Site icon Servis Numaraları

Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Kartal ilçesi Kartal kombi servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48‘dir. Telefonun numaramızdan bizi arayarak kombi arızası tamiri, petek temizliği işlemi ve kombi bakımı işlemi gibi genel kombi sorunlarınız da bize ulaşabilirsiniz. Kombiler özellikle kış aylarında yoğun çalışmaları nedeniyle çeşitli arızaları neden olabilir. kombilerde meydana gelen bu arızaların tamiri bakımı gibi hizmetler için Kartal Bölgesi‘nin tamamında hizmet veren Kartal kombi servisi aranarak hizmet alınabilir.

Kartal kombi servisi Telefon numarası
Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz ve Çalışma Günlerimiz

Kartal kombi servisi olarak çalışma saatlerimiz ve çalışma günlerimiz haftanın 7 günü olmak üzere sabah 08:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca servisimiz resmi günlerde ve dini bayramlarımız da da hizmet sunmaktadır. Yılın 365 günü servisimizi açıktır ve sizlere hizmet sunmaktayız.

Kartal kombi servisi

Kombi Isıtma Sistemleri Hizmetleri

Çeşitli kombi arızaları ve müşterilerimizden gelen kombi sorunları. genel olarak kombilerde arızalar olduğunda kombi arıza kodları olarak kombi monitörlerin üzerinde gözükür. Ama bazı durumlarda arıza kodları görünmeyebilir.bu durumlara örnek olarak kombiyi herhangi bir şekilde elektrik gitmediğinde kombi arıza kodu gözükmeyecektir. Ayrıca sıcak suyun gelmemesi yada peteklerin gerekli ısıyı sunmaması yine arıza kodları ile ilgili olmayan problemlerden olabilir. Birçok kombi markası ve 11 modeli bulunmakla birlikte her kombi markası ve modelinin kendine özgü arıza kodları olabilir.

Tüm marka ve model arıza tamiri bakımı vb teknik servis hizmetleri

Bu arıza kodlarının nasıl düzeltileceği satın aldığınızda verilen kitapçıklar da bulunmakla birlikte, internet üzerinden arıza kodunu arayarak da çözümün nasıl olacağını öğrenebilirsiniz. Müşterilerimizden genel olarak sıcak su sorunu, kombiye hiçbir şekilde elektrik gitmemesi, peteklerin gerekli ısıyı vermemesi gibi sorunlarla bizlere dönüş yapılmaktadır. Isıtma sistemlerinin en önemli parçası olan kombilerin bu tür arızalar da tamir işlemini profesyonel ekiplerin yapması gerekmektedir. İşte biz de Kartal kombi servisi olarak sizlere en iyi servis hizmetini uzman ekip arkadaşlarımız ve tecrübeli kadromuzla sizlere sunuyoruz.

Kombi servisi Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik ekip arkadaşlarımız müşteri temsilcimiz den servis bilgilerinizi alır ve sizi gelmeden yarım saat 45 dakika önce arar. Müsaitlik durumumuza göre ekip arkadaşlarımız gelerek kombinizin arızasının ne olduğuna dair bir kontrol yaparlar. Bu kontrolün ardından nasıl düzeltileceğini ile ilgili size bilgi verirler onayınız ile birlikte kombinin arızasının tamiri ne geçilir. Kombi tamiri işlemi yapılır ve bu tamiri sonunda size bir servis formu ve gerekli evraklar verilir.kombi tamiri sırasında eğer bozulan bir yedek parça montajı yapıldıysa, yani size yeni bir yedek parça verildiyse bu parça için servisimiz 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Eğer servisimizi çağır kombiniz deki arızayı tespit ettirir ardından ise kombinizin yapılmasını istemezseniz teknik ekip arkadaşlarımız servis ücreti talep etmektedir.

1 yıl yedek parça garantisi

Servis ücreti sadece arızalarının tamiri gerçekleştirilmediği nde teknik ekibimiz servise çağrıldığında talep edilen bir ücrettir. Kartal kombi servisi arızası kaç liraya tamir olur gibi sorular lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşmayınız. Çünkü kombinin hangi ücrete tamir olacağını ancak teknik ekip arkadaşlarımız kombinizin başına geldiğinde ve gerekli kontrolleri yaptığında anlaşılan bir değerdir. Müşteri temsilcimiz ayrıca kombi konusunda teknik ekip arkadaşlarımız kadar uzman değildir. Onun görevi gerekli olduğu kadar bilgi ile sizlerden servis hizmeti için isim soy isim adres telefon gibi gerekli bilgileri almakla yükümlüdür. Bunun dışında bir uzmanlık alanı bulunmaz.

Kombi teknik servis telefon numarası

Kartal Kombi Servisimizin Hizmet Verdiği Bölgeler

Kartal kombi servisi hizmet alanlarımız Kartal ilçesinin tüm mahallelerini kapsamak ile birlikte bölgenin tamamına hizmet sunmaktadır. Ayrıca Kartal ilçesinde atölyemizde gerekli durumlarda atölyeyi götürülecek ve kontrollerinin orada yapılması ihtiyacı doğduğunda orada yapılacak durumlar için atölyemiz mevcuttur. Atölyemizde arıza ve kontroller yapılarak tekrar müşterimizin evine gidilerek montaj işlemi tekrar yerine getirilir.

1 yıl yedek parça garantisi. Servisimiz arızaya gelen ekip arkadaşlarımız tarafından eğer gerekli görülürse kombiniz de bozulan yedek parçayı değiştir yenisiyle. Bu değiştirilen yeni parça için servisimiz bir yıl size Garanti sunmamaktadır. Yedek parçanın değişimi ile birlikte aynı yedek parçanın problem yaşanması durumunda o bir yıl içerisinde servis talebinizi ücretsiz olarak karşılamaktayız.

Exit mobile version