Site icon Servis Numaraları

Kartal Buderus Servisi

Kartal Buderus Servisi Telefon Numarası
Kartal Buderus Servisi Telefon Numarası

Kartal Buderus Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Kartal içesinde Kartal Buderus Servisi telefon numarası 0 216 563 60 160 506 020 30 48‘dir. Buderus ürünlerinin ısıtma sistemleri teknik servis ihtiyaçlarınızda bölgede hizmet alabilmek için iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimize yaşadığınız arızayı anlatın. İhtiyaç durumunda servis talebi oluşturun. Kombinizde ortaya çıkmış arızanın tamiri için ekip arkadaşlarımız aynı gün hizmet sunacaktır. Kombinizde ihtiyaç olan bakım hizmetleri ve petek temizliği benzeri enerji tasarrufu hizmetleri içinde bize ulaşınız. Kartal Buderus servisi olarak değiştirdiğimiz yeni yedek parçalar için bir yıl servis garantisi de sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Ayrıca servis olarak Buderus servisi olarak klimalar için tamir işlemleri de gerçekleştirilmekteyiz. Isıtma sistemleri ve iklimlendirme sistemleri konusunda teknik destek alabilmek adına bizlere ulaşın. İhtiyaç halinde servis talebi oluşturun. Kartal Buderus servisi olarak kaliteden taviz vermemekteyiz. Ekip arkadaşlarımız konusunda en kaliteli hizmeti sunmakta. Kombi ustalarımız, klima ustalarımız sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır. Uygun Fiyatlarla servis hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Kartal Buderus Kombi Servisi Hizmetleri

Kartal Buderus Servisi Telefon Numarası

Kartal Buderus Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Buderus Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Yılın tamamında hizmet verdiğimizi hatırlatalım. Bayram günleri ve resmi günler de nöbetçi ekiplerimiz çalışmakta. Ayrıca telefon desteği 7/24 yapılmaktadır.

Sık Karşılaşılan Buderus Kombi ve Klima Arızaları

İstanbul ilinin Anadolu yakasında bulunan Kartal ilçemizin tüm mahallelerinde hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Kartal’da bulunan her hangi bir mahallesinde oturan müşterilerimiz için servis hizmeti sunmaktayız. Bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Buderus kombi kazanların tamiri, bakımı ve onarımı hizmetleri için de bizi arayın. Unutmayın kombi kazanlarının profesyonel ekipler tarafından arızasının giderilmesi gerekir. Amatör kombicilerin asla dokunmaması gereken makinelerdendir. Sertifikalı uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız Kartal Buderus Kazan servisi hizmetleri sunmaktadır.

Buderus Kombi ve Kazan Hizmetleri

Buderus kombi servisi teknik servis hizmetleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Buderus kombiler de meydana gelen arızaları tamiri işlemi ve benzeri teknik servis işlemleriniz için servisimizi arayınız. Buderus büyük kazanlarda meydana gelen arızalarının tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır. Buderus Kazan bakım işlemleri için iletişim numaramızdan bizi arayın. Bildiğiniz gibi özellikle kış aylarında sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte kombi kullanımı çoğalır. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Buderus kombi ve Buderus kombi büyük kazanların kış ayları öncesinde bakımlarının yaptırılması önemlidir. bakın işlemleri özellikle kombilerin ve büyük kombi kazanların düzgün çalışması ve tasarruf sağlanması açısından çok önemlidir. Kombi bakımı ile birlikte ayrıca arızalarında önüne erkenden geçilebilir. Kombi bakımı ücretleri için telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı tarifleri için ekip arkadaşlarım size bilgi verecektir.

