Site icon Servis Numaraları

Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane Klima Servisi Telefon Numarası
Kağıthane Klima Servisi Telefon Numarası

Kağıthane Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Kağıthane ilçesi Kağıthane klima servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Klima servisi olarak WhatsApp attığımızı bulunmaktadır 0 506 0 20 30 48 numaralı hatta mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden veya Telefon numaranız üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak klima arıza, klima bakımı, klima gaz dolumu ve klima montajı gibi birçok klima ile ilgili teknik servis hizmeti alabilirsiniz. 10 yıllık firma olarak bölgenizde size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Servisimiz Haftanın 7 günü hizmete açık. Ayın tamamında ve yılın tamamında hizmet vermekteyiz resmi Bayram dini bayram bütün bayramlarda çalışmaktayız. Devletin tatil saydığı günlerde dahil servisimiz açıktır. Bir Mayıs İşçi Bayramı ve 1 ocak yılbaşı günü servisimiz açıktır ve çalışır durumdadır. Ekip arkadaşlarımız gün içi çalıştığı gibi gece ekibi vardır ve günün tamamında çalışmaktadır. Acil klima servisi ihtiyaçları için servisimizi arayarak günün her saati servis hizmeti alabilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Servisimiz yukarıda da bahsettiğimiz gibi Haftanın 7 günü durmaksızın çalışmaktadır. Pazartesi, salı, Çarşamba, perşembe ve cuma günü hafta içi 07 00 saatinde göreve başlarız.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Kağıthane Klima Servisi Telefon Numarası

Bugünlerde akşam 22 00 saatinde görevimizi tamamlarız. Ayrıca gece nöbetçi ekibimiz acil klima servisi ihtiyaçları için her saat çalışmaktadır.

Kağıthane Klima Servisi Sık Karşılaşılan Arızalar

Kağıthane ilçesinde uzun süredir hizmet veren klima servisimiz müşterilerimizden gelen geri dönüşümleri alarak yoğun olarak yaşanan arızalar ile ilgili veri tutmaktadır. Müşterilerimizin karşılaştırınız klima arızaları şu şekilde olmaktadır. Genel olarak müşterilerimiz klima sıcak yükleniyor, klima su damlatıyor, klima soğuk üflemiyor, Klima çalıştığında şalter atıyor. Klima gösterge ışıkları yanmıyor. Bu ve benzeri birçok klima arızası servisimiz tarafından ellerle yapılmaktadır. Teknik ekibimiz klima konusunda uzman Ekip 1 ve minimum 10 yıldır klima ustası görevi yapmaktadır.

Nazik kibar üslubu ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Teknik ekibimiz sahada servisinize Gelmeden önce sizi arayarak evde olup olmadığınız konusunda sizlerden bilgi alır ve uygunsanız Yarım saat 45 dakika içerisinde evinize gelen Klima problemini çözer.

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

Genel olarak kullanılan üç çeşit klima modeli vardır. Bu modellerden en yaygın olanı duvar tipi klimalardır. Duvar tipi klimaları daha çok ilgi görmesinin nedeni ufak olmaları ve fiyatlarının daha ucuz olmasıdır. Duvar tipi klimalar tek bir odayı iklimlendirme gücüne sahiptir. Eğer istenen sadece tek bir oda iklimlendirme işlemi ise duvar tipi klimalar bu iş için birebirdir. Duvar tipi klimaların gücünün yetmediği yerlerde bulunmaktadır. Eğer bir oda dışında bir salondan bahsediyorsak ve geniş bir alanın iklimlendirme işlemi var ise salon tipi klimaları tercih edilmesi gerekir.

Salon tipi klimalar duvar tipi klimaları oranla daha büyük daha geniş alanı iklimlendirme işlemi yapabilirler yani daha iyi soğutur ve daha iyi ısıtırlar. Salon tipi klimalar genel olarak geniş büyük salonlarda kullanılan klima özelliklerinden biridir. Eğer müşterilerimiz Tekbir O da değil tek bir salon değil birçok odanın aynı anda iklimlendirilmesi ne isterse tercih etmeleri gereken klima tipi kaset tipi klimalardır. Kaset tipi klimalar tavana asılı olarak çalışır. Kaset tipi klimalar birçok oda için kullanılabilir. Kaset tipi klimalarda dış ünite duvar duvar tipi ve salon tipi klimalar gibi dışarıda monte edilir.

Kağıthane Klima Servisi Hizmetlerimiz

Kağıthane klima servisi olarak iletişime geçtiğiniz numarayı arayarak klima bakımı hizmeti alabilirsiniz. Klima bakımının yapılması tavsiye edilmektedir. Özellikle Yaz ayları gelmeden klima bakımınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Servisimizde klima montajı istekleriniz karşılanır. Klima montajı işlemi için servisimiz hazırdır. Klima sökme işlemi Kağıthane klima servisi tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Klima sökme işleminin ne kadar ücret gerektirdiği konusu klimanızın özelliğine ve kurulu olduğu yere göre değişmektedir. Klima sökme işleminin yapılacağı dış ünitenin bulunduğu yer kolayda ise klima sökme işlemi daha uygun fiyatlara yapılacaktır.

Bu hizmetle birlikte klima sökme takma klimanın başka bir yere taşınması gibi hizmetlerimizi de bulunmaktadır. Klima gaz dolumu isteklerinizde Kağıthane klima servisini arayarak hizmet alabilirsiniz. En iyi klima teknik servis hizmeti alabilmek için servisimiz arayın ya da WhatsApp’tan bizimle iletişime geçin. Günün her saati yılın her günü hizmete hazır ekip arkadaşlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version