Site icon Servis Numaraları

Kartal Vaillant Servisi

Kartal Vaillant Servisi Telefon numarası dokun ara
Kartal Vaillant Servisi Telefon numarası dokun ara

Kartal Vaillant Servisi Hizmetleri

 Kartal Vaillant servisi Kartal ilçesinde hizmet vermektedir. Servisimize telefonla ulaşarak evinize hizmet alabilirsiniz. Kış aylarında soğuyan hava nedeniyle açılan kombiler uzun süre kullanılmadıkları için yoğun bir şekilde kullanıma geçmişlerdir. Aşırı derecede yoğun kombi kullanımları kombilerde belirli tamir hasar gibi durumlara neden olur. İşte kış aylarında evin soğuk olmaması için tamir ve bakım ihtiyaçları giderilmesi gerekir. Vaillant kombiler oldukça sağlam kombilerden bir tanesidir. Kombi arıza tamiri işlemi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Kartal Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Arızaları

Vaillant kombi arızaları için eğer Kartal bölgesinde ikamet ediyor iseniz Kartal Vaillant Kombi Servisi numaramızı arayabilirsiniz. Numaramızı aradığınızda müşteri temsilcimiz size hizmet verecektir. Öncelikle telefon ettiğimizde müşteri temsilcimiz Vaillant kombinin izle ilgili yaşadığınız problemi sizden dinleyecek. Ardından bu problem ile ilgili neler yapabileceğimiz servis gerekiyorsa servis hizmeti açılacaktır. Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmede eğer servis hizmeti gerekiyor ise genel olarak aynı gün servis hizmeti verilmektedir. Fakat bazı durumlarda örneğin geç saatlerde ararsanız aynı gün servisi açılabileceği gibi aynı gün servisi aç alamayıp ertesi gün için servis kaydı açılır. Servis kaydı açma işlemi için müşteri temsilcimiz sizden servisin açılacağı isim soyadı kullanımda olduğunuz ve ulaşılabilecek bir telefon numarası bulunduğunuz adres bilgileri de sizden alacaktır. Bu bilgilerle birlikte Vaillant kombinizde meydana gelen arıza ile ilgili genel bilgileri müşteri temsilcimiz sizlerden alacaktır.

servis numarası dokun ara

Vaillant Kombi Servisi Kartal Çalışma Günleri ve Saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Ekip çalışma saatleri

Vaillant kombi servisimiz Kartal bölgesinde 7/24 telefon hizmeti vermekte ustalarımızın çalışma saatleri ise sabah 7 akşam 10 saatleri arasında olmaktadır. Özel günlerde resmi tatillerde bayramlarda yılbaşında hizmet vermekteyiz. Bazı durumlarda akşam saat ondan sonra da hizmet verdiğimiz durumlar mevcuttur.

Vaillant Teknik Servis

Kartal Vaillant Kombi Servisi ne kadar sürede evinize ulaşır?

Kartal Vaillant kombi servisimiz Evinize en yakın sürede ulaşmak için çalışmaktadır. Kartal bölgesinde bazı durumlarda trafik problemleri veya sizden önce servis hizmeti alan müşterimizin servisindeki son durum Evinize en yakın sürede ulaşmamızı sağlayan zamansal süreçleri vermektedir. Bu durumlar aşıldığında Vaillant kombi dizdeki arızayı gidermek için Evinize gelmek üzere yola çıkan ustalarımız öncelikle sizi yarım saat önce telefonla arayarak müsaitlik durumunuz konusunda sizden bilgi alır. Eğer evinizde müsaitseniz ustalarımız yola çıkarlar ve en geç yarım saat içerisinde servisinize gelirler.

Ustalarımız evinize geldiğimde öncelikle kombiniz de yaşadığınız problemleri sizden dinlerler kombinizi kontrol ederler gerekli yapılması gereken tamir-bakım gibi durumlar var ise sizi bilgilendirirler bununla birlikte eğer ücrete tabii bir durum olursa ne kadar ücret olacağı yedek parça ihtiyacınız olup olmayacağı konusunda da size bilgi vereceklerdir. Bu bilgilendirmenin ardından eğer uygun görürseniz tamir bakım işleminiz gerçekleştirilir eğer uygun görmezseniz ustalarımız servis ücreti alarak bir sonraki servis için harekete geçerler.

kombi servisi hizmetleri

Kombi Yedek Parça Garantisi

Bazı durumlarda Vaillant kombilerin atölyeye alınmaları ve atölyede testlerinin yapılması gerekebilir. Yahut farklı bir durum nedeniyle yedek parça mısın özel bir Vaillant kombi ise eski bir kombi ise de parçası ustalarımız ile birlikte gelmemiş ise yedek parçanın temini için bir süre verilebilir. Bu durumlarda da yine ustalarımız ne zaman yedek parçanın ele geçireceği tamiri montajını Ne zaman biteceği ne zaman size teslim edileceği ile ilgili bilgi vereceklerdir. Ustalarımız ayrılmadan önce size servisle ilgili bir servis formu bırakacak ve bu servis formu üzerinde firmamızda ilgili telefon numaraları dahil Bilgiler mevcut olacaktır.

İleride aynı problemle ilgili yaşadığınız sıkıntılar da size bırakılan servis formunu bularak üzerindeki numarayı arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer size yapılan hizmet de değişen yedek parça ile ilgili tekrar fren bir problem yaşarsanız sizin hizmet verildiği sürede değişen yedek parçanın bizim tarafımızdan değişmesi durumunda aynı yedek parçanın bir yıl garantisi olduğunu belirtmek isteriz.

kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi

Kartal Çalışma Alanları

Kartal Vaillant Servisi Çalışma Alanlarımız konusuna gelirsek. İşte bu durumda aynı yedek parça ile ilgili yaşadığınız problemde ücretsiz olarak hizmet alacaksınız. İstanbul Kartal ilçesinde oturan Atalar Mahallesi’nde Esentepe Mahallesi’nde Orhantepe Mahallesi’nde Kartal Mahallesi’nde Soğanlık Mahallesi’nde Topselvi Mahallesi’nde ya da Uğur Mumcu Mahallesi’nde ya da Yakacık Mahallesi’nde oturuyor iseniz Kartal Vaillant kombi servisimiz size hizmet verecektir. Vaillant kombilerin ihtiyaç duyduğu bakım petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Her yıl kombilerin bakımının yapılması kombilerin daha az yakıt tüketmesi nedeniyle önemlidir. Ayrıca kombiler yaz aylarında düşük kış aylarında yoğun çalıştırıldığı için 7/24 çalışan makinelerdir.

Bu nedenle kombiler düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Ayrıca peteklerde uzun süre temizliği yapılmadığı zamanlarda katı atıkların bulundu ve bunun su akışkanlığını engellediği Bu yüzden de peteklerin gerekli sıcaklığı vermediği görülmüştür. Peteklerin daha sıcak ortamlar sağlayabilmeleri için Petek temizliğinin her yıl yapılması önerilir. Vaillant kombi arızalarında telefon numaranızı yani 0 506 0 20 30 48 numaralı telefonu arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizden aldıkları bilgilerle ustalarımız bilgilendirir ve aynı gün içerisinde en kötü ertesi gün servis hizmeti evinize kadar gelmektedir.

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Exit mobile version