Site icon Servis Numaraları

Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi Telefon Numarası
Güngören Klima Servisi Telefon Numarası

Güngören Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Güngören ilçesinde hizmet veren Güngören klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Güngören de klima arıza, bakım onarım, montaj, demontaj, klima gaz dolumu ve benzeri diğer hizmetler için servisimizi arayabilir veya WhatsApp numaramız olan 0 506 0 20 30 48 numaralı telefona mesajla ulaşabilirsiniz. Klima servisi olarak ekip arkadaşlarımız mesleklerinde minimum 10 yıllık tecrübe ile çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız klima konusunda uzmandır. Duvar tipi klimalar Ayrıca salon tipi klima var ve kaset tipi klimalarda uzmanlaşan ekip arkadaşlarımız gibi sistemleri de çok iyi bilmektedir.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Güngören klima servisi olarak çalışma saatlerimiz şu şekildedir.

Pazartesi 07.00 başlangıç 22 00 bitiş

Salı 07.00 başlangıç 22 00 bitiş

Çarşamba 07.00 başlangıç 22 00 bitiş

Perşembe 07 10 başlangıç 22.00 bitiş

Cuma 07.00 başlangıç 22 00 bitiş

Cumartesi 08.00 başlangıç 21.00 bitiş

Pazar 09.00 başlangıç 20 00 bitiş

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Güngören Klima Servisi Telefon Numarası

Servisimiz hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın bütününde çalışmaktadır. Ayrıca Güngören klima servisi olarak resmi bayramlarda ve dini bayramlarda servisimiz açıktır. 23 Nisan Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda servisimiz çalışır durumdadır.

Ayrıca Dini bayramlarımız olan Kurban Bayramı’nın ilk 4 günü ve Ramazan bayramın 3 günü servisimiz çalışır durumdadır. Ayrıca 1 Ocak yeni yıl günü servisimiz açıktır ve çalışmaktayız. Güngören klima servisi olarak yılın tamamında 365 günün 365 günü sizin için hizmet vermekteyiz.

Güngören Klima Servisi Çok Sık Karşılaşılan Arızalar

Servisimiz Güngören ilçesinde yıllardır çalışmaktadır. Çalıştığımız bu dönemde müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle birçok klima problemi için müşterilerimizin geri bildirimi genel olarak şu şekilde olmuştur. Müşterilerimiz en sık yaşanan arızalar olarak şunları dile getirmektedir. Klima su damlatıyor. Klimayı çalıştırdığımızda şalter atıyor. Klima soğuk üflemiyor. Klima sıcak üflemiyor. Klima bakır boru kırık ve delik. Klima kumandası çalışmıyor.

Klimadan çok ses geliyor. Klima göstergeleri yanmıyor. Genel olarak en sık yaşanan arızalar bunlardır. Güngören klima servisi olarak bütün arızalar için servis hizmetimiz aktiftir. İşinde uzman minimum 10 yıllık eğitimli ustalarımız servisinize gelerek arızaları çözecekler.

Klimalar Özellikleri Ve Çeşitleri

Üç çeşit klima bulunmaktadır. Duvar tipi klima yaygın olarak kullanılan en çok satın alınan klima modelidir. Duvar tipi Klimayı salon tipi klima izlemektedir. Duvar tipi klima ya oranla daha yüksek ücreti bulunan salon tipi klimalar büyük salonlar için ihtiyaç duyulan klimadır.

Bu iki klima modelinin dışında kaset tipi klima bulunmaktadır. Kaset tipi klimalar dairenin tamamında Her odada hizmet veren tavana asılı klima çeşitlerindendir.

Klima Çeşitli Parçalar Arıza Durumları Nasıl Düzeltilir

Klimanız da yaşadığınız problemi telefon ederek müşteri temsilcimize iletin. Müşteri temsilcimiz gerekli bilgileri sizden aldıktan sonra sahada bulunan ekibimizi bilgilendirerek Size en yakın sürede servis hizmeti sağlayacaktır. Klima arızalarında, klima bakım işlemi gerçekleştirmek için, klima montajı isteklerinizde, klima taşıma işlemi yaptırmak istiyorsanız ve benzer bir çok hizmet için servisimizi arayabilirsiniz.

Bunlarla birlikte klima gaz dolumu servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima ile ilgili her tür hizmet teknik destek servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Telefonumuzu Haftanın 7 günü günün 24 saati arayabilir ve müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version