Site icon Servis Numaraları

Kadıköy Miele Servisi

Kadıköy Miele Servisi Telefon numarası
Kadıköy Miele Servisi Telefon numarası

Kadıköy Miele Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Kadıköy İlçesi Kadıköy Miele servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. Kadıköy bölgesinde hizmet vermekteyiz. Miele marka beyaz eşya mısın tamiri bakımı hizmetleri sunmaktayız. Kadıköy ilçesinin Bostancı Caddebostan Caferağa Eğitim Mahallesi Erenköy Mahallesi Fenerbahçe Mahallesi Feneryolu Mahallesi Fikirtepe Göztepe Koşuyolu Kozyatağı Merdivenköy 19 Mayıs Mahallesi Osmanağa Mahallesi, rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedit Mahallesi ve Suadiye Mahallesi olmak üzere tüm bu semtlerde miele beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını yaptırabilirsiniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Servisimize ulaşmak için ilgili numaramızı iletişim bölümünden alabilir veya 0 216 563 60 16 numaralı telefonumuzu arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Miele marka çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı fırın derin dondurucu çamaşır kurutma makinesi için arıza ve tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiğiniz sırada müşteri temsilcimiz size makinenin hızla ilgili olarak yaşadığınız problemi soracaktır. İlgili birimlere aktarmak için servis yazılması gerekmektedir. Servis yazılması işleminde müşteri temsilcimiz sizden adınızı soyadınızı telefon numaranızı ve Bulunduğunuz adresi isteyecektir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Beyaz Eşya Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 480 216 563 60 16

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Kadıköy Miele Servisi

Miele Servisi İletişim

Bu bilgilerle beraber Kadıköy Miele Servisi yaşadığınız problem ile ilgili makinanızın sorunları ile ilgili bilgileri de aynı şekilde sizlerden bilgi edilecektir. Bu işlemin ardından müşteri temsilcimiz de telefonu kapadıktan sonra. Müşteri temsilcimiz ilgili ustalarımız a servis bilginizi ulaştıracaktır. Ustalarımız en kısa sürede servis hizmetini gerçekleştirmek için size ulaşacaktır. Belirli bir sırayla giden servis hizmetleri esnasında ustalarımız müsaitlik durumunuzu kontrol etmek amacıyla bıraktığınız telefon numarasından sizlere ulaşmaya çalışacaktır. Size telefon ederek müsait olup olmadığınızı gelecekleri bilgisini verecektir.

Eğer müsait olursanız ustalarımız gelecek ve makinenizde yaşadığınız problem ile ilgili çözüm üretmeye başlayacaktır. Ustalarımız tarafından Öncelikle makinenizde yaşadığınız problem Makine üzerinde kontrol edilerek sorunun temeli bulmaya çalışılır. Sorun tespit edildikten sonra ustalarımız sorunla ilgili sizi bilgilendirecek ler Bu konuyla ilgili ne kadar ücret gerektirecek bilgisi size verilecektir. Eğer sizin için de uygun olursa tamir işlemi için ustalarımız harekete geçecektir. Servisimize ulaşmak için 7/24 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Miele Servisi Kadıköy Hizmet Detayları

Özel günlerde devletin resmi tatillerin de hizmet vermekteyiz. Çalışma saatlerimiz ise telefonlarımızın 7/24 çalışmasına rağmen sabah 7 ile 22 saatleri arasında olacaktır. Bu saat aralığında ustalarımız hizmet vermekte fakat müşteri temsilcilerimiz 7/24 telefonlara bakmaktadır. Müşteri temsilcimiz servisiniz ile ilgili olarak Süre konusunda bilgi veremez. Ancak tahmini bilgiler verebilir. Servis genel olarak aynı gün yapılır. Fakat bazı durumlarda akşamın geç saatlerinde veya gece gelen telefonlarda servis hizmeti ertesi gün olarak gerçekleşir. Müşterimiz müşteri temsilcimiz tarafından bu konuda bilgilendirilir. Bazı durumlarda Tamir işleminin atölyede gerçekleştirilmesi gerekebilir.

Bu durumlarda yedek parçanın ustaların yanında bulunmaması ya da makinenin test edilerek incelenerek tamirinin atölyede gerçekleştirilebilecek olması gibi durumlar makinanızın alınarak atölyemize getirilmesine neden olur. Atölyemize gelen makinanız öncelikle problemi tespit edildikten sonra gerekli işlem yapılarak ardından test işlemine geçilecektir. Gerekli testler yapıldıktan sonra makinanızın teslimi yapılacaktır.

Servis Hizmetleri Detayları

Makinanızın teslimi öncesinde telefonla aranarak müsaitlik durumunuz ustalarımız tarafından kontrol edilecektir. Müsait olduğunuz durumda ustalarımız gereken saat ve süreyi size bildirerek müsait bir zamanda size uğrayarak Tamir ihtiyacı duyan makinanızın tüm kontrolleri yapıldıktan sonra sağlam bir şekilde size teslimi çalıştırılması işlemini gerçekleştirecektir. Sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de servis ücreti konusudur. Bu konuya da Bir açıklık getirmek gerekir. Ustalarımız servisinize gelmeden önce müşteri temsilcimiz size servis ücreti konusunda bilgi verecektir. Servis ücreti servisi açılan müşterimiz için geçerlidir. Eğer servis istemişseniz. Ustalarımız evinize gelirler. Kontrollerini yaparlar ve gerekli olan tamirin makinanın durumunun bilgisini size verirler.

Makinanın yedek parça ihtiyacı varsa yedek parça fiyatı bununla birlikte farklı durumlar varsa bunların bilgisini verilecek ve sizden tamir edilip edilmemesi konusunda fikriniz sorulacaktır. Eğer tamir işlemi isterseniz yalnızca tamir ücreti tahsil edilecektir. Eğer tamir istenmiyor ise ustalarımız servis ücreti isteyeceklerdir. Ödemelerinizi nakit veya kredi kartı olarak yapabilirsiniz. Ustalarımız yapılan işlem ile ilgili size servis formu bırakmak zorundadır. Eğer servis formu almadıysanız lütfen arayarak bizi bilgilendirin. Kadıköy Miele servisi hizmeti almak için 0 506 0 20 30 48 numaralı telefonumuzu arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

Exit mobile version