Site icon Servis Numaraları

Kartal Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi Telefon Numarası
Kadıköy Klima Servisi Telefon Numarası

Kartal Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Kartal ilçesinde hizmet veren Kartal klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dir. Ayrıca servisimiz WhatsApp hattı üzerinden hizmet vermektedir. İster telefon numaramızı arayarak isterseniz WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla servisimize ulaşabilirsiniz. Konusunda minimum 10 yıllık tecrübe ile çalışan teknik ekibimiz ile klima arıza, klima bakımı, klima montajı işlemi, klima sökme ve takma işlemi Ayrıca klima gaz dolumu ve benzeri birçok klima teknik konuda servisimizden faydalanabilirsiniz. Klima servisi Çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz Kartal bölgesinde klima servisi olarak hizmet verirken sabah 7 saatlerinde başlar. Akşam geç saatlere kadar çalışan ekibimiz 20 00 saatinde görevini tamamlar. Kartal klima servisi olarak yılın 365 günü hizmet vermekteyiz. Servisimiz resmi bayramlarda ve dini bayramlarda da çalışmaktadır. Ayrıca servisimiz acil klima servisi istekleri için 7/24 hizmet vermektedir.

Kartal Klima Servisi Telefon Numarası

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

klima servisi çalışma saatleri

Her saat klima servisi istekleriniz için çağrı Merkezi numaramızı arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak acil klima servisi hizmeti alabilirsiniz.

Kartal Klima Servisi Çok Yaygın Olarak Yaşanan Arızalar

Kartal ilçesinde ikamet eden müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile klimalarda yaşanan en yaygın arızaları derledik. İşte şimdi müşterilerimizden Bize gelen çeşitli klima arızaları ile ilgili şikayetler. Müşterilerimiz şunları dile getirmektedir. Klima su damlatıyor. Klima sıcak üflemiyor. Klima soğuk üflemiyor. Klima göstergeleri yanmıyor. Klimada yeterli gaz yok klima gaz kaçırıyor. Klima  kumandası çalışmıyor.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Bu ve benzeri birçok arıza bakım ihtiyacı Kartal klima servisi olarak tarafımızdan karşılanmaktadır. Ayrıca servisimizi arayarak klima montajı işlemi de yaptırabilirsiniz. Klima sökme takma ve Ayrıca klimanın başka bir yere taşınması için de hizmet vermekteyiz. Klima taşıma ücreti müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmede klimanızın özelliğine modelini ve klimanın montajının yapılması gereken yerin niteliğine bağlı olarak değişmektedir. Klima taşıma ile ilgili fiyat bilgisi çağrı merkezimiz üzerinden öğrenilebilir.

Klimalar Özellikleri Ve Çeşitleri

Klimalar iklimlendirme sistemleridir. Klimalar ortamı Soğutma ve ısıtma işlevi gören makinelerdir. Bu işlemi gerçekleştirirken kullandıkları yakıt gazdır. Ayrıca elektrik ve gazın birlikte kullanıldığı klima sistemlerinde üç çeşit klima modeli bulunmaktadır. Duvar tipi klimalar en yaygın kullanılan ve satın alınan klima çeşididir. Duvar tipi klimalar bulunduğu ortamı soğutmak veya ısıtmak için çalışır. Duvar tipi klimalar geniş oda ortamlarını iklimlendirme konusunda eksik olabilir.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi v.eriyoruz

Büyük ve geniş alanların iklimlendirme yani soğutma ve ısıtma işlemi ancak salon tipi klimalar ve daha büyük klima çeşitleri ile mümkündür. Duvar tipi klimalar bu tür büyük ortamlar için yetersiz kalmaktadır. Salon tipi klimalar büyük oda salon gibi ortamların soğutulması ve ısıtılması konusunda işe yarayan klima çeşididir. Salon tipi klimalar duvar tipi klimalar gibi tek bir odayı iklimlendirme işlemi yapabilen makinelerdir. Oda sayısı fazla olursa Her odada bir klima montajı gerekir Bu nedenle büyük ofis ve İşyeri için genel olarak kaset tipi klimalar kullanılır. Kaset tipi klimalar tavana monte edilir. Kaset tipi klimalar 5 ünite ve Her odada tavanda asılı olan iç ünitelerden oluşur.

Duvar tipi klima, salon tipi klima ve kaset tipi klimalar aynı mantık üzerinden çalışır. Bu 3 klima modeli için ve ortak olan nokta dış ünitenin varoluşudur. 3 Klima çeşidi içinde dış ünite mevcuttur ve bina dışarısını monte edilmektedir.

Kartal Klima Servisi Olarak Yaptığımız Hizmetler

Servisimiz birçok konuda arıza tamir bakım hizmeti verdiği gibi genel olarak hangi konularda Kartal klima servisi olarak hizmet verdiğimizi aktaralım. Servisimiz klima bakımı işlemi yapmaktadır. Her seni mutlaka bakımı yapılması ihtiyacı doğan klimalar için servisimiz klima bakımı işlemi yapmaktadır. Klima bakımı ücreti ne kadar sorusunun yanıtı Çağrı merkezimizi aradığınız da müşteri temsilcilerimiz size aktarılacaktır. Klima bakımı modelini ve özelliklerine göre değişmektedir.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Ufak bir detay olarak anlatırsak klima bakım işlemi filtre temizliği filtrenin ilaçlanması klima dış ünitenin kontrolü, iç ünite konsolun gözden geçirilmesi ve ilaçlanması gibi birçok işlemden oluşmaktadır. Klima arıza tamir hizmeti servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima arızalarında klima arıza kodlarının verdiği sorunları servisimiz çözmektedir. Ayrıca servisimiz sıfır klima montajı işlemi de yapmaktadır. İkinci el klimalar söküm Monte hizmetleri servisimiz tarafından yapılan bir diğer hizmettir. Klima montajı işlemi fiyat bilgisi çağrı merkezimiz üzerinden alınabilir.

Klima Servisi Hizmet İşlemleri

Ayrıca bazı müşterilerimiz evlerini taşımak istediklerinde klimalarında sökülerek yeni taşındıkları eve veya ofise monte edilmesini isteyebilir bunla ilgili de ücret tarifesi ancak klimanın modelini klimanın söküldüğü yerin bilgisini ve klimanın monte edileceği yerin özelliğine göre değişmektedir. Bunun yanı sıra klima bakır borular ihtiyaç duyulduğunda servisimiz tarafından karşılanır de monte edilebilir. Ayrıca yeterli soğuğu üflemeyen klimalar için eksik bulunan gaz servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Klima gaz dolumu işlemi Kartal klima servisi olarak standart yaptığımız işlerden biridir. Klima gaz basma işleminde ücretlendirme kaç bar gaz basıldığı ile ilgili olarak değişmektedir. Bir bar klima gazı basımı için 50 TL ücret alınır.

Ayrıca Kartal klima servisi olarak servis ücretimiz bulunmaktadır. Servis ücretimiz servis açıldığı takdirde çağrıldığında ekip arkadaşlarımız evinizde veya ofisinizde gelerek Klima arızanın ne kadar ücrete tabi olarak yapılacağı konusunda size bilgi verirler. Ücret konusunda anlaşır sanız ek olarak servis ücreti almıyoruz. Fakat sadece klima servisini arayarak evinize veya ofisinize kontrol amaçlı olarak çağırdığınız servisimiz için servis ücreti almaktayız. Kartal klima servisini arayarak Tüm bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version