Site icon Servis Numaraları

Kartal Protherm Servisi

Kartal Protherm Servisi Telefon Numarası
Kartal Protherm Servisi Telefon Numarası

Kartal Protherm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Kartal ilçesi Kartal Protherm servisi telefon numarası 0216 563 60 16‘dır. Protherm marka ve model ürünlerde teknik servis arıza bakım ve benzeri hizmetleri sunan firmamız. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Kartal ilçemizde Protherm markalı ürünlerde arıza tamiri bakım ve benzeri hizmetleri sunuyoruz. Protherm kombilerde meydana gelen arızanın tamiri işleminde gerekli durumlarda yedek parça değişimi montajı yapılmaktadır. Servis olarak uzman kadromuzla göreve hazır ve hizmetinizdeyiz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Kartal ilçesinde çalışma saatlerimiz ve çalışma günlerimiz yılın 365 günü olmak üzere dini bayram ve resmi bayramlarda da çalışmaktayız. Sabah 07:00 saati ile akşam 22:00 saati arasında hizmet sunmaktayız. Ekiplerimiz aynı gün servis hizmeti sunmaktadır.bazı durumlarda atölyeye götürülebilir ve orada testleri yapılabilen durumlar ortaya çıktığında atölyede test işlemleri ve arıza tamir işlemleri gerçekleştirilir.

Kartal Protherm Kombi Servisi Telefon Numarası

Protherm Kombi Servisi Hizmetleri

Özellikle kombilerde kış aylarında yoğun kullanımdan dolayı meydana gelen arızaları tamiri işlemi için Protherm kombi servisi hizmetini bizden talep edebilirsiniz. Marka model ürünlerin tamir bakım gerektiği durumlarda yedek parça montaj ve demontaj işlemleri için servisimize ulaşın. Protherm kombilerin anakartlarında meydana gelen arızanın tamiri işlemi. Kombi bacalarında meydana gelen arızalar tamirleri.kombi eşanjör ve benzeri kombi parçalarında meydana gelen arızaların bakım işlemleri de servisimiz tarafından yapılmakta. Kartal ilçesinde Kartal Protherm servisi olarak hizmet sunmaktayız. Telefon numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşarak servis talebinde bulununuz. Müşteri temsilcimiz isim adres ve telefon bilginiz ile birlikte arızanın ile ilgili ufak bilgiyi de ekleyerek ekip arkadaşlarımıza servis talebinizi ulaştıracaktır. Ekip arkadaşlarımız da elinize gelmeden önce arıza ile ilgili tahmini parçalar yanlarında bir getirilerek evinize gelerek çalışmalarına başlar.

Kartal İlçesi Servis Hizmetleri

İstanbul ili Kartal ilçesinde Protherm kombi ve benzeri ürünlerde servis imkanı için bizimle iletişime geçin. Kartal ilçesinin tüm mahalle ve semtlerinde servis imkanımız bulunmaktadır. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde servisinizi gerçekleştirmekte. Kartal ilçesinde tüm mahallelerde servis imkanı için iletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize ulaşın. Arızanız ya da bakım isteğinizle ilgili müşteri temsilcimize bilgi iletin. Servisiniz aktif hale geldiğinde ekip arkadaşlarımız evinize gelmeden yarım saat 45 dakika önce sizi arayarak müsaitlik durumunuzu kontrol edecektir. müsait olmanız durumunda ekip arkadaşlarımız gerek arıza müdahale ederek tamir işlemi ya da bakım işlemlerini gerçekleştirir.

Bakım ve Temizlik Hizmetleri

Servis olarak marka ve modeli önemsiz olarak tüm kombilerde bakım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte kombi radyatörlerinde meydana gelen tortu kir benzeri temizlenmesi gereken durumları petek temizliği işlemi ile çözüyoruz. Petek temizleyici hizmetini ilaçlı olarak gerçekleştirmekte ve bu tortu kirlerden radyatörleri temizlemek benzeri hizmetler sunuyoruz. Kombi bakımı ve petek temizliği işleminin ardından kombileriniz daha tasarruflu çalışarak ev ekonomisine fayda sağlayacaktır.

Sık Karşılaşılan Protherm Kombi ve Klima Arızaları

Protherm Arıza Tamiri İşlemleri

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Protherm markalı ürünler de servis talepleriniz için iletişim numaramızı arayınız. Telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Kombi ve kombi kazanlarında meydana gelen arızaların tamiri işlemlerinde uzman kadromuz sizlere yardımcı olacaktır. Isıtma sistemleri için kombi ve kazanlar da özellikle kış aylarında meydana çeşitli arızalar gelebilmektedir. Kombi arızalarına neden bazen kombi parçasının bozulması olabilir. Bu parçanın tamiri yada yerine orjinal yedeği montaj edilerek arıza giderilebilir. Servis olarak Protherm markalı ısıtma sistemlerinde yedek parça değişimi ve montajı yapılmaktadır. Montajı yapılan yedek parçada servis olarak 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Eğer aynı sorunu tekrar yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz.

Protherm Kombi ve Kazan Bakım işlemleri

Protherm Kombi ve Kazan Bakım İşleri

Protherm markalı ürünlerde bakım işlemleri de arıza tamiri kadar önemlidir. Özellikle kış aylarından önce bakımların yapılması tavsiye edilmektedir. Kombi bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz. Kombiler de bakımların yapılma şekli şu şekildedir. Önce kombi açılarak parçaların son durumu kontrol edilir. Kombi kasası içerisinde parçaların son durumu kontrol edilir. Parçalar üzerinden tortu ve tozlar silinir. İlaçlama işlemleri ve oksitlenmelere karşı ilaçlama işlemleri yapılır. Kombi suyu boşaltılır ve yenilenir. Elektrik aksamı kontrol edilir. Benzeri bakım işlemlerinin ardından bakım reset atılarak sonlandırılır.

Petek temizliği işlemi ise ilaçlı olarak kombi üzerinden yapılmaktadır. Kombi kazanında petek temizliği işlemine geçilmeden önce, banyodan bir gider oluşturularak petekler içerisin de oluşan tortuların sökülüp çıkartılması gerekir. Ekiplerimiz banyo da bir gider oluşturmak için banyo radyatöründen tuvalet giderine bağlantı yapılır. Kombinin üst bölümü açılarak kombi kapatılır hat sadece gelen suya bağlanır. Tazyikli su verilerek önce tortuların bir kısmı boşaltılır daha sonra işlem ilaçlı yapılır ve tekrar işlem tekrar eski haline getirilir. Petek temizliği işlemi böylelikle sonlandırılmış olur.

Exit mobile version