Site icon Servis Numaraları

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bulunan Kadıköy kombi servisi olarak kombi arızalarınız durumunda servisimizi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz telefonla bize ulaşarak kombilerinde meydana gelen arızaları bize bildiriyor. Müşteri temsilcimiz gerekli yönlendirmeyi yaparak servis işlemi açıyor. teknik ekibimiz aynı gün içerisinde gelmeden yarım saat 45 dakika önce müşterimizi arayarak bilgilendiriyor. Teknik ekibimiz evinize geldiğinde kombiniz ile ilgili problemi araştırıyor. Kombide meydana gelen arızanın nedeni tespit edildikten sonra müşterimize kombi tamir inin nasıl yapılacağı ne tür eksiklerin olduğu bilgisi veriliyor. Müşterimizin de onayı dahilinde kombinin tamir işlemi gerçekleştiriliyor. Kombi tamiri sırasında ihtiyaç duyulan yedek parça servisimiz tarafından karşılanıyor. Yeni montajı yapılmış yedek parça için servisimiz aynı problemle ilgili olarak dönüş sağlanırsa, 1 yıl yedek parça garantisi sunuyor. Kombi servisi olarak teknik ekip arkadaşlarımız kombinizi çalışır durumda bırakarak evden ayrılıyor.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Kadıköy kombi servisi olarak teknik ekip arkadaşlarımız uzun yıllardır bu işi yapan ve konusunda uzmanlaşmış arkadaşlarımızdır. Ekip arkadaşlarımız güler yüzlü hizmeti ile sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır. Servisimize ulaşmak için iletişim numaramızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kombin izle meydana gelen arızanın ne olduğunu sizlerin soracaktır. telefonla yapılan bu görüşmenin ardından gerekli durumlarda servisi işleminiz aktif edilir. Müşteri temsilcimiz tarafından sisteme servis talebiniz bildirilir. Servis talebiniz teknik ekip arkadaşlarımızın eline ulaşır. ekip arkadaşlarımız da sizinle iletişime geçerek ve evinize gelerek kombiniz de meydana gelen sorunu çözmeye çalışır.

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy kombi servisi olarak sizlere yedek parça hizmeti sunuyoruz fakat bunu hizmet verdiğimiz kombi tamiri sırasında yapıyoruz. Kombi yedek parça satış servisimiz tarafından gerçekleştirilmemektedir. Kadıköy kombi servisi olarak ihtiyaç halinde müşterimizin evinde yeni yedek parça montajı işlemi gerçekleştiriyoruz.

Kombi Servisi Çalışma Saatleri

İstanbul ili Kadıköy ilçesinin tüm mahallelerinde hizmet sunmaktayız. Çalışma saatlerimiz sabah 8 ile akşam 21 arası olmakla birlikte, bazı özel durumlarda acil servis hizmeti de sunmaktayız. Kadıköy kombi servis bölgelerimiz dediğim gibi tüm mahallelerde hizmet verebilecek şekilde sizlere sunulmaktadır. Servisimize hemen ulaşabilmek için tıkla ara butonunu kullanarak telefonunuzdan servisimizi arayabilirsiniz.
Özellikle kış aylarında kombilerin yoğun kullanımı nedeniyle kombilerde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Her kombi marka ve modeline özel arıza kodları ile arızanın tahmini olarak bilgisini size sunar. Kombi arıza kodlarının ne anlama geldiğini öğrenebilmek için kombinizi satın aldığınızda elinize verilen broşüre bakabilirsiniz. Ayrıca kombi arıza kodlarının nasıl çözüldüğünü internet üzerinden kombi arıza kodları nasıl çözülür başlığı altında bulabilirsiniz.
Kadıköy kombi servisi olarak sadece arıza tamir işlerini gerçekleştirmemekteyiz.

kombi servisi hizmetleri

Kadıköy Kombi Servisi Teknik Hizmetleri

Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemini gerçekleştirmektedir. Petek temizliği işlemi 7 peteğe kadar belli bir fiyat ile yapılır. Petek temizliğinde ki amaç sürekli kullanılan kombilerin içlerindeki sıvının petekler içerisinde gezerken bıraktığı tortuları temizlemek. Peteklerde miydi ne gelen bu tortu ve kirlerin evin veya ofisin sıcaklığını yeterince arttıramamasına neden olur. Yetersiz ısıtma işlemi nedeniyle Petek temizliğini her 2 yılda bir yapılmasını öneriyoruz. Petek temizliği işlemi ile birlikte servisimiz ayrıca kombi bakımı işlemi de sunmaktadır. Kombi bakımları her yıl yapılması gereken. Ayrıca özellikle kombi bakımının yapılması gereken Ekim ve Kasım ayları tercih edilmelidir. Ekim ve kasım aylarında kış ayları öncesinde yapılan kombi bakımı hizmeti ile birlikte, kombilerin arızalara neden olan hatalarının da önüne geçilebilir.

Kombilerde sık yaşanan parça arızalarının bazıları şu şekildedir. Kombilerde bulunan üç yollu vananın bozulması, eşanjör de meydana gelen arızalar. Kombi anakartlarının bozulması tamir ihtiyacının doğması. Peteklerin ısınmaması. Kombinin hiçbir şekilde ışıklarının yanmaması kombiye elektrik gitmemesi. Kombi bacalarında meydana gelen arızaların giderilmesi. Bu ve benzeri birçok sorun kombilerde meydana gelen arızalardandır. bu tür kombi arızalarında arıza kodlarının ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Exit mobile version