Site icon Servis Numaraları

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi Telefon Numarası
Kadıköy Klima Servisi Telefon Numarası

Kadıköy Klima Servisi Hizmetleri

Klima Servisi Çalışma Saatleri

İstanbul ili Kadıköy ilçesi Kadıköy klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. Servis olarak çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Sabah 07 00 saatinde göreve başlıyoruz. Akşam 22 00 saatinde görevi sonlandırıyoruz. Ayrıca acil klima ekibi gece yarısı da sizlere hizmet vermektedir. Acil klima servisi istekleriniz için telefon ve WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi her gün ve ve Hafta sonu cumartesi pazar olmak üzere Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ayrıca tatil tatil günlerinde servisimiz açıktır.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

klima servisi çalışma saatleri

Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında servisimiz açıktır. Kadıköy klima servisi olarak yılın 365 günü hizmet vermekteyiz. Kadıköy ilçesinde yaşayan müşterilerimiz için klima arızalarında müdahale klima bakımı isteklerinde ve diğer Klima ile ilgili teknik destek konularında yardımcı oluyoruz.

Kadıköy Klima Servisi Çok Sık Karşılaşılan Arızalar

Servisimiz Kadıköy ilçesinde en çok karşılaşılan arızalar konusunda müşterilerimizden alınan geri dönüşleri değerlendirdi ve sizlere en çok karşılaşılan klima arızaları ile ilgili bilgi veriyor. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de genel olarak klimanın su damlattı. Klima soğuk üflemiyor. Klima sıcak üflemiyor. Klimayı çalıştırdığımızda elektrik şarteli atıyor. Klimanın göstergeleri yanmıyor. Klima bakır boruları delik ve benzeri birçok arıza tarafımızdan düzeltilmesi için hizmet verilmektedir. Teknik ilk öğretmenimiz Klima ustalarımız minimum 10 yıllık iş tecrübesine sahip kibar arkadaşlarımız. Teknik ekibimiz sahada sizlere en iyi desteği vermek için her gün yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Kadıköy Klima Servisi Telefon Numarası

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

Üç çeşit klima bulunmaktadır. Özellikleri ve ücret durumları şu şekildedir. En yaygın olan ve en düşük ücretli olan klima türü duvar tipi klimalardır. Duvar tipi klimalar tek bir odayı iklimlendirme için kurulan iklimlendirme sistemleridir.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Duvar tipi klimalar diğer klimalara oranla daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Duvar tipi klimalar daire içinde sadece takıldığı odayı soğukta bilecek güçtedir. Daha geniş büyük alanlar için Kullanılması önerilen salon tipi klimalar bir diğer Klima modelidir. Salon tipi klimalar genel olarak büyük ve geniş ortamlar için soğutma ve ısıtma işlemi görürler.

Kadıköy Klima Servisi Hizmetlerimiz

Birçok hizmetimizde birlikte Kadıköy klima servisi olarak en yoğun verdiğimiz hizmet klima arızalarını düzeltmek olmaktadır. Klimalarda meydana gelen her türlü arıza servisimiz tarafından düzeltilmektedir. Klima arızaları meydana geldiğinde servisimize ulaşarak Teknik ekibimizin evinize gelerek sorununuzu çözecektir. Ayrıca Klima arızalarının yanında yaz aylarından önce yoğun olarak klima bakımı işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Her yıl yapılması önerilen klima bakım işlemi sayesinde klimanın iklimlendirme yaptığı ortam daha temiz ve klima daha uzun ömürlü olmaktadır. Klima bakımı ile birlikte klima montajı işleme servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima montajı ücretleri için müşteri temsilcimizi arayarak klimanın modeli ve bulunduğu yer ile ilgili bilgi vererek klima montajı ne kadara yapılabileceği konusunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Kadıköy içerisinde veya Kadıköy’den başka bir ilçeye klimanın sökülüp tekrar monte edilmesi işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima sökme takma ücretleri klimanın özelliği ve klimanın döküleceği yer ve klimanın montajının yapılacağı yere bağlı olarak değişmektedir. Aynı şekilde klima sökme takma işlemi için fiyat bilgisi çağrı merkezimizi arayarak öğrenilebilir. Kadıköy klima servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına 7/24 telefon desteği ile sahada ekip arkadaşlarımızın Başarılarını çalışmalarıyla çalışmaktadır.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version