Site icon Servis Numaraları

Kartal Miele Servisi

Kartal Miele Servisi Telefon numarası
Kartal Miele Servisi Telefon numarası

Kartal Miele Servisi Hizmetleri

Kartal Miele Servisi İstanbul Kartal ilçesinde hizmet veren servistir. 7 gün 24 saat 0 216 563 60 16 numaralı telefondan ulaşarak beyaz eşya yanınızdaki sorunları problemleri müşteri temsilcisi ile görüşerek servis hizmeti alabilirsiniz. Size en kısa sürede Bilgilerinize alınarak isim soyisim telefon numarası adresiniz ve model marka ve beyaz eşyanız da yaşadığınız problemi hata kodunu müşteri temsilcimize vererek servis hizmeti açabilirsiniz. Servisiniz size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Öncelikle ustalarımız diğer servis hizmetlerini gerçekleştirdikten sonra size ulaşarak telefon yoluyla müsait olup olmadığınız konusunda sizden bilgi alır. Ardından ustalarımız Eğer müsaitseniz gelirler. Eğer müsait değilseniz daha sonra servis hizmeti alabilmeniz için uygun bir vakit konusunda sizinle istişare ederler.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Beyaz Eşya Servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Kartal Miele Servis

Servis Hizmeti

Servisinize gelen ustalarımız konunun uzmanı Ustalardir. Yaşadığınız problemi gidermek için ustalarımız elinden geleni yapacaklardır. Bazı durumlarda makinaları atölye çekilmesi ve burada testlerinin yapılması gerekebilir bu durumda ustalarımız makinenizi veya buzdolabınız alarak size teslim süresi söyleyerek makinanızı atölyemize getirirler. Yine size bırakacaklarını telefon numarası ile makinanızın son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Teslim suresinde makinanızın tamiri ve testleri gerçekleştirip uygun olduğunuz bir zamanda evinize getirilerek makinanızın montajı tekrar yapılır ve yanınızda da makinanız çalıştırılarak size teslimi gerçekleştirilir. Kartal bölgesinde Miele çamaşır makinesi niye ile bulaşık makinesi niye Buzdolabı gibi miele ile marka makinaları servis hizmetini vermekteyiz. Servisimiz servis ücreti olarak bir tutar belirlemiştir. Müşteri temsilcimiz servis ücreti ile ilgili size bilgi verecektir.

Miele Teknik Hizmetler

Servis hizmeti istediğinizde ustalarımız evinize geldiklerinde size makinanın nasıl bir sorunu olduğu konusunda ön bir bilgi verebilirler. Bazı durumlarda atölyede sorunun anlaşılması gerekiyor. Bu nedenle size bilgi Telefonla da verilebilir. Eğer servis çağırdıktan sonra ustalarımız evinizdeyken tabiri konusunda düşünmek isterseniz veya tabirini gerçekleştirmek istemez iseniz servis ücreti ödeyerek hizmeti sonlandırabilirsiniz. Eğer tabii olmasını isterseniz ustalarımız tabiri konusunda çalışmalarına başlayacaktır. Kartal Miele servisi olarak telefonlarımız 7 gün 24 Saat olarak açık ulaşılabilir durumdadır. Bayram günleri ve özel günlerde de servisimize ulaşabilirsiniz.

Servis Bölgeleri

Nöbetçi ekiplerimiz özellikle Bayram ve özel günleri yönelik olarak ek çalışma hizmeti vermektedir. Belirli günlerde yedek parça konusunda bazı eksiklikler olabilir. Miele makinaların parçaları elimizde bulunmayabilir. Bu makinaların geliş süresi ile ilgili yaşanan problemler nedeniyle size ustalarımız makine parçalarının ne zaman ulaşacağı makinanızı ne zaman teslim edileceği konusunda bilgi verirler. Yine aynı şekilde telefon numaralarımızdan da sizler servisimiz var arayarak bilgi edinebilirsiniz. Servisimiz sonrasında faturalı işlem gerçekleştirilir. Daha sonra yaşadığınız sorunlarla ilgili eğer yedek parça değişimi olduysa bir yıl yedek parça garantisi vardır. Sizin makinanızı monte edilen yedek parça ile ilgili bir yıl içerisinde bir problem yaşanırsa geri dönüş sağlayarak ücretsiz olarak makinanızın tekrar tamirini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Kartal ilçesi genelinde Miele servisi hizmeti vermekteyiz. Servisimize iletişim numarasından ulaşabilir hizmet alabilirsiniz.

Exit mobile version