimiz kısaca şu şekildedir. Servisimiz klima arızaları, klima bakımı, klima montajı, klima sökme ve takma işlemi, klima gaz dolumu, klima filtre temizliği, klima demontaj ve diğer hizmetlerimizle Gebze bölgesinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gebze Klima Servisi Çalışma Saatleri

Klima servisimiz Gebze bölgesinde sabah 07.00 ve akşam 22 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi 7/24 yılın 365 günü hizmet vermektedir. Ayrıca servisimiz resmi bayramlarda, dini bayramlarda, 1 Mayıs İşçi Bayramı, 15 Temmuz, 1 ocak yılbaşı olmak üzere bütün tatil günlerinde klima servisimiz açıktır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

klima servisi çalışma saatleri

Ayrıca Gebze acil klima servisi hizmeti vermekteyiz. Servisimize her saat ulaşarak klimanız ile ilgili olarak arıza bakım ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Klima Arıza Çeşitleri

Klimalarda meydana gelen birçok arızayı özellikle Gebze bölgesi için derledik. En fazla ihtiyaç duyulan klima arızaları klima klima soğuk vermiyor. Klima soğuk üflemiyor nasıl çözülür. Klimamız sıcak üflemiyor Klima nasıl düzeltilir. Klimanın hiçbir göstergesi yanmıyor. Klimayı çalıştırıyoruz fakat elektrik şalterleri atıyor. Klima bakır borusu delindi ya da kırıldı. İşte klima arızalarında en sık karşılaşılan arıza türleri bunlardır. Bunun dışında klimalarını özelliği olarak arıza kodu göstergesi bulunur. Klima arıza kodu göstergesi klimada tahmini olarak yaşanan arızanın ne olduğunu gösteren göstergedir.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Klima arıza kodu ışığı yandığında klimanın tamamına bakmak gerekmez. Tahmini olarak arıza kodunu da söylediği gibi arıza üç aşağı beş yukarı bellidir. Yılların tecrübesi ile hizmet veren Gebze klima servisi teknik ekibi de bütün arıza kodları çözümü konusunda uzmandır. Arıza kodu Neyi gösteriyor ise Klima ustamız gerekli işlemi yapacak ve klima eski çalışır durumuna gelecektir.

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

Gebze bölgesinde en yaygın olarak kullanılan klima duvar tipi klimadır. Duvar tipi Klimayı salon tipi klima izler. 3. olarak da kaset tipi klima bulunmaktadır. Bu 3 klimanın birbirinden farkı montajı ve bulundukları yerdir. Duvar tipi klimalar küçük alanlar için kullanılır.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi veriyoruz.

Salon tipi klimalar daha geniş alanlar için kullanılır. Kaset tipi klimalar ise birçok odayı aynı anda serinletme işlevi görürler. Bu üç klimanın da ortak özelliklerinden biri iç ünite ve dış üniteden oluşmalarıdır.

Gebze Klima Servisi Hizmetlerimiz

Gebze ilçesinde klima bakımı, klima montajı, klima demontaj işlemi yani klima sökme işlemi, klima gaz dolumu, klima arıza tamiri, klima bakır boru döşeme, klima kumandası arızası düzeltme ve çok farklı Klima arızasında montaj hizmetinde servisimiz hizmetinizde. Ayrıca klima taşıma işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Gebze klima taşıma ücreti konusunda bilgi almak için müşteri temsilcimizle görüşünüz.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Klima taşıma klimanın modeline ve klimanın sökülüp takılacağı yerlerin bilgisine göre değişmektedir. Gebze klima servisi olarak bölgede klima bakımı işlemini titizlikle yerine getirmekteyiz. Klima montajı işleminiz içinde servisimizi arayabilirsiniz. Klima montajı ücreti klimanın montajının yapılacağı yerin özelliklerine ve klimanın modeline göre değişmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimize gerekli bilgileri verirseniz klima montajı ücreti konusunda bilgi alabilirsiniz. En iyi hizmeti almak için Gebze klima servisini arayın.

Exit mobile version