Site icon Servis Numaraları

Kağıthane Protherm Servisi

Kağıthane Protherm Servisi Telefon numarası
Kağıthane Protherm Servisi Telefon numarası

Kağıthane Protherm Servisi Telefon numarası

İstanbul ili Kağıthane ilçesi Kağıthane Protherm Servisi Telefon numarası 0 212 967 60 16‘dır. Protherm marka ürünler de arıza tamiri bakım ve benzeri teknik servis işlemleri için servisimizi arayınız. Konusunda uzman ekiplerimiz kombinizde meydana gelen arızaların tamiri bakımı işlemlerini yapacaktır. Ayrıca temizlik ve bakım hizmetleri de ısıtma sistemlerinde yapılmakta. Petek temizliği işlemi de ilaçlı olarak yapılmaktadır. Kombi ürünlerinde kış aylarında yaşanan arızaların tamiri bakım işlemleri ve benzeri sorunlar da teknik servis olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İletişim numaramızı arayarak Kağıthane Protherm servisi olarak bize ulaşınız. Müşteri temsilcilerimiz arızanızla ilgili olarak beklentilerinizi karşılayacak servis hizmeti için arkadaşlarımızı size yönlendirecektir.

Çalışma Saatleri ve Günleri

Servis olarak kombi arızaların tamiri bakımı ve benzeri hizmetler sunulmaktadır. Çalışma saatlerimiz sabah 07 00 akşam 22 00 saatleri arasında sunulmaktadır. Yılın 365 günü servis imkanı sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız arızanızla ilgili olarak size gelerek servis hizmeti sunacaktır. Resmi bayram günleri ve Dini bayram günlerinde de servisimiz hizmet vermektedir.

Kağıthane Protherm Kombi Servisi Telefon numarası

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

Protherm marka ürünler de kombi servisi hizmetleri verilmektedir. Protherm marka ve model ürünler de arıza durumların da yedek parça değişimi ve benzeri sorunlar için servisimizi arayınız. Ekip arkadaşalarımız aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Ekiplerimiz konusunda uzman ekiplerden oluşmaktadır. Montajı yapılan değiştirilen yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunulmaktadır. Aynı parça ile 1 yıl içerisinde tekrar eden arızaların tamiri bakımı yapılmaktadır. Protherm kombi kazan servisi hizmetlerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Protherm servisi olarak Kağıthane ilçesinde bütün mahalle ve semtler de servis imkanı sunmaktayız. 0 212 967 60 16 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

Protherm Arıza Tamiri İşlemleri

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Protherm markalı ürünler de servis talepleriniz için iletişim numaramızı arayınız. Telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Kombi ve kombi kazanlarında meydana gelen arızaların tamiri işlemlerinde uzman kadromuz sizlere yardımcı olacaktır. Isıtma sistemleri için kombi ve kazanlar da özellikle kış aylarında meydana çeşitli arızalar gelebilmektedir. Kombi arızalarına neden bazen kombi parçasının bozulması olabilir. Bu parçanın tamiri yada yerine orjinal yedeği montaj edilerek arıza giderilebilir. Servis olarak Protherm markalı ısıtma sistemlerinde yedek parça değişimi ve montajı yapılmaktadır. Montajı yapılan yedek parçada servis olarak 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Eğer aynı sorunu tekrar yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz.

Protherm Kombi ve Kazan Bakım işlemleri

Protherm Kombi ve Kazan Bakım İşleri

Protherm markalı ürünlerde bakım işlemleri de arıza tamiri kadar önemlidir. Özellikle kış aylarından önce bakımların yapılması tavsiye edilmektedir. Kombi bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz. Kombiler de bakımların yapılma şekli şu şekildedir. Önce kombi açılarak parçaların son durumu kontrol edilir. Kombi kasası içerisinde parçaların son durumu kontrol edilir. Parçalar üzerinden tortu ve tozlar silinir. İlaçlama işlemleri ve oksitlenmelere karşı ilaçlama işlemleri yapılır. Kombi suyu boşaltılır ve yenilenir. Elektrik aksamı kontrol edilir. Benzeri bakım işlemlerinin ardından bakım reset atılarak sonlandırılır.

Petek temizliği işlemi ise ilaçlı olarak kombi üzerinden yapılmaktadır. Kombi kazanında petek temizliği işlemine geçilmeden önce, banyodan bir gider oluşturularak petekler içerisin de oluşan tortuların sökülüp çıkartılması gerekir. Ekiplerimiz banyo da bir gider oluşturmak için banyo radyatöründen tuvalet giderine bağlantı yapılır. Kombinin üst bölümü açılarak kombi kapatılır hat sadece gelen suya bağlanır. Talzikli su verilerek önce tortuların bir kısmı boşaltılır daha sonra işlem ilaçlı yapılır ve tekrar işlem tekrar eski haline getirilir. Petek temizliği işlemi böylelikle sonlandırılmış olur.

Exit mobile version