Site icon Servis Numaraları

İzmit Klima Servisi

İzmit Klima Servisi Telefon Numarası

İzmit Klima Servisi Telefon Numarası

İzmit Klima Servisi Hizmetleri

Kocaeli ili İzmit klima servisi telefon numarası 0 262 606 02 61 ve 0 506 0 20 30 48‘dir. Kocaeli ilinde hizmet veren servisimize WhatsApp yoluyla da ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden arayarak veya mesaj atarak Çağrı merkezimizi klimanız konusunda servis hizmetine çağırabilirsiniz. Telefonumuz hafta içi her gün ve hafta sonu her gün açıktır. Servisimizi Haftanın 7 günü arayabilirsiniz. İzmit klima servisi olarak klimalarda meydana gelen arızaları düzeltiyoruz. Bu işlemle birlikte klima bakımı işlemi ayrıca klima montajı gibi birçok hizmetimiz de bulunmaktadır. Kocaeli ili tamamını da bütün ilçelerinde klima servisi hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimize ek olarak klima sökme ve takma işlemi ayrıca klima gaz dolumu gibi bir çok hizmet servisimiz tarafından verilmektedir. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız İzmit bölgesinde uzun yıllardır hizmet etmektedir.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Kocaeli ilinde hizmet veren onusunda uzman ekiplerle çalışmalarını sürdüren İzmit klima servisi çalışma saatleri şu şekilde belirlenmiştir. Saha ekiplerimiz ve müşteri temsilcilerimiz farklı çalışma saatlerine tabidir. Müşteri temsilcilerimiz Çağrı merkezimizde telefonlara 7/24 bakmakla birlikte yılın 365 günü hizmet vermektedir. Sahadaki ekibimiz ise gündüz ve gece ekibi olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Gündüz ekibimiz Sabah 07 00 saati ile klima servisi hizmeti ne başlar. Akşam 22 00 saati itibariyle teknik servis görevini sonlandırır. Bu ekibimize ek olarak İzmit acil klima servisi hizmet veren ustalarımız her saat çalışmaktadır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

klima servisi çalışma saatleri

Çağrı merkezimizi istediğiniz her saat arayabilir acil klima servisi hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz Ayrıca dini bayramlarımızda ve resmini bayramlarımızda da çalışmaktadır. Kurban Bayramı’nın 4 günü hizmet vermekteyiz Ayrıca Ramazan Bayramı’nın 3 günü de hizmet vermekteyiz. Resmi bayramlarda 23 Nisan Çocuk Bayramı, 19 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 1 Mayıs İşçi Bayramı, 1 ocak yılbaşı ve 15 Temmuz’da servisimiz açıktır İzmit klima servisi olarak yılın 365 günü servisimiz açıktır ve çalışmaktayız.

İzmit Klima Servisi En Çok Rastlanan Arızalar

Kocaeli ili İzmit Merkez ilçesi ve diğer ilçelerimizde hizmet verirken müşterilerimizden gelen arıza durumlarını Not ediyoruz. Oluşturduğumuz bu datalar karşımıza en fazla karşılaşılan arızaları sıralamamızı sağlıyor. En fazla klima arızası yaşanan problemler klimaların soğuk üflemiyor. Ayrıca klima sıcak üflemiyor. Klimanın göstergeleri yanmıyor. Klimamız dan sürekli su damlıyor. Klima bakır boruları kırıldı ya da delindi bilemiyoruz. Klima montajı doğru yapılmadı. Bu ve benzeri arıza bakım ve diğer hizmetler için çağrı merkezimizi arayınız. Ekip arkadaşlarımız minimum 15 yıllık Klima ustalarıdır.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Klima konusunda uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız evinize gelerek ya da ofisinize gelerek size en İyiyi sunmak adına çalışacaktır. Lütfen servis çağırdıktan sonra ekip arkadaşlarımızın gelmesini bekleyiniz klimanızın ayarları ile oynamayınız. Ayrıca bazı müşterilerimiz Klimayı sökerek parçalarını çıkartma gibi işlemler yapmaktadır lütfen ekibimizi bekleyiniz klimanızı parçalamayınız.

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

En çok satın alınan diye bildiğimiz klima duvar tipi klimalar. Duvar tipi klimalar dışında salon tipi klimalarda bulunmaktadır. Salon tipi klimalar duvar tipi klimaları oranlı daha geniş ortamları daha rahat daha çabuk bir şekilde soğutabilir ya da ısıtabilir. Bu iki klima çeşidi dışında 3. bir klima çeşidi kaset tipi klima vardır. Kaset tipi klimalar tavana monte edilir. Duvar tipi klimalar ise adından da Anlaşılacağı üzere duvara montajı yapılan klima türüdür. Salon tipi klimalar herhangi bir yere montajı yapılmasına gerek yoktur. Salon tipi klimaları en yaygın olarak kullanıldığı yerler olarak camiler, büyük ofisler, evler için salonlar, büyük alanlı iş yerleri ve iş merkezleri.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi veriyoruz.

Kaset tipi klimalar genel olarak iş ve Ofis ortamlarında kullanılır. Her odada bir iç ünite bulunan bubu klima çeşidimiz iç ünite ve dış üniteden oluşmaktadır. Bu üç klimada da ortak bir Çok özellik olmakla birlikte çalışma da esaslı aynıdır. Enerji olarak elektrik tüketirler ve ayrıca dış ünite de bulunan gaz sayesinde soğutma işlemi gerçekleştirilir. Klimada yeterli gaz olmazsa klimalar soğuk hava veremez. Ayrıca elektriğinde haliyle çalışıyor olması gerekir.

İzmit Klima Servisi Hizmetlerimiz

Kocaeli ili ve çevresinde hizmet vermekteyiz ve bu hizmetlerimiz içerisinde İzmit klima servisi olarak klima bakımı, klima montajı ve demontajı, klima sökme takma, klima taşıma, klima gaz dolumu, klima filtre temizliği, klima arızaları düzeltilmesi ve klima arıza kodlarının onarılması işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarına girmeden Klima bakımınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Klima bakım işlemi sırasında filtre temizliği ve ilaçlama işlemi gerçekleştirilir. Klimanın iç ve dış ünitesi kontrol edilir. Klima kabloları ve klima bakır boruları delik olup delik olmadığı konusunda test edilir. Klima için iç ünite dış bölüm temizlenir ve ilaçlanır. Ve diğer kontrol hizmetleri ardından klima bakımı işlemi sonlandırılır.

Klima Montajı Ve Demontajı Nasıl Yapılır Ücreti Kadar?

İzmit klima servisi olarak klima montajı ve de montaj işlemi gerçekleştirmekteyiz. Genellikle müşterilerimiz Klima montajının adını klima takma, Klima kurma gibi adlandırmalarla da bize dönebilirler. Klima montaj ücreti ve klima demontajı ücreti Aslında klimalarını özelliğini ve montaj ve demontaj yapılacak yere bağlı olarak farklı fiyatlar sunmaktadır.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Çünkü klimanın özelliği duvar tipi mi kaset tipi mi Büyük mü küçük mü bunlar Montaj için önemli ücreti değiştirebilen bilgilerdir. Ayrıca klimaların montajının yapılacağı yer kolayda bir yer ise klima montajı daha uygun fiyatı olur. Fakat montajın yapılacağı özellikle dış ünitenin montajının yapılacağı yer zorda bir yerse klima montaj ücreti de ekipman ve zaman harcamak nedeniyle yükselecektir. Bazı müşterilerimiz klima sökme ve takma işlemi istemektedir bu hizmet genel olarak klima taşıma diye de adlandırılabilir. Klima taşıma ücreti Az önce bahsettiğimiz gibi klima özelliği ve klimanın montajını yapılacağı yerle de montajının yapılacağı yerin özelliğine göre özelliğine göre değişmektedir. Yeni alınmış Klima için montaj işlemi Ayrıca daha eski kullanılmış bir klimanın montajı işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima ile ilgili her türlü Teknik izmet isteğiniz de çağrı merkezimizi arayarak İzmit klima servisinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Exit mobile version