Site icon Servis Numaraları

İzmit Vaillant Servisi

İzmit Vaillant Servisi Telefon numarası

İzmit Vaillant Servisi Telefon numarası

İzmit Vaillant Servisi Telefon Numarası

Kocaeli ili İzmit ilçesi İzmit Vaillant Servisi olarak Telefon numaramız 0 262 606 02 61 ve 0 506 020 30 48 dir. Aynı zamanda WhatsApp hattımızda bu numara . İster telefon ederek müşteri temsilcimizle görüşebilir isterseniz WhatsApp üzerinden mesaj yazarak servisimize ulaşabilirsiniz. Vaillant kombi ve Vaillant klimalar için teknik servis hizmeti yapmaktayız. Vaillant kombi arızalarının tamiri, kombi bakımı, petek temizliği işlemi,

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 480 262 606 02 61

WhatApp İletişim    : 0 506 020 30 48
Kocaeli ili İzmit ilçesi Vaillant servisi telefon numaramız 0506 0 20 30 48.

kombi servisi Hizmetlerimiz petek temizliği kombi arıza kombi bakımı

Vaillant kombi arızaları için yedek parça temin ve montajı işlemleri servisimiz tarafından gerçekleştiriliyor. İzmit Vaillant Servisi olarak klima bakımı, klima sökme takma, klima montajı, klima gaz dolumu gibi işlemleri teknik ekibimiz yapmaktadır.

İzmit vaillant servisi yüzde yüz müşteri memluniyeti

Vaillant Servisi çalışma saatleri

İzmit Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz müşteri temsilcimiz ve sahadaki ekip arkadaşlarımız olmak olmak üzere ikiye ayrılır. Telefon ve WhatsApp üzerinden bize ulaştığınızda müşteri temsilcilerimiz günün her saati yani 7/24 telefonlara bakmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz yılın 365 günü resmi bayramlarda dini bayramlarda çalışmaktadır. 2. grup ise sahadaki ekibimiz iki türlü çalışma esasına göre çalışır. Sağdaki 21 misin çalışma saatleri gündüz sabah 7 Akşam 10 arasıdır. Ayrıca gece nöbetçi ekibimiz her saat için servis hizmeti sunmaktadır. Yani Kocaeli Vaillant Servisi olarak yılın 365 günü haftanın her günü günün her saati açığız. Bize iletişim numaramızdan ulaşarak servis talep ederek Teknik ekibimizi çağırabilirsiniz.

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi

Vaillant Kocaeli servisi çeşitli arızalar

Kocaeli Vaillant Servisi olarak birçok arıza çeşidi bulunmaktadır. Vaillant kombilerin göstergelerinin yanmaması, Vaillant kombilerin su akıtması, Vaillant kombi bacalarında meydana gelen arızalar, kombi petekleri ne sıcak su gitmemesi, kombi eşanjörün de hata nedeniyle gaz alamaması, Kombiye elektrik gitmemesi, Vaillant kombinin sürekli su alması, Vaillant kombi su alma musluğunun bozulması, Kombi göstergelerinin bozulması, peteklerin geç ısınması ve benzeri birçok Vaillant kombi arızası ortaya çıkar.

İzmit klima Servisi hizmetlerimiz
İzmit Vaillant klima servisi

Servisimiz İzmit bölgesinde Vaillant marka klimalar servis hizmetini de yapmaktadır. Kocaeli Vaillant klima servisi olarak klima montajı, klima sökme takma, klima gaz dolumu, klima dış ünite arızası düzeltme, klima iç ünite temizleme, klima iç ünitesinin montajı, klima dış ünite gaz dolumu, klima yıllık bakım olmak üzere Klima ile ilgili her türlü arıza tamir bakım işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimize telefon numaramız ve WhatsApp numaramızı üzerinden ulaşabilir servis hizmeti alabilirsiniz.

Exit mobile version