Site icon Servis Numaraları

Güngören Vaillant Servisi

Güngören Vaillant servisi telefon numarası
Güngören Vaillant servisi telefon numarası

Güngören Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Güngören ilçesi Güngören Vaillant Servisi olarak telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz İstanbul ili Güngören ilçesinde hizmet vermektedir. Çalışma saatlerimiz 7/24 yılın 365 günü resmi bayramlar Ayrıca dini bayramlarda tam çalışıyoruz. İşe başlama saatimiz sabah 07 00 işin bitiş saati akşam 22 00. Güngören ilçemizde Vaillant marka ürünler de kombi arıza tamiri işlemi yapmaktayız. Bununla birlikte kombi petekleri için petek temizliği işlemi de yapılmaktadır. Petek temizliği ile ekonomik kullanım imkanı sunar. Ayrıca kombi bakımı işlemi de yapmaktayız. Kombi bakımlarının her yıl yapılması önerilmektedir. En kaliteli hizmet için bizi arayınız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Güngören Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 480 212 967 60 16

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Yılın tamamında yani 365 gün servis olarak hizmet vermekteyiz. Teknik ekip arkadaşlarımız hafta sonu da dahil olmak üzere çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimize gün içi ve akşam saatlerinde de ulaşabilir servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Vaillant Servisi Güngören yedek parça arıza

Güngören Vaillant Servisi olarak kombilerde meydana gelen arızalar da yedek parça temini ancak parça montajını biz yaparsak gerçekleşiyor. Kombi arızalarında çeşitli parçalar değişmesi gerekebilir. Kombi parçalarından bazı parçalar bozulur ve görevini yerine getiremez. Kombi parçalarında bazı arızaların meydana gelmesi olağan bir durumdur. Bu parçaların değiştirilmesiyle kombiler tekrar çalışır. Vaillant marka ürünler için sizlere tamir sırasında verilen yedek parçalar garantimiz altında. Montajı yapılmış yeni yedek parça için servisimiz 1 yıl servis garantisi sunmaktadır.

Vaillant kombi servisi

Bu durumla kombi çalışmaz. Kombi peteklere sıcak su göndermez. Vaillant kombi arıza durumuna geçmiştir. Vaillant kombi arıza durumundan kurtarmak için öncelikle resetleme yapılır. Kombi resetlenmesi işe yaramaz ise Kombi servisimiz aranmalıdır. Güngören Vaillant kombi servisimiz telefon numaramız aranarak ya da aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp mesaj gönderilebilir. İki seçenek ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Vaillant Kombi Servisi kaydı açma işlemi gerçekleştikten sonra. Vaillant kombiniz deki arızanın giderilmesi için ustalarımız aynı gün içerisinde kombinizin arızasını düzeltmek için evinize ya da işyerinize gelerek kombinizin kontrollerini yapar. Kombin izle gerekli arıza Tamir bakalım petek temizliği hizmeti verilir.

1 yıl servis garantisi

Vaillant kombi bakımı nasıl yapılır.

Vaillant kombi bakımları her yıl yapılması gereken bakımlardan bir tanesidir. Bakımla birlikte Petek temizliğinde yapılması lazım. Kombinin bakımı yapıldığı zaman o yıl kombi de herhangi bir arıza çıkmaz. Kombi bakımı yapılması çok önemlidir. Kombi bakımı kombinizin arıza durumuna geçmesini de geçiktirecektir. Bu nedenle kombi bakımlarını mutlaka her yıl yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Bununla birlikte her ısınma tasarrufu sağlamak hemde kombinin daha sağlıklı çalışmasını sağlamak için petek temizliği işlemi de mutlaka yaptırılmalıdır. Petek temizliği işlemi ise her iki yılda bir olmak üzere mutlaka yaptırın.

Vaillant Teknik Servisi

Kombinin parçalarının bozulmaması Ayrıca kombinin az doğalgaz tüketmesi gibi birçok fayda sağlar. Kombi bakımları ücretleri çok olmayan hizmetlerden dir. Müşterilerimize kombi bakımı yaptırmalarını öneriyoruz. Yapılan bakım kombi parçalarını sağlam kalması bozulmaması Ayrıca kombinizin ve peteklerin izin randımanlı çalışmasını sağlar. Kış aylarında kombiler yüksek derecede çalışır. Kombilerin bu Aşırı yüklenmeden kaynaklı olarak belirli parçaları arıza yapabilir. Güngören’de özellikle Vaillant kombi su bulunan müşterilerimiz, kombilerin de meydana gelen problemleri servisimizi arayarak çözebilir. Güngören Vaillant Servisi Ayrıca klimaları da hizmet vermektedir.

Kombi servisi Hizmetleri

Güngören Vaillant klima servisi hizmetleri

Güngören bölgesinde Vaillant klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Klimalar ortamı soğutan ve ısıtan makinelerdir. Klimalar kombinin aksine gazla çalışır. Klima gazinin ya da tamamen bitmesi klimanın çalışmamasına neden olur. Klima çalışır fakat soğuk ya da sıcak sağlamaz. Güngören Vaillant klima servisi olarak klimalarını da meydana gelen arızalar için servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca klima bakımı hizmeti servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Exit mobile version