Site icon Servis Numaraları

Klima Bakımı

klima bakımı filtre ilaçlama işlemi

klima bakımı filtre ilaçlama işlemi

Klima Bakımı Nedir

Klima bakımı klimaların ortalama her yıl filtrelerinin temizlenmesi ve ilaçlanması gibi işlemlerle klimalarda arıza Ortaya çıkmadan önce kontrolünün yapılması işlemidir. Klima bakımı her yıl Yaz ayları gelmeden önce yapılmalıdır. Klima bakımının sağladığı avantajlar şunlardır. Bir klima her yıl düzenli olarak bakımı yapılırsa ortama yaydığı bakteri ve toz azalır. Bakımı yapılmış klimalar arıza çıkarmaz.

Klima Bakımı Ne Kadar Ücrete Tabidir

Klima bakımı ücreti Aslında çok değildir. Piyasada klima bakımı işlemi 80 100 TL arasında değişmektedir. Klima bakımınızı her yıl yaptırmanız durumunda ödediğiniz ücret sağlık ve ayrıca klimanın sağlıklı çalışması açısından size geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca Klima bakımlı klimalarda soğutma işlemi daha kolay gerçekleşir. Elektrik kullanımı azalır Bu da ekonomik olarak elektrik faturasından kar etmenizi sağlar.

Klima Bakımı Yapılırken Hangi İşlemler Uygulanır

Klima bakımı şu şekilde yapılmaktadır. Klima iç ünitesi filtresi temizlenir ve ilaçlanır. Klima bakır boruları kontrol edilir sızma olup olmadığı bakılır. Klima iç ünitesi bağlantı kabloları kontrol edilir. İç ve dış konsol kontrol edilir. Temizlenir ve ve ilaçlama yapılır. Klima bakım ihtiyaçlarınızda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz iletişim bölümünden telefon numaranızı ulaşabilir veya WhatsApp üzerinden bize yazarak klima bakım hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Exit mobile version