Site icon Servis Numaraları

Güngören Protherm Servisi

Güngören Protherm Servisi Telefon Numarası
Güngören Protherm Servisi Telefon Numarası

Güngören Protherm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Güngören ilçesi Güngören Protherm Servisi Telefon Numarası 0 212 967 60 16‘dır. Güngören ilçemizde Protherm markalı kombi ve kazan ürünlerinde servis imlanı sunmaktayız. Uzman kadromuz kombi arızlarının tamiri, bakım işlemleri ve benzeri bir çok sorun da teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kombiler ısıtma sistemleri için en yaygın kullanılan ısıtma ürünleridir. Kış ayların da meydana gelen soğuk hava nedeniyle ev ve işyerlerinin ısıtılması gerekir. Kombiler özellikle ev ve işyerleri için doğalgazın yakılarak suyun ısıtılarak radyatörlere ulaşmasına olanak sağlayan makinelerdir. Bu makineler de diğer makineler de olduğu gibi belirli zamanlar da arızalara neden olabilir ayrıca bakımlarının da sık aralıklarla yapılması gerekir. Güngören Protherm Servisi olarak kombi arızalarının tamiri ve bakım işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Güngören ilçemizde çalışma saatlerimiz ve günleri şu şekildedir. Yılın 365 günü servisimiz açıktır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın yedi günü hizmet veriyoruz. Bununla birlikte resmi bayram günleri ve dini bayram günlerinde de servisimiz sizlere hizmet sunmaktadır. İletişim numaramızı arayarak servis talep edebilir ve teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul ili Güngören ilçesinde müşterilerimize Protherm markalı ürünler de arıza tamiri işlemi, petek temizliği işlemi, kombi bakım onarım hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca kombi kazan servisi hizmetlerimizle de sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Konusun da uzman ekiplerle sunulan bu hizmetler için bizimle iletişime geçiniz. Güngören ilçemizin tüm mahallelerin de sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ekiplerimiz arızanızanız için gelerek servis hizmeti sunacaktır.

Güngören Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

Protherm Arıza Tamiri İşlemleri

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Protherm markalı ürünler de servis talepleriniz için iletişim numaramızı arayınız. Telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Kombi ve kombi kazanlarında meydana gelen arızaların tamiri işlemlerinde uzman kadromuz sizlere yardımcı olacaktır. Isıtma sistemleri için kombi ve kazanlar da özellikle kış aylarında meydana çeşitli arızalar gelebilmektedir. Kombi arızalarına neden bazen kombi parçasının bozulması olabilir. Bu parçanın tamiri yada yerine orjinal yedeği montaj edilerek arıza giderilebilir. Servis olarak Protherm markalı ısıtma sistemlerinde yedek parça değişimi ve montajı yapılmaktadır. Montajı yapılan yedek parçada servis olarak 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Eğer aynı sorunu tekrar yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz.

Protherm Kombi ve Kazan Bakım işlemleri

Protherm Kombi ve Kazan Bakım İşleri

Protherm markalı ürünlerde bakım işlemleri de arıza tamiri kadar önemlidir. Özellikle kış aylarından önce bakımların yapılması tavsiye edilmektedir. Kombi bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz. Kombiler de bakımların yapılma şekli şu şekildedir. Önce kombi açılarak parçaların son durumu kontrol edilir. Kombi kasası içerisinde parçaların son durumu kontrol edilir. Parçalar üzerinden tortu ve tozlar silinir. İlaçlama işlemleri ve oksitlenmelere karşı ilaçlama işlemleri yapılır. Kombi suyu boşaltılır ve yenilenir. Elektrik aksamı kontrol edilir. Benzeri bakım işlemlerinin ardından bakım reset atılarak sonlandırılır.

Petek temizliği işlemi ise ilaçlı olarak kombi üzerinden yapılmaktadır. Kombi kazanında petek temizliği işlemine geçilmeden önce, banyodan bir gider oluşturularak petekler içerisin de oluşan tortuların sökülüp çıkartılması gerekir. Ekiplerimiz banyo da bir gider oluşturmak için banyo radyatöründen tuvalet giderine bağlantı yapılır. Kombinin üst bölümü açılarak kombi kapatılır hat sadece gelen suya bağlanır. Talzikli su verilerek önce tortuların bir kısmı boşaltılır daha sonra işlem ilaçlı yapılır ve tekrar işlem tekrar eski haline getirilir. Petek temizliği işlemi böylelikle sonlandırılmış olur.

Exit mobile version