Teknik Servis İşlemleri

Buderus Kazan Servisi

Isıtma sistemlerinde en önemli halkalardan biri olan kombilerin arıza kodlarının ortaya çıkması çözümünü nasıl olduğu soruları müşterilerimiz tarafından yoğunlukla sorulmakta. Buderus marka kombi ürünlerinde meydana gelen arıza kodları nasıl tamir edilir servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Buderus büyük kazanlarda meydana gelen arızaları tamiri de çok önemli. Buderus Kazan servisi hizmeti veren teknik ekip olarak iletişime geçiniz. Buderus kazanlarda meydana gelen arızanın tamiri bakım işlemleri ve benzeri bir çok iyi hizmet servisimiz tarafından verilmekte. Bazı durumlarda Buderus kazanlarda meydana gelen arızanın neden olduğu ancak uzmanı tarafından anlaşılabilir.

Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız evinize gelerek Buderus kombi Kazan ile ilgili olarak yaşadığınız problemi anlamak ve size anlatmak ayrıca tamir etmek için hizmet vermektedir. Buderus markalı kombi ve kombi kazanlarda bakım işlemleri de her yıl yapılması gereken işlemler den bir tanesidir. Buderus kombi kazanların bakımı oldukça önemli bir hizmet olup arızaların erkenden çözülmesi için çok önemlidir. Buderus kombiler de meydana gelen arızanın tamiri işlemi için ise bazı testler gerekebilir. Kazan konusunda uzman teknik ekip arkadaşlarımız apartman daire gibi hizmet aldığınız kazanın yerinde kontrolünü yapacaktır. Gerekli görüldüğü durumlarda yedek parça yeni orijinal parça ile yapılır.

Buderus Teknik Hizmetleri

Buderus Teknik Servis Hizmetleri

Hizmet durumu şu şekilde başlar. Öncelikle müşterilerimiz iletişim numaramızdan bizi ararlar. Çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcilerimizle görüşürler. bu görüşme sırasında müşteri temsilcilerimiz müşterilerimize Buderus kombi veya Buderus kazan da meydana gelen arıza ile ilgili ufak tefek bilgiler alır. Müşterilerimiz ayrıca isim telefon ve adres bilgilerini müşteri temsilcimize verir. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızı bilgilendirir. Ekip arkadaşlarımız müşterimizin evine gitmeden 30 ila 45 dakika öncesinde müşterimizi ararlar. müşterimizin müsait olma durumuna göre ekip arkadaşlarımız servise giderek servis hizmetine başlar.

Ekip arkadaşlarımız gittikleri arızada ya da bakım hizmetinde öncelikle kontrol işlemini gerçekleştirirler. Buderus kombi ya da Buderus kazan da meydana gelen arızanın önce bir teşhisi yapılır. Gerekli olan yedek parça ya da arızanın giderilmesi için yapılacak çalışma müşterimize de orada iletilir. Müşterimizin talepleri doğrultusunda arızanın tamir edilmesi işlemi ya da kombi bakımı işlemi orada gerçekleştirilir. Bu bazı durumlardan biri de yedek parçanın orijinal olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Orijinal yedek parça ile değişim yapılır ve 1 yıl servis garantisi sunulur.

Buderus kombi kazan Arıza Tamiri

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Buderus servisi çalışma bölgeleri ilçemizin tüm mahalleleri olarak tespit edilmiştir. Bütün mahalle ve semtlerin tamamında da servis arkadaşlarımız müşterilerimize hizmet vermektedir. telefon numaramız üzerinden bizi arayarak müşteri temsilcimize bağlanır ve arızanın ile ilgili gereken işleme ona iletin. Müşteri temsilcilerimiz bölgede çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız konu ile ilgili bilgilendirerek evinize doğru yönlendirecektir. Servis ücretleri müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere bildirilir. Bununla birlikte arıza durumlarında müşteri temsilcilerimiz arızanın ne kadar ücretle yapılacağı konusunda size bilgi veremezler. fiyat konusunda bilgi veren memelerinin nedeni ekip arkadaşlarımızın tam olarak kombinin başına geçerek tespitini yapmaları durumunda fiyatını ortaya çıkması. Bu nedenle de bilinmeyen bir arıza konusunda erkenden fiyat verilmemesi durumudur.

Exit mobile